Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eva Dvořáčková nemá na mýdlo?

    Na veřejnost prosákla poněkud nechutná informace. Poněkud korpulentní zpěvačka Eva Dvořáčková údajně ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.

    Je to opravdu nechutné. Eva neustále pracuje, je ale schopná se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradil jeden její nejmenovaný ko­lega.
    Eva Dvořáčková se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá.


    No fujky fujky..
    *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • lol

    Ty wole!!! ty dementi maj fakt dost!!!.Sou to sracky ,sracky a zase sracky!!! stačí se podívat na to video na těchto stránkách jak tam tancujou ty důchodci:D Fakt LOOOOL.Ta hudba se může líbit jen debilům a lidem vypatlaným.Fakt LOOOOL. Fuck of eva a vašek- z prdele splašek!!!! *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • Re: lol

      Pán je radikál *1* *3*
  • Už legendární:)

    Tadle dvojka je fenomén!!! Pro "nenáročné" lidičky, kteří postrádají dar "kvalitativního hudebního" cítění nebo třeba pro posluchače takzvaných :)hitrádií:) (evropa2, vysočina...) je to skvělá a ojedinělá volba! Ve svym žánru sou KLASIKA! *5* Mě se to buhužel(dík) netýká, já totož zmíněný dar mám *3*
    • kokot

      Eva A Vašek jsou kokot *15*
      • Re: kokot

        Ty kokot to jsou uplny kokot. Ty kokot *13*
  • Eva a Vašek - Bílá Orchidej v novém kabátě :)

    Tady máte Evu a Vaška s písní Bílá Orchidej, kterou jsem maličko poupravil. :)

    http://www.stream.cz/video/3/ 98768-eva-a-vasek-bila-orchidej-rem ix
    • Re: Eva a Vašek - Bílá Orchidej v novém kabátě :)

      Je to nefunkčí, obnov to.
    • Re: Eva a Vašek - Bílá Orchidej v novém kabátě :)

      Tenhle web neumožňuje odesílat html odkazy, takže si na stream.cz do vyhledávače napište "bílá orchidej remix" a video Vám naskočí. *3*
  • PROĆ

    Proč se proboha necháte zastupovat tím pitomcem Novotným,který se na Vás jen bude pakovat a odradí posluchače!
  • do

    ty vole *14* *14* ale je to jako hip-hop *3* *3* *5* *4* *5* *8* *8* *16*
  • eva a vašek

    moc se mi toto duo líbí, škoda že ho nemůhu slyšet častěji
  • Eva-Vašek - naši přední umělci v dechové hudební scéně.

    Moc mě Těší,čím více nadáváte,čím více kritizujete,tím více mají ohlas,"Eva a Vašek".Tímto Vašim sice nechutným gestem , více o nich slyšíme,tím více dáváte všem najevo,že tady jsou a dlouhá léta budou zpívat ty nejkrásnější písničky.Klidně pokračujte,ale vulgaritu si nechte pro sebe,doma!A co je smutné,že mnozí pisatelé,snad ani školu neviděli!!
  • Eva a Vašek super

    Lepší Eva a Vašek nežli ti americký,anglický nebo australský vypatlanci,kteří jedou do Evropy a zastaví se ve zkurvené Praze.Za ně bych nedal ani korunu,než jít na jejich koncert,tak půjdu raději kopat krompáčem.
    • Re: Eva a Vašek super

      *8* *8* lol no seš málo trapnej!!ty bys měl spíš dostat tim krumpáčem přes držku aby se ti v palici rozsvítilo! *9* by mě zajímalo cos dokázal ty že tak kritizuješ?!uplný hovno *15* tak se di schovat a di si poslouchat Evu aVašíčka když ani nevíš co to je pořádná hudba!! *8* *8*
    • Re: Eva a Vašek super

      Nekecej "doktore", že už se někde krumpáčem neoháníš...
  • ehm

    ehm, asi ti dva nevidi jak moc lidi je nesnasi kdyz porad otravujou, Eva a Vasek jsou spatni a ty hnusy co zpivaji to je strasne okopcene a trapne, zmizte at je klid

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit