Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eva a vašek xD

    výtlem z nich mám jen co se na ně podívám!

    písničky maj pro starý kam se hrabou na nový!

    Emma a Šašek cháááááááááááááááá
  • Dementi

    Všichni jste kokoti!!!Eva je krasná
    • Re: Dementi

      jseš ale Zoofil *13*
  • ovarvá královna a elektricman

    Poslouchej Evičko ty malá prasničko co to máš za chlapa já jen koukám,jo to je Vaclav tvůj oba jste fujfujfuj. *3* *3* *3* *13*
    • Re: ovarvá královna a elektricman

      tak z tohohle příspěvku nemůžu!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15*
    • Re: ovarvá královna a elektricman

      xDDDDDDD
  • fuj

    sou to pěkný dementi a ta Eva fakt vesnická slípka! *1* namyšlená a ž hrůza aVašek je totální hovádko jak se všude hloupě a uměle culí! *9* a hlavně na jejich foru -na lidech.cz sou vymaštění mamrdi,jak se můžou posrat jenom když jim někdo šahá na Evu a Vašíčka,hystericky tam vyváděj jak malý děcka a myslej si když jě někdo mladší tak jeho názor není objektivní a je jenom zaujatej! *5* němaj ponětí od dnešní hudbě a myslej si ře to je jenom o TUC TUC TUC *7* vy ste fakt nahlavu tos te nikdy neslyšely punk-rock nebo Rock?!asi ne že?!ste ubožáci!tyhle dva sou výplod největší demence a hnusu! *16* a já se ptám:Proč to poslouchá polovina rebubliky?bože jak hluboko Češi klesly,hloubš už to ani nejde že?! *13* *9*
  • Od srdca

    To co předvádějí lidi(pohrdající stylem hudby a interprety)nevědí co činí,jsou reklamou naší společnosti,která se řítí do
    sprostoty a pomlouvání,(viz.naši představitelé.)jak to bude vypadat za pár let až tito dostanou rozum?(jestli ho vůbec) dostanou.
  • ANTI

    Samé dechovky.HNUS BLÉÉÉ.Nesnáším je!! *10* *10* *10* *10* *10* *5* *16* *16* *8* *8* Ať si to poslouchaj důchodci v důchoďáku.Asponň se tam nebudou nudit.Jak to někdo může poslouchat? *7* Vždyť to je hrozný.JEN BÍLOU ORCHIDEJ.Tohle může vymyslet jen D.... a vy to víte
    • Re: ANTI

      Ty mas ten mozek pekne vymydlenej.Dojdi si k psichylogovy a nech se vysetrit magore!
      • Re: Re: ANTI

        Když něco, tak k psychologovi. A to, že jsou vymaštěný je fakt. Texty jsou strohý a bez předmětný. Melodicky velmi zaostalý. Od doby kdy byla dechová hudba považovaná za vrchol hudebního umění uplynuly desítky let. To, že se pár bigotních, v mnoha případech militantních přeživších brání změně je dojemné (nikoli hrdinské), ale co se nepřizpůsobí vymizí, jak pára nad hrncem. Je to sice poněkud utopické, ale z hlediska empirické predikce evoluční teorie pravdivé. Kam jsem to zase zabruslil. Stručně řečeno, klidně si braňte někoho tak trivialního. Pro mne jste něco jako Evžen Oněgin.
  • HNUS DECHOVKY

    Jak někdo může poslouchat DECHOVKY?Jste na palici? *7* *7* *7* *7* *7*
  • když se nelíbí neposlouchej

    Nepochopím takové chytráky co jenom pomlouvají že se jim to nelíbí ale poslouchají stále,vždyť by nevěděli co kritisovat.Je ale velká většina lidí že vám fandí.Byli sem na dvou koncertech a paráda.Chtěli bychom s manželkou ještě na vás se podívat do Surfu s pozdravem Honza *3*
    • Re: když se nelíbí neposlouchej

      vy jste asi taky neslyšici,na takovou sračku bych nešel ani kdyby me zaplatili *15*
    • Re: když se nelíbí neposlouchej

      milej Honzo!nejdřív bych se naučila pravopis a pak tu něco říkala, kritiSovat!? *15* jinak tyhle dva sou největší komerční ubohost škvár,blitky a já nevim co! *16*
      • Re: Re: když se nelíbí neposlouchej

        Však se to dřív psalo kritisovat *3* .
  • Skandální zjištění

    Nedávno se zjistilo, že E. a V. jsou SOUROZENCI. Ale takovou novinkou už zase není,že spolu ´´chodí´´.Tohle není normální snad ani v showbusinesu.
    • Re: Skandální zjištění

      No jo ÚCHYLÁCI
  • komerční sračka

    tyhle dva to je fakt hnus!uměj akorát tahat ze starejch důchodců prachy a oblbovat je stupidníma reklamama typu:objednejte si plnou tašku evy a vaška *15* !když to vidim tak to radši vypnu,se nechci poblejt,jenom kopírujou písničky který už někdo nazpíval,neuměj ani zpívat! kdo má aspon trochu hudební sluch bude se mnou souhlasit,jak tady furt někdo píše že jenom jejich písničky uměj pohladit na duši *16* !!no jako pohladit na duši mě uměj jiný písničky s daleko krásnějšíma textama a hudbou něž sou tadyty dva trapáci! *8* *8* a ten trapák Vašek jak hází ty svoje umělý usměvy v každý reklamě..fakt humus *9* !!a pak se všichni divej že nás má každej za národ debilů..no když tohle někdo vidí třeba na youtube tak se ani nedivim,že to vypadá jak když v ČR poslouchá každej tyhle komerční hnusy!!
    si poslechnětě pořádnej Rock,ty kterejm se tyhle dva líběj!!at víte co to je hudba!! *3* FUCK OFF Eva a Vašek!!do hnoje s nima nesnášim je!! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    • Re: komerční sračka

      tak to neposlouchejte kdyz se vam to nelibi dokazal byste take tak vyniknout zdrejme ne ale odsuzovat to by slo kazdymu
      • Re: Re: komerční sračka

        Jdi do prdele ty plesnivá bábo.Jesli mě budeš srát,tak ti vodstřelím všechny slepice. *5*
      • Re: Re: komerční sračka

        taky že to poslouchat nikdy nebudu!!a vy ste uplně omezený a oblblý těma reklama!!že ani nevidíte jak je to uboze komerční a jde jim prachy!!neznáte mě takže nemůžete vědět jestli v nečem vynikám nebo ne!!!když neumim zpívat tak do tý televize nelezu ne?! *13* nic ste nepochopila ani to že vetšina lidí má názor takovej že jevto nejhorší skupina světa!! *9* tohle má do hudby daleko!! *8* *16*
      • Re: Re: komerční sračka

        Tak to neposloucham takovou sracku!!!!!. a řeším to proto protože mě prijde líto jak si někteřý lidi od nich nechávaj vymejvat mozek!!!!! *10*
        • Re: Re: Re: komerční sračka

          Který prase by to poslouchalo ?? *16* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: komerční sračka

          hmm tvůj příspěvek je poněkud mimo nemyslíš?? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit