Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dementi

    Všichni jste kokoti!!!Eva je krasná
    • Re: Dementi

      jseš ale Zoofil *13*
  • !!!Nabízim zápich!!!

    Čau Evo, nabízim ti krásný a dlouhý zápich, jeho délka je 25 cm *3* , napiš na muj e-mail. *5*
    • Re: !!!Nabízim zápich!!!

      *15* *15* *1*
  • Eva a vašek xD

    výtlem z nich mám jen co se na ně podívám!

    písničky maj pro starý kam se hrabou na nový!

    Emma a Šašek cháááááááááááááááá
  • Eva a Vašek

    Ježíš, tak je nechte, ne? Když je neposloucháte, tak semka nelezte, si chcete jen ulevit? Já je třeba taky neposlouchám, ale že bych ty písničky nesnášela, to bych neřekla. Alespoň se pobavím, ale ne tak, abych se jim vysmívala, to zase ne. Náhodou se zítra těším na X MIX. All-X, který mám strašně moc ráda, si Evu a Vaška pozvali jako hosta a budou s nima zpívat. Už se fakt nemůžu dočkat, to bude mega. All-X a Eva a Vašek. *1*
    • Re: Eva a Vašek

      Ty vole to se mam jako rozplyvat blahem kdyz tam kdosi skrehota ze chce bilou orchidej? To uz je aj na me moc *3*
    • Re: Eva a Vašek

      teď to bylo v tv a bylo to dobrýýýýý :)
      normálně je taky neoposlouchám, ale ted to bylo skvělé :)
      • Re: Re: Eva a Vašek

        No jestli tuto bylo skvělé,tak bych to přirovnal k ,,Sejdeme se na vlachovce".Odpovídá tomu výkonu dobrá akustika kulturáku :-( a srazu důchodců. *5*
    • Re: Eva a Vašek

      Nešukal te Vašek nahodou?nebo jseš nahluchla? *14*
  • Eva a Vašek

    Vážení je mi 75.roků.Proč někteří tak hanebně posuzujete dvojici EVA a VA3EK.My starší,kteří jsme prožili život dechovkou,tak nyní na staré kolena se asi těžko přeorientujeme a nové trendy.My vám je neberem,ale Vy nám zase nechte,takové lidovky,které jsou doménou Evy a Vaška.vždyť tato dvojice,když zpívá ,tak se nám při ní dobře poslouchá a relaxuje.
    Když nechceš pomoci,tak neubližuj.
    JEN je skupin Eva a Vašek více fandím je a obdivuji.
    • Re: Eva a Vašek

      Dědo, tak i vy říkáte dechovka? To si pletete s Moravankou a Mistřiňankou. A proč se přiznáváte ke svému věku, a jak to, že umíte zacházet s internetem? Teď nevím jestli nemám ještě čas na to, abych byla fanda Evy a Vaška.
    • Re: Eva a Vašek

      Já nemám nic proti dechovce a podobný hudbě, ale proti této dvojici, která zneužívá starejch lidovejch písniček, aby si na Vás důchodcích napakovala kapsy. Takovejch souborů jako oni sou stovky, ale vy je neznáte protože to nejsou takový ziskuchtivý vychcánkové jako Eva a vašek *13*
    • Re: Eva a Vašek

      není mi 75 let ale 58a jsem s vámi za jedno mi jsme při těch písníčkách proži
      li chvíle na které rádí vzpomínáme jsem zvědavá na co budou vzpomínat ty mladý za 50let jestli se ty jejich oísničky budou hrát Jana
    • Re: Eva a Vašek

      ty si ale pako vole ve 14 poslouchat tenhle hnuj *9*
      • Re: Re: Eva a Vašek

        *4* *3* *9* *4*
    • Re: Eva a Vašek

      Teda jestli ti je 14 a stydíš se říct že posluocháš dechovky tak se stydět nemusíš!to ako nwe!ale estli vám je pane opravdu 75 tak vás chápu!Má babuš to tky poslouchá taže si z toho nic nedělejte! *3* Jsme hold už jiná generace! *1* Ale těch co to sem píšou si newšímejte!sou blbý! *4*
    • Re: Eva a Vašek

      Pane Stando, nikdo Vám nebere lidovky a dechovku. Problém je v tom, že hudba se dá rozdělovat nejen podle žánrů, ale také podle kvality. I v těch našich "moderních" trendech jsou věci dobré a špatné. Úroveň hudby pro starší generace, kterou dělají Eva a Vašek, je bohužel nevalná. Vy, jako člověk, který vyrostl na tomto stylu hudby, byste to měl poznat spíše než já (třicátník). Každý pořádný muzikant si časem najde vlastní styl hraní, který je jen jeho, a tak přináší něco nového i ve skladbách tisíckrát hraných. Hledejte prosím dál. Věřím, že Vám nebude trvat moc dlouho, najít soubor, který lidovky a dechovku hraje lépe. Přeji hodně štěstí v pátraní. Hezký den
    • Re: Eva a Vašek

      *5* bez se svym spatnym vkusem nekam jses hluchej *7* *9*
    • Re: Eva a Vašek

      Ty vole Stando tobě není 75, ale 14 *1* Tak se za to nestyď že posloucháš "MUZIKU" pro starý *5* Já jedu na technu a kouřím přitom marjánu *3* Hlavně mě ve škole nebonzni.. *3* ČÁGO *1* *1* *1* *1*
    • Re: Eva a Vašek

      Dobrý večer, mě je 73 roků a musím bohužel napsat, že se mi jejich velmi nekvalitní hudba vůbec nezamlouvá. Raději si pouštím klasiku a mám z toho daleko větší umělecký zážitek.
    • Re: Eva a Vašek

      Chapu Vas ze se vam to libi.. moje babicka to posloucha taky... Nerikam ze ty pisnicky ktere Eva s Vaskem zpivaji sou skarede.... Ale me osobne spise vadi intepretace.... Existuje milion dalsich a lepsich zpusobu jak ty pisne prezpivat aby se libili Vam a neurazeli ostatni....
  • ty vole...

    dyť je to příšerný.. *1*
  • Snažte se!

    Hej lidi,pište sem jen názory,co mají hlavu a patu.Eva a Vašek jsou příšerný,to jo,ale některý názory,co jsou tady prezentovaný,se nedají číst!
    • Re: Snažte se!

      je třeba abys jsi se ukázala jak blbě vypadáš *8*
    • Re: Snažte se!

      Evelíno, takhle vyplňuješ svou pracovní dobu? Místo abys uklízela, tak nám lezeš do počítačů. A navíc s tím svým hudebním hluchem se zúčastňuješ takovýchto diskuzí. To si vyber jiné téma, ale po pracovní době, ty šmudlo, koukej tu vytřít pořádně a né abys ses vymlouvala, že netekla voda, jak ty s oblibou se ráda vymlouváš před .......
    • Re: Snažte se!

      jj , to souhlasím .. *4*
    • Re: Snažte se!

      ses naka matka tereza ze tu tak kazes *7* *10*
    • Re: Snažte se!

      Presne... Naprosto souhlasim s Evelinou.... *3*
  • trapas

    sou to trapni zaostalci *9*
    • Re: trapas

      Za to ty jsi INTELIGENT!!!!! Nechápu,proč by i minimálně inteligentní člověk,kterému se tato hudba nelíbí,sem lezl!!!??? Nebo snad na stránky s vaší hudbou chodí ti "starci" a pomlouvají vaše idoly,že jsou to například neandrtálci z Afriky,kteří poskakují při monotóních zvucích bubnu kolem ohně a za pomoci drodg se dostávají do tranzu protože bez drogy se bavit neumí? Komplexi se dneska dají léčit!!!!! To jen pro informaci. Tak jdi smrdět mezi stejně postižené a nech slušné lidi na pokoji! Nebo si nech vysvětlit,co znamená svoboda a demokracie!
      • Re: Re: trapas

        Jiříku zalez už někam do díry s banánem a neser nás tady !zdar a už tolik nehul! *5*
  • Evička a Vašíček

    Jsou maximálně neuvěřitelní,jak bubny burácejí a malý Wolfi,jak mu říkavíli,no i když jemi to takhle volný,mno ale macocha je topěkná:-Dno prostě evča a vašulda *14* *14* *13* ti prostě dávaj grády *7* dokud budou spívat tak k nám žádné celebrity ze zahraničí neprorazej,ani madonna ani jackson *14* *5* *5* *5* *5*
    • Re: Evička a Vašíček

      tak ty jses dement nejvetsi SSSR *1* *1* *1*
    • Re: debile

      *5* *5* *5* *5* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Na Vikipedii je jiný text

    Eva a Vašek je pěvecká a zároveň manželská dvojice známá především z často opakovaných televizních reklam teleshoppingu, Václav a Eva Ševčíkovi.

    Dvojice patří mezi komerčně úspěšné české hudební interprety. Kritici dvojici vyčítají údajnou velmi nízkou hudební a uměleckou kvalitu. Repertoár se skládá většinou ze starších hudebních hitů ve stylu lidové písně, dechovky , country, beatu, pop music, trampských písní, šlágrů 50., 60. a 70. let minulého století a veškeré další hudby, která v českém prostředí zlidověla a kterou si zpívají všechny generace. Kromě toho se Eva a Vašek zabývají i nahráváním dalších hudebních žánrů, jako jsou např. koledy či písničky z Chorvatska, vytvářejí své vlastní skladby. Svým repertoárem se obracejí zejména na starší a střední generaci, která se ráda zapouslouchá do hudby svého mládí. Mají vlastní penzion s restaurací, kde pořádají koncerty pro své příznivce, vlastní nahrávací studio a fotoateliér.

    V roce 2006 měla dvojice reálnou šanci na velmi dobré umístění v anketě Český slavík. Poté, co v průběhu hlasování vystoupila nad padesáté místo v pořadí, ji organizátoři ankety kvůli porušení pravidel v hlasování vyřadili ze soutěže
    • Re: Na Vikipedii je jiný text

      di s tema srackama do prdele a neser to sem tady to nikoho krom tebe stejne nezajima *13* *10* *16*
      • Re: Re: Na Vikipedii je jiný text

        mausi, uklidni se, nejsi zkrátka její typ. No já se ani nedivím, podívej se na sebe, to je hrůza. Jdi si na pivko a neopruzuj.
      • Re: Re: Na Vikipedii je jiný text

        Ze to nezajima tebe, jeste prece neznamena, ze to nezajima nikoho jineho, nebo se povazujes za stred sveta? Jakym pravem mluvis za vsechny?A neumite v Cechach diskutovat bez vulgarismu? To opravdu svedci jen o urovni diskutujicich!! Poslouchej a cti jen co se ti libi, ale nech druhym take moznost svobodne volby! Dostala jsem se natyhle stranky nahodou, ale nestacim zirat! *9*
      • Re: Re: Na Vikipedii je jiný text

        Když se neumíš vyjadřovat slušně tak sem nelez.
      • Re: Re: Na Vikipedii je jiný text

        No ty jsi tedy yntěligent!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit