Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NIKDY

    Tuhle dvojici nemůžu vystát jejich zpěv je něco co mě mučí jako fakt ne NIKDY !!!!!!!!!!!!!!!
  • Přátelé

    Tak jsem náhodou našel tu stránku a musím se ozvat a označít ty sprostoty tady za nekulturní mozky národa.Jsem amatérský hudebník a hraji a zpívám pro kamarády,známé i pro firmy.Ještě se mi nestalo aby někdo něco měl proti písničkám Evy a Vaška.naopak se lidé ptají,co mám od Surfu v repertoáru.A když se někomu něco nelíbí,tak to nebudu přeci takle kálet jak někteří tady.Navíc Eva i Vašek jsou lidi príma a zabívají se taky sponzorstvím a charitou pro tělesně postižené,a nemocmé děti.A až budete slavní a oblíbeni jako oni,ať se vás někdo taky zastane.
    • Re: Přátelé

      Poté, co se naučíš pravopis, zkus noty šmudlale...
    • Re: Přátelé

      A na co hraješ, amatérský hudebníku? Na valchu nebo na hřeben?
  • eva a vašek

    Nevíte někdo prosím jaké to tefonní číslo z letevizního teleshoppinku na ten celý soubor CD. Mamka by si to přála k narozkám, tak ji chceme s bráchou udělat radost a zrovna ne a ne tu reklamu v telce nevidím. Mělo být víc CD asi za 999,- Kč. Může mi někdo poslat informace na adresu tvrdikova.hana@seznam.cz
    Děkuji
  • Líbí.

    Eva a Vašek se mi líbí.Tedy abych to upřesnil.Líbí se mi Eva.Promiň Vašku.
  • ahojky

    eva Avasek sou zmrdi *3*
  • ehm

    ehm, asi ti dva nevidi jak moc lidi je nesnasi kdyz porad otravujou, Eva a Vasek jsou spatni a ty hnusy co zpivaji to je strasne okopcene a trapne, zmizte at je klid
  • reakce na Jriku

    Víš Jirko, to že jsi ty tak moderní je pěkný, pokud tedy posloucháš madonnu, nevím, co potom děláš na tomto diskusním foru, když tady se o madonně nemluví. Navíc by jsi si měl uvědomit, že je taky možnost, že mladí, kteří tu píšou, třeba shánějí lístky na koncert třeba pro své prarodiče, což tebe asi nenapadlo.
  • Totální nevkus

    Co se rozčiluješ?Že obdivuješ Evu a Vaška svědčí o tvém nevkusu.Ti dva jsou ztělesněním kýče.A nenadávej nám do usmrkanců debilních,shazuješ tím jenom sebe.Nazdar. *4*
    • Re: Totální nevkus

      no spívat neuměj to je jasný, strasny sracky, poslouchat se to nedá, radsi si poslechnu treba hardrock nebo metal 80 leta , a hned je mi lip nez takovejhle hnus, , packo *5* *5* *5* *5* *5*
      • Re: Re: Totální nevkus

        Ty si zase potřebuješ šlehnout, co? Já jsem ti říkal, že budeš mít vymytý mozek a už je to tady.
  • šmoula

    lidi uklidněte se, prostě se smiřte s tím, že Eva s Vaškem jsou velmi kontroverzní dvojice a že lidi je buď mají rádi nebo je nenávidí, tak se už nehádejte *14*
    • Re: šmoula

      My se s fanouškama E a V nechcem hádat, nám je jich líto a chcem jim pomoct. Takovejhle rádoby zpěváků je jako krys
      • Re: Re: šmoula

        Crashere, ty filuto, ty vždycky když si šlehneš o něco víc, tak zachraňuješ lidstvo. Hele, myslím si, že pomoc potřebuješ ty, ale bohužel ti nikdo nepomůže, ty už opravdu budeš pod tím mostem s těma krysama žít naž do smrti. A jak ses dostal k internetu?
        • Re: Re: Re: šmoula

          K internetu sem se dostal u tebe, když si nebyl doma. Jó už sis všimnul že sem ti nasral pod polštář, nebo v tom chrápeš do dneška
  • e and v

    Vážení, souhlasím s každým, kdo má Evu a Vaška zdravej názor. Hledal jsem na internetu nějaký dobrý parodie na tuhle dvojici. Moc jsem toho nenašel. Tyhle dva jsou totiž tak blbí, že už se to ani parodovat nedá. Voni jsou sami parodie. Níž jít nelze. Takže otevřít vočí prosím. Hau, domluvil jsem.
    • Re: e and v

      corgu ona ti zase nedala co? To už tak bývá, musíš se s tím smířit, seš zkrátka PACKAL. Ty a nejseš náhodou takhle na kluky. To víš ona to hned pozná, na to ona má čuch. Příště se víc snaž a dej si nakuráž práska, to tě postaví do pozoru.
      • Re: Re: e and v

        Ne, Michale, ty na to máš čuch. Opravdu patřím ke 4 procentům. A ona mi opravdu nedala. Zaplaťpambů. Jsi neobyčejně bystrý MUŽ. Mně to můžeš věřit, já jsme na to přírodně vybaven. I když, my se přece mezi sebou vždycky poznáme, že? Řekl bych líbá Tě, ale nevím jestli se to takhle hned zkraje hodí. Takže na brzkou shledanou, ty moje marcipánová prdelinko...
    • Re: e and v

      Nelze než souhlasit na to by snad měly být obnoveny nějaké komise pro schvalování atd.
      (myšleno s nadhledem)
      • Re: Re: e and v

        Meresjeve, přiznej, ty by ses chtěl stát předsedou dozorčí rady. Ty vykuku, ty to máš spočítaný. Takže bys zase nic nedělal, protože bys to akorát pohnojil jako všechno na co sahneš. Hele to chce si věřit a nebát se, jít k problému čelem a neschovávat se. Jseš jednička, věř si.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší