Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trapas

    sou to trapni zaostalci *9*
    • Re: trapas

      Za to ty jsi INTELIGENT!!!!! Nechápu,proč by i minimálně inteligentní člověk,kterému se tato hudba nelíbí,sem lezl!!!??? Nebo snad na stránky s vaší hudbou chodí ti "starci" a pomlouvají vaše idoly,že jsou to například neandrtálci z Afriky,kteří poskakují při monotóních zvucích bubnu kolem ohně a za pomoci drodg se dostávají do tranzu protože bez drogy se bavit neumí? Komplexi se dneska dají léčit!!!!! To jen pro informaci. Tak jdi smrdět mezi stejně postižené a nech slušné lidi na pokoji! Nebo si nech vysvětlit,co znamená svoboda a demokracie!
      • Re: Re: trapas

        Jiříku zalez už někam do díry s banánem a neser nás tady !zdar a už tolik nehul! *5*
  • :D:D

    ¨JE TO MAZEC! AKORÁT VÁŠA BY MĚL TROCHU ZABRAT! NENÍ HO VŮBEC SLYŠET! *1* *1*
  • kontakt

    Ahoj všichni, nemůžu sehnat nikde na netu kontaktní údaje na Evu a Vaška, mám na mysli mail nebo telefon, abych je mohl kontaktovat a domluvit se na spolupráci. Pomůže mi někdo?
    Děkuji.
    Zdeněk Červinka
    • Re: kontakt

      surf@surf.cz
      vasek@surf.cz
      www.su rf.cz
    • Re: kontakt

      http://www.surf.cz/
    • Re: kontakt

      Evička je pěkná kravička a slepička a Vašíček je pěknej šašíček. Jsou to největší trapáci a čuráci na světě.
      • Re: Re: kontakt

        Za to ty jsi INTELIGENT!!!!! Nechápu,proč by i minimálně inteligentní člověk,kterému se tato hudba nelíbí,sem lezl!!!??? Nebo snad na stránky s vaší hudbou chodí ti "starci" a pomlouvají vaše idoly,že jsou to například neandrtálci z Afriky,kteří poskakují při monotóních zvucích bubnu kolem ohně a za pomoci drodg se dostávají do tranzu protože bez drogy se bavit neumí? Komplexi se dneska dají léčit!!!!! To jen pro informaci. Tak jdi smrdět mezi stejně postižené a nech slušné lidi na pokoji! Nebo si nech vysvětlit,co znamená svoboda a demokracie! *13*
        • Re: Re: Re: kontakt

          no ty jsi teda peknej sulin.... *1* ty si dej si pozor abys nedostal trans z bile orchideje *9* Pac duchodci jako ty uz by to proste nemuseli prezit *5*
          • Re: Re: Re: Re: kontakt

            Alespoň nepotřebuji dudlík a dospělej. Až dospěješ ty,hodně se ti uleví! Otázka však je: Jestli vůbec někdy dospěješ!
  • Jsou super!

    Eva s Vaškem jsou super,mám moc ráda jejich písničky,ráda bych byla ve fanklubu.Všechny jejich písničky jsou takové krásně procítěné a profesionálně zazpívané.Jen tak dál!!! *3* *3* *3*
    • Re: Jsou super!

      Tak to nechces tohle!!!! to uz je na me fakt moc LOOOOOOOOOOOOL *5*
  • ůžasní a sexy

    Jsou tak úžasní vždy když je slyším, ovládne mé srdíčko něha. Úplně nejlepší!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: ůžasní a sexy

      jsi vypatlaná píča
    • Re: ůžasní a sexy

      Dobrej vtip. *1* *15* *1*
  • ty vole...

    dyť je to příšerný.. *1*
  • Fandím

    Jen tak dál,líbí se mi to *3*
  • Eva a Vašek

    Ježíš, tak je nechte, ne? Když je neposloucháte, tak semka nelezte, si chcete jen ulevit? Já je třeba taky neposlouchám, ale že bych ty písničky nesnášela, to bych neřekla. Alespoň se pobavím, ale ne tak, abych se jim vysmívala, to zase ne. Náhodou se zítra těším na X MIX. All-X, který mám strašně moc ráda, si Evu a Vaška pozvali jako hosta a budou s nima zpívat. Už se fakt nemůžu dočkat, to bude mega. All-X a Eva a Vašek. *1*
    • Re: Eva a Vašek

      Ty vole to se mam jako rozplyvat blahem kdyz tam kdosi skrehota ze chce bilou orchidej? To uz je aj na me moc *3*
    • Re: Eva a Vašek

      teď to bylo v tv a bylo to dobrýýýýý :)
      normálně je taky neoposlouchám, ale ted to bylo skvělé :)
      • Re: Re: Eva a Vašek

        No jestli tuto bylo skvělé,tak bych to přirovnal k ,,Sejdeme se na vlachovce".Odpovídá tomu výkonu dobrá akustika kulturáku :-( a srazu důchodců. *5*
    • Re: Eva a Vašek

      Nešukal te Vašek nahodou?nebo jseš nahluchla? *14*
  • Hmmm to tak...

    Všichni jste kokoti!!!Eva je krasná
    //
    Až po bouři mrtvých chlapče...
    *3* *4* *5*
  • Už můžem tleskat???

    Ježiši marja ať hlavně nenazpívaj další desku nebo pojdu...Jen býlou orchidej...Bych vždycky rozkopala televizy...njn někomu se to líbí nechci brát iluze.Ale je to podle mě upe šílený ááá fuj. *9*
    • Re: Už můžem tleskat???

      nepíše se býlou orchidej, ale bílou orchidej
      nepíše se rozkopala televizy, ale rozkopala televizi *13*
      • Re: Re: Už můžem tleskat???

        aby se neposral ty inteligente! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší