Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hluchý národe, prober se!!!!

    tak tohle je asi největší hnus, co kdy byl na naší hudební scéně. Vždyť to pako neumí ani zpívat!!!! Chce se mi z Vás blít, odcházím si ulevit.... :-((((
  • ahojky

    eva Avasek sou zmrdi *3*
  • FUJ

    No to snad ani není pravda, Eva a Vašek mají mít obrovský koncert, tak to chci vidět, kdo na ty ubožáky půjde, to co produkuje tohle "pěvecké" duo by mělo být zakázáno. Tyhle zvuky, kterým se ani nedá říkat hudba, jsou to nejhorší co jsem v životě slyšel.
  • AHOJKY

    EVA A VASEK SOU BUZERANTI KTERI NIC NEDOKAZALI LITUJU JEN TY LIDI CO JE POSLOUCHAJI.
    EVO VASKU ZABALTETO A STRCTE SI TY VASE VOHRANY SRACKY DO PRDELE!!! *3*
    • Re: AHOJKY

      Proč by to balili? Určitě jim to nese, tak proč končit:-) Každopádně z rize hudebního hlediska je to o ničem. Jak jsem psal. Objeď o víkendu hospody, vyber jednu z podobných dvojic, které spolu fungují a takto vysstupují alespoň 10 let, ať se můžeš v reklamě opřít o jejich úžasnou uměleckou minulost a spousty spokojených posluchačů, sežeň prachy, postav se do role jejich manažera, sepiš s nimi šikovnou smlouvu, zaplať podobnou vymejvací reklamu a věřím tomu, že oblbneš plno lidí a ti si tento brak rádi koupí:-)
  • Eva-Vašek - naši přední umělci v dechové hudební scéně.

    Moc Vás lituji,kteří se vyjadřujete negativně k umění Evy a Vaška.Ten kdo nic nedokázal,ten kdo nic neví, a neumí,ten jen kritizuje,tomu říkáte umění? Zamyslete se nad sebou.Děkuji Anett
    • Re: Eva-Vašek - naši přední umělci v dechové hudební scéně.

      Tak ty jsi blbá jak daleko vidíš!!!! Nebo spíš úplně hluchá!!!!!!!!!!!
    • Re: Eva-Vašek - naši přední umělci v dechové hudební scéně.

      Musím reaovat na tvůj příspěvěk. Zeptám se, myslíš, že nebýt masové reklamy a distribuce "děl" této dvojice v různých TV shopech...myslíš, že by byli tam, kde jsou?:-) Podobných rádoby umělců jsou o víkendech plné hospody. Přijedou, rozbalí klávesy s naprogramovanou hudbou a rozjedou své živé karaoke. Tato dvojice ničím nevyniká a jak říkám, nebýt masové reklamy, nikdo by o nich nevěděl. To je jak s milióny spokojených zákazníku, jak v TV shopu prezentují například při ovlivňování lidí ke koupi úžasného saunovacího pásu:-) Takovou kravinu by si normální člověk v obchodě nekoupil, ale když se tomu udělá díru do hlavy vykecávající reklama, plno lid uvěří a koupí.
  • eva a vašek

    Nevíte někdo prosím jaké to tefonní číslo z letevizního teleshoppinku na ten celý soubor CD. Mamka by si to přála k narozkám, tak ji chceme s bráchou udělat radost a zrovna ne a ne tu reklamu v telce nevidím. Mělo být víc CD asi za 999,- Kč. Může mi někdo poslat informace na adresu tvrdikova.hana@seznam.cz
    Děkuji
  • BLEJU

    A JE TO ŠKODA, JÍDLO JE DOST DRAHÝ *9* *9* *9* *9*
  • Zachraňte mě!!!

    Už nevím co dělat.Ktelce usedám nafutrovaný Kinedrilem,kdyby šla na tyhle reklama.Přece si nepobliju koberec.Okno musí být zavřené,jinak bych vyskočil,nebo vyhodil telku.Co jsem komu udělal v televizi,že mi je furt cpou????Já snad spáchám sebevraždu přežráním,nebo tak něco.... *9*
  • brrrrrrrr

    Tohle se nedá hodnotit.Fuj!!! *13*
  • FUCK

    STINKS LIKE SHIT !!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit