Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mísísípí

    Já je taky nemůžu ,ale když už je s manželem slyšíme v televizi, nějak to přetrpíme a počkáme si na "MÍSSÍSSÍPPÍ" a jsme mrtví(smíchy) *1* *1* *1*
  • sračka

    Sračka, sračka, sračka, ale dobrej nápad jak tahat z přiblblejch důchodců škváru.

    to Jirka: aby ses z nich neposral dementní synku z chaloupky od lesa
  • Eva a vašek

    tak vám povím,že si na zahradě moc ráda pouštím Evu a Vaška.Je to krásná oddychovka a navíc ty písničky k nám promlouvají a jsou procítěné..Evo a Vašku,jen tak dál.Mám několik vašich CD a DVD.
    • Re: Eva a vašek

      Jo, jen tak dál, Evo a Šašku!!! *1* *1* *1*
  • reakce na Jriku

    Víš Jirko, to že jsi ty tak moderní je pěkný, pokud tedy posloucháš madonnu, nevím, co potom děláš na tomto diskusním foru, když tady se o madonně nemluví. Navíc by jsi si měl uvědomit, že je taky možnost, že mladí, kteří tu píšou, třeba shánějí lístky na koncert třeba pro své prarodiče, což tebe asi nenapadlo.
  • musím se smát

    Pročítám ohlasy na Evu a Vaška a musím se smát reakci mládeže na ně.Je mi53 poslouchám Madonu a jiné žánry,ale poku vím tak decovkový hit Škoda lásky zná celý svět,ale z hitu naších popzpěváku si na zadek ve světě nesedl nikdo kromě Gotta.
    Jak řekl jednou Karel Šíp-za Rozvadovem je už nikdo nezná.
  • koncert?

    Nevíte náhodou, kdy budou mít koncert někde v praze?
  • A kdo vás nutí je poslouchat ?

    Pokud se někomu Eva s Vaškem nelíbí,tak ať je neposlouchají.Přece všechny přijímače mají knoflíky na vypnutí nebo přepnutí.Lidi jsou zlí a závistiví.Úspěch se u nás neodpouští.Myslím,si,že tenhle věčný ,(ale MARNÝ)boj byl rozpoután některými rádobycelebritami.Těch se nechá vyjmenovar spousta.A jejich muzika?Kdyby se radši začaly věnovat potomkům.Věk u nich na to byl už v minulém století. Eva a Vašek jsou skvělí,příjemní,ladí jim to a vědí,co lidi chtějí.Mnozí jim závidí,že vystihli díru na hudebním trhu a okamžitě ji s velkým úspěchem zaplnili.
    Evo a Vašku,nedejte se vyprovokovat a dále těm všem nepřejícím debilům,vytírejte zrak.
    • Re: A kdo vás nutí je poslouchat ?

      Souhlasím s Vámi a ostatní at' poslouchají co chtějí.Mám 42 poslouchá je moje máti,ale rádio ji nevypínám.Vždyt' je to její volba,to ji mám za to utratit?
  • :D

    Chápu že se to líbí starým lidem ale mě to připadá dost komerční a trapný..prostě ubohý
  • Proč jsou v této kategorii?

    Fakt nechápu co dělají dva popoví hráči na "kombajn" v kategorii dechovka. *9*
  • vek

    nevite nekdo nahodou kolik jim je let???Diky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší