Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vek

    nevite nekdo nahodou kolik jim je let???Diky
  • Proč jsou v této kategorii?

    Fakt nechápu co dělají dva popoví hráči na "kombajn" v kategorii dechovka. *9*
  • A kdo vás nutí je poslouchat ?

    Pokud se někomu Eva s Vaškem nelíbí,tak ať je neposlouchají.Přece všechny přijímače mají knoflíky na vypnutí nebo přepnutí.Lidi jsou zlí a závistiví.Úspěch se u nás neodpouští.Myslím,si,že tenhle věčný ,(ale MARNÝ)boj byl rozpoután některými rádobycelebritami.Těch se nechá vyjmenovar spousta.A jejich muzika?Kdyby se radši začaly věnovat potomkům.Věk u nich na to byl už v minulém století. Eva a Vašek jsou skvělí,příjemní,ladí jim to a vědí,co lidi chtějí.Mnozí jim závidí,že vystihli díru na hudebním trhu a okamžitě ji s velkým úspěchem zaplnili.
    Evo a Vašku,nedejte se vyprovokovat a dále těm všem nepřejícím debilům,vytírejte zrak.
    • Re: A kdo vás nutí je poslouchat ?

      Souhlasím s Vámi a ostatní at' poslouchají co chtějí.Mám 42 poslouchá je moje máti,ale rádio ji nevypínám.Vždyt' je to její volba,to ji mám za to utratit?
  • Eva a vašek

    tak vám povím,že si na zahradě moc ráda pouštím Evu a Vaška.Je to krásná oddychovka a navíc ty písničky k nám promlouvají a jsou procítěné..Evo a Vašku,jen tak dál.Mám několik vašich CD a DVD.
    • Re: Eva a vašek

      Jo, jen tak dál, Evo a Šašku!!! *1* *1* *1*
  • Eva a Vašek

    Eva a Vašek jsou pro naši generaci balsámem pro naše dušičky. Rádi bychom jim s manželkou napsali, ale neznáme adresu.Pokud ji znáte a víte kam napsat, pomozte prosím. Adresa: tuma cz@seznam.cz
    • Re: Eva a Vašek

      Když je tak milujete, tak si kupte jejich CD a tak jim nejlépe ukážete, jak je máte rádi.
    • Re: Eva a Vašek

      Já bych to zkusil někde na Bahamách, určitě už si tam za vaše peníze koupili pořádnou vilu
    • Re: Eva a Vašek

      ASI MÁŠ TEN MOZEK VÍC ROZMĚKLÝ NEŽ-LI TY DŮCHODCI ,POSLOUCEJ SI TY TVOJE NEKULTURNÍ BLBOSTI A NEOTRAVUJ S TVÝMA KECAMA OSTATNÍ
      • Re: Re: Eva a Vašek

        omlouvám se ale ten meil velkýma písmenana nepatřil Vám ale uplně někomu jinému Jana
    • Re: Eva a Vašek

      fandím vám a pokud adresu již máte omlouvám se
      SURF company
      DLOUHÁ 156
      BLANSKO-KLEPAČOV
      67801 tel.516417634
      mob.602790311
      s pozdravem Jana
    • Re: Eva a Vašek

      Stránky SURFu: http://www.surf.cz/
      *3* *3* *3* *3* *3*
  • Eva a Vaše

    Vy usmrkanci debilní co píšete kraviny o hudbě, kterou nám dělají Eva a Vašek spletli jste si adresu. Poslouchejte raději vrzání dveří a boucání papírových pytlíků a neserte se do naší oblíbené hudby. Vsadil bych se že nedokážete zahrát na žádný hudební nástroj. O zpívání nemluvě a jenom znevažujete lidové umění. To co vy rádi posloucháte je pro nás brnkání na nervy. Vaše hudba pochází od černochů z Afriky kteří tancují kolem ohně se slámou na hlavě a vydávají nesrozumitelné zvuky.
    • Re: Eva a Vašek

      hlavně že máš plnou hubu keců a sám tu úrověn postrádáš!tady je vidět že se fakt v hudbě vyznáš když posloucháš tyhle dva Surfácký vyžraný prasáky co si říkaj Eva s Vaškem *15* kdo je u tebe usmkanec ty špíno zalez do hrobu *8*
      Eva a Vašek sou ztělesněním ty nejubožejší demence a líbej se lidem který postrádaj hudební vkus ano ano jak už tady někdo psal i s nějvětším hovnem se dá vylejzat!! *9* sou to obyčejný prasata co tahaj z lidí prachy!kradou písničky co už někdo nazpíval!ohhh jak originální kopírovat texty,sou moc líny nato aby něco vymysleli sami!! *10* dělaj ostudu ČR!!!!! *9* a jás i du poslechnout pořádnej Rock! *14* zdar *5*
    • Re: Eva a Vaše

      Prý se nemáme srát do hudby!!!! *1* *1* *1* *1* Nejlepší fór roku!!! Tohle je jako hudba, jo???? *1* *1* *1*
    • Re: Eva a Vaše

      Podle mě si z toho dělá prdel. :D *1*
    • Re: Eva a Vaše

      OLDO, TY STAREJ VOLE *3* KDE MÁŠ BOŽKU??
    • Re: Eva a Vaše

      Oldo, Oldo. Ty jsi ňákej chytrej...
    • Re: Eva a Vaše

      i afričani sou lepší
    • Re: Eva a Vaše

      Člověk, který má úroveň se nikdy nesníží na úroveň těch vašich "usmrkanců", či jak je to nazýváte *13*ˇvy ale úroveň viditelně postrádáte, to už je zřejmé z toho Vašeho vyjadřování, člověk hned ví, s kým má tu čest. *10* *16*
  • Zhánim

    Dobrý večer zhánim jednu pisničku vim že to zpívaji eva a vašek a zpíva se v ni kapelo zahraj mi hezky česky od podlahy....neznáte ji někdo a nebo nemáte ji někdo?a jinak to napsal nebo něco jiři zmožek diky byla bych vděčná *7*
    • Re: Zhánim

      Jo,jmenuje se VYLIŽ SI PRDEL, ČURÁKU
    • Re: Zhánim

      To zpívá Josef Zíma, zpíval to na Vlachovce. Ale Zíma se dá stáhnout.
  • .

    nenávist až za hrob!!!! *10* *16* *5*
  • eva a vasek

    je mi neco pres 40 let miluji lidove pisnicky a je jsem si moc oblibila pro me jsou jedinecni a skveli moc jim fandim a dekuji za krasnou muziku co pohladi po dusi
    • Re: eva a vasek

      Krásnej příspěvek. Dávám "5" *3*
      • Re: Re: eva a vasek

        Aby ti to nebylo líto, dám ti taky 5.
    • Re: eva a vasek

      mě už je taky něco přes padesat,ale posloucham normalni muziku a ne tohe!!!!!Eva a Vašek mě jen připominaj totalitu.Fakt hrozna hudba!!!!!!!!! *5* *5* *5* *5*
      • Re: Re: eva a vasek

        vrať se do hrobu *8*
      • Re: Re: eva a vasek

        Když jsi důchodce, tak to ti je dost přes 5O, a co tak hezkého posloucháš, snad né toho jak naposledy zpíval o tom radaru s tou zpěvačkou, teď dělá ministryni armády. To jsou hospodské písničky, kam chodíš na pivko?
    • Re: eva a vasek

      Právě že ty písničky sou lidový, tak nechápu jak někdo může poslouchat Evu a Vaška. Sou to jenom darmožrouti, kteří se přišli napakovat na něčem co sami nevymysleli. Fuj, hnus *9*
      • Re: Re: eva a vasek

        Co vymyslely naše přední celebrity? O čem jsi to vůbec hovořil celou dobu?
    • Re: eva a vasek

      hrůlza děs !! *9* *9* *9*
      • Re: Re: eva a vasek

        Ty jsi velmi nezdvořily
        • Re: Re: Re: eva a vasek

          pavlíčku a ty si určitě velmi inteligentní malí chlapeček když je posloucháš!! *1* Fuck off Eva a Vašek z prdele splašek! *15*
        • Re: Re: Re: eva a vasek

          A ty si velký debil!!! *5*
  • Dechovka je hovadina!!!

    Dechovka je jenom pro starý babky s protézou a dědky s berlema!!! Absolutně se to nedá poslouchat! Je to k smíchu!!! Eva a Šašek!!! Co to má být? Důchodci letí do kulturáku, tam to vyřvává jako prase na celou ves a pak jdou vožralí jak to prase dom!!! Povrchní a staromódní primitivové!!!
    • Re: Dechovka je hovadina!!!

      ty jsi ale pitomec, až dostaneš rozum, tak někam něco piš
    • Re: Dechovka je hovadina!!!

      Kde jsi přišel na to,že dechovka je jen pro starý babky? Nevím kolik je tobě, ale určitě o dost míň než mi, protože jinak bys takové nesmysly nepsal!! Já důchodce nejsem-je mi 31 a Evu a Vaška poslouchám denně.Je to ta nejlepší hudba co existuje a už se moc moc těším na jejich koncert 6.3.2009 Konečně zavítají taky do Hlučína...
      • Re: Re: Dechovka je hovadina!!!

        nejlepší hudba?! *9* v žadnym případě ,jsou daleko lepší a kvalitnější interpreti a už vůbec to není hudba! *9* je to jenom hnusná, ubohá komerční lůza *9* patří na hnůj...určitě nejsou tak skvělí aby zaplnili tisícové koncertní haly,maximálně kulturák někde na návsi *5* *9*
      • Re: Re: Dechovka je hovadina!!!

        Bože Sivie, Vám je 31 a posloucháte Evu a Vaška? Zřejmě to nesouvisí s fyzickým věkem. A nevadí Vám, že se připravujete o spousty hodnotnějších hudebních zážitků, než je ta trapnost-jak jen se to jmenuje...Bílá orchidej? Nechcete ještě svůj názor přehodnotit? Myslím to s Vámi dobře. Tipy na opravdu dobrou (jakkoli je to - uznávám - velmi individulání) velmi rád poskytnu.
        • Re: Re: Re: Dechovka je hovadina!!!

          Milý Karle(nebo jak se vlastně jmenujete), tak to by mě zajímalo,jaké jsou podle vás ty dobré hudební tipy,které byste mi rád poskytl..Pokud zrovna nemyslíte Jiřího Zmožka,Karla Gotta nebo Hanku Zagorovou, tak to mě asi nepředěláte.. nemůžu za to,že co se mi líbí,tak poslouchají převážně důchodci,ale svůj názor bych určitě nezměnila.Sice ještě nejsem tak stará,ale těm dnešním mladým fakt nerozumím.. a vám je kolik? Jinak klidně mi vaše tipy sdělte,ale pro mě bude vždy nejlepším hudebním zážitkem Eva a Vašek..
          • Re: Re: Re: Re: Dechovka je hovadina!!!

            Silvie, opravdu jsem nemyslel pány Gotta, Zmožka ani paní Zagorovou. Vzhledem k jménům, které jste zmínila, nad Vámi zřejmě zlomím hůl. Neodpověděla jste, zda-li Vám nevadí, že se připravujete o hodně kavalitních hudebních zážitků (jakkoli je to - opakuji - individuální záležitost, ale o Evě a Vaškovi není možno vést diskuzi připouštějící evidenci jejich tvorby v položce "dobrá hudba"). Docela bych Vám doporučoval, a také by mě zajímal Váš názor, návštěvu nějakého pořadu hudebního kritika Jiřího Černého (nacerno.cz), kde pouští desky a povídá o hudbě. A je mi 30 let. Pěkný den do Hlučína.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dechovka je hovadina!!!

              Jméno hudebního publicisty Jiřího Černého mi nic neříká.Nahlédla jsem na ty jeho stránky,ale nezaujalo mě to.Jinak já tady nechci vést rozsáhlé diskuze,neboť každý má svůj názor a to bych se tady skoro s každým musela pohádat-jako ten dechovkář s metalistou(to jsou fakt šílené příspěvky!)Jinak zcela určitě super akce budou ty květnové koncerty pod horou Říp-tam však bohužel nezavítám,neboť to je z Ostravy dost daleko..tak přeju i vám (nevím kam?) hezký den ...do Hlučína jedu jen na koncert(jsem od Ostravy)
    • Re: Dechovka je hovadina!!!

      přesně *5*
      • Re: Re: Dechovka je hovadina!!!

        jj dechovky FŮŮŮJ HNUS *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit