Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nerozumím

    Není mi jasné , jak je možné , že to někdo vůbec kupuje. Dokážu pochopit , že pro někoho je to vzpomínka na doby minulého režimu / alespoň já takovou náladu mám když spustí dechovka / , ale že by chtělo vzpomínat těch lidí tolik? www.vizab.cz *9*
    • Re: Nerozumím

      Tady nejde o dobrou muziku, ale o dobrou reklamu, nebo spíše dobře směřovanou reklamu. Důchodci holt dělaj, co jim v televizi řeknou
  • Podpisy

    Neví prosím někdo kam si můžu napsat o podpis Evy a Vaška? Dej te pls vědět na email: ana.i.j@seznam.cz Mockrát děkuji
    • Re: Podpisy

      podpisy Evy a Vaška dostanete na každém jejich vystoupení *14*
    • Re: Podpisy

      surf@surf.cz
    • Re: Podpisy

      Ano, můžete si o podpisy napsat na adresu, kterou objevil med.

      Omlouvám se "mede", že Vám tak trochu kradu Váš dobrý nápad, ale nepomozte trpícímu v nouzi.

      Tak tedy adresa je:

      Eva a Vašek Ševčíkovi
      Za Hranicemi trapnosti 666
      Kačerov - jih

      PSČ : 00
      • Re: Re: Podpisy

        většího kreténa přiblblýho jsem neviděl
        • Re: Re: Re: Podpisy

          Slávku, ne všechno, co jsi nepochopil, je přiblblé.
      • Re: Re: Podpisy

        Karle, nezlobím se a chápu. Ordinovat dále i bez předpisu. Nelze předávkovat - chyba v indikaci nemožná. Poznámka z příbalového letáku: Během léčby nelze řídit motorová vozidla se zapnutým radiem, pracovat se stroji (hi-fi věž) či provozovat jinou činnost vyžadující zvýšený vkus, schopnost soustředění (na více jak tři noty) a koordinaci pohybů (polka s francouzskými holemi). Účinná látka léčiva výrazně snižuje zmatenost a útlum. Nahrazuje elektrokompulzivní terapii (elektrické šoky)... Vedlejší účinky: Nabytí sluchu, deprese z prozření a hudebního sebeuvědomění, zvýšená nenávist k bíle kvetoucím květinám, náboženské blouznění - zvláště archetypální vtíravé vize vyhnání Vaška a Evy z ráje či Kain a Ábel deroucí se z porodního kanálu kláves Yamaha... Bonus: V případě neúspěchu léčby je ke každému balení přiložen tiskopis žádosti o eutanazii (regulační poplatek 30,-Kč platí web hudebniskupiny.cz či nejbližší psí hřbitov).
        Bílá mor mi dej s Vámi, rockeři, grungeři, punkeři, metalisti a spol. Váš MAD (z boží vůle macho a nactiutrhač)
      • Re: Re: Podpisy

        Dobře ty! *5* *15* *15* *15*
  • ...tak nevím

    Je mi pětašedesát, na přehrávači se mi teď točí Van Morrison a reklamu E+V okamžitě přepínám. Vzhledem ke svému stáří se ptám, nejsem nějakej vadnej???
    • Re: ...tak nevím

      Jsi normální,to neřeš...Rockeři co začínali jsou na Tvém věku taky,tak proč bys neměl být normální?Já budu poslouchat i v důchodu Sepulturu,Iron Maiden a Black Sabbath..a PINK FLOYD!
  • FFFFFFFFUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ

    ¨takový kreténi jak vubec muzou existovat 2 PAC 4EVER AND WEST SIDE TO
    • Re: FFFFFFFFUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ

      tak jestli srovnáváš 2paca s evou a vaškem *15* ...
  • Fotky

    Fotky z koncertu z Místku - narazil jsem na tyto stránky pozdě, ale snad vzpomínka někoho potěší
    Fotky jsou na: http://www.tompol.cz/A09galery/2009 -07-26EvaVasek/index.html
  • Diskuse

    Prosím vás, ze stávající diskuse je mi s prominutím na zvracení. Neberte lidem to, co se jim líbí, neberte jim radost, když dnes k té radosti je důvodů velmi málo. Můžete klidně dál mlátit hlavou o zem nebo o zeď při tzv. moderní hudbě, také vám to nikdo nebere. Vstupenky na Evu a Vaška jsou dlouho dopředu beznadějně vyprodány, zatímco na tu dnešní modernu jsou lístky vnucovány, aby kromně puberťáků tam vůbec někdo přišel. Všechny vás, co na Evu a Vaška nadáváte, lituji. Je mi vás líto.
    • Re: Diskuse

      Promiň, ale nemohl jsem nezareagovat na tenhle příspěvek:
      Já to starším lidem neberu, tato hudba se jim líbí a s tím se nic neudělá.... Ale hudbu musíme též rozlišovat podle umělecké kvality. Tobě příjde normální, že se pár absolutně průměrných,ba podprůměrných zpěváků dostane díky reklamě k takové slávě a penězům??? Nejsou náhodou lepší třeba nějaký rockový ,metalový nebo třeba popový kapely?? Kde každý hudebník musí něco umět. Třeba vetšina lidí tu evu a vaška pomlouvá z prosté závisti.Ale také je tu část lidí, kteří je pomlouvají proto,že se jim nelíbí jejich přístup k hudbě a umění a způsob jakým se prosadili.Nebo jsou jim prostě nesympatičtí. Navíc vymyslet nové písničky nebo texty, hudbu, nové album to je přece daleko složitější než pouhé přejímání a vykrádání repertoárů jiných kapel, jak to dělá ona dvojice Eva a Vašek...
      Ale chce to asi čas.... Pro srovnání: KSČM tu působí z velké části z podpory starších lidí... Pan exprezident Havel k tomu správně dodal: bude se muset počkat až starší ročníky prostě vymřou a KSČM se sama ''utopí''. V demokracii totiž většinou nelze politicko stranu zakázat (viz Dělnická strana). Podobný princip by mohl být u Evy a Vaška- vždyť je, tedy alespoň doufám mnoho lidí z mladé generace neposlouchá. Vašemu příspěvku se lze tedy usmát a považovat ho jen za snůšku keců.........J.K.
      • Re: Re: Diskuse

        s tímto názorem naprosto souhlasím, sám jsem muzikant- tubista a opravdu nevím, proč jsou tito rádoby umělci v sekci dechovka, když s dechovými nástroji nemají vůbec nic společného......
  • FANOUŠKOVÉ POZOR

    MILÍ PŘÁTELÉ STARÉ DOBRÉ ČESKÉ PÍSNIČKY, CO UMÍ POHLADIT! DLOUHO OČEKÁVANÝ PROJEKT VAŠKA ŠEVČÍKA JE NA SVĚTĚ. VŠICHNI JSME ČEKALI A STOJÍ TO ZA TO. V TELESHOPINGU BUDOU CD AŽ ZHRUBA ZA MĚSÍC, PÁR PÍSNIČEK UŽ ALE PROSÁKLO NA WWW.YOUTUBE.COM. ALBUM STAROČESKÝCH A HISTORICKÝCH PÍSNIČEK VAŠEK ZPÍVÁ POD PSEUDONYMEM "ZÁVIŠ". VAŠKU, MOC DĚKUJEME A NENECH SE ODRADIT TĚMI ZÁVISTIVÝMI A HRUBÝMI KOMENTÁŘI. JSI VYNIKAJÍCÍ HUDEBNÍK A DOKÁŽEŠ VŠEM DODAT DOBROU NÁLADU A POHLADIT SRDÍČKO. TE´D JSI NÁM TO OPĚT POTVRDIL. PODÍVEJTE SE NA NÁDHERNOU STAROHANÁCKOU PÍSNIČKU O LÁSCE "V PROSTĚJOVĚ" http://www.youtube.com/watch?v=DLGO pzG2zvs
    • Re: FANOUŠKOVÉ POZOR

      omlouvám se, ten odkaz je: http://www.youtube.com/watch?v=DLGO pzG2zvs
  • žádost

    Dobrý večer mam dotaz jestli nekdo nevi jestli eva a vašek budou mit koncert v česke lípě chtel bych to dat jako darek pozvaní na koncert prave jich s pozdravem p.Patera most
  • Zažila jsem na živo

    V sobotu 2.7.2011 jsem zažila Evu a Vaška na živo, na jejich koncertě ve Březně u Chomutova. A přesto,že jsem jejich hudbu jindy nevyhlédávala.Byla jsem mile překvapena.Myslím,že jsou velice dobří hudebníci a velice si vážím jejich práce.Smekám klobouk.Paní Eva má krásný hlas, kterým uplně hladí duši.Tímto jim oběma děkuji za kvalitní kulturní zážitek.Dana
  • eva a vašek

    moc se mi toto duo líbí, škoda že ho nemůhu slyšet častěji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit