Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hnus

    no to je hnus velebnosti,uměj akorát kopírovat něco co už někdo předzpíval a ještě tom oblbujou důchode a tahaj z nich prachy *5* a oni maj ještě malý děcko?!sem myslela že je už Vašíček impotent *15*
    • Re: debile

      hele, oni důchodce neoblbují.. je to jejich krevní skupina tak jako tobě se líbí jiný skupiny,tak si nech ty trapný kecy, a ro že mají dítě je snad jejich věc neee???tak se vzpamatuj!!!!! *16*
      • Re: Re: debile

        Až se Váša naučí zpívat, pak ať si zpívá v koupelně. Evě, ať nekazí její vynikající hlas. Vašek...továrna na peníze, nic víc neumí.
      • Re: Re: debile

        *5* ale prosimtě,jasně že je oblbujou a ti chudáci jim na to ještě skočí,je to blbej reklamní tah zaměřený na určitou skupinu lidí
        tyhle dva jsou výplod největší demence a hnusu,jenom kopírovat uměj,místo toho aby si složily něco sami a tomu co vyluzují za pazvuky se nedá říkat ani zpěv..tak se laskavě prober *5*
  • wow

    Vašek upe kunďák ne? *14*
    • Re: wow

      *3* možná tak špekatej rypák a evička nemlich to samý *8*
  • Prosím, pomožte

    Vážení, skromný dotaz- v reklamní nabídce pro televizi /Vašek a Eva/ se jako poslední objeví a kousek i krásně zazpívá muž v černém. Ital? Chorvát? Kdo je to?Díky Č *7*
    • Re: Prosím, pomožte

      Jmenuje se Davide Mattioli - Itálie.
      Je to Cd/DVD Mississippi www.surf.cz
      • Re: Re: Prosím, pomožte

        a rypak bych mu rozkopal raz dva.
    • Re: Prosím, pomožte

      cikán *1*
  • muzika

    jste debilni a mate vyhuleny mozky,vy co pisete ty sprostarny *16*
    • Re: muzika

      ale ty jsi debil vykouřena hlavo.jestli chceš fakt nějakej vodvaz poslouchej punk kokote todle poslouchaj jen socky a důchodci*16* *1* *9*
    • Re: muzika

      Fuck of kokote!!!!.Někdo tady psal ze metal je blití. TO urcitě do metalu se nikdo srat nebude nebo mu rozsekam rypak!!!Rozhodne lepší než pitomý dechovky pro duchodce!!!. HNUS HNUS NHUS HNUS
      *1*
      • Re: Re: muzika

        jo to maš pravdu že dechovka ale metal je druhej nejhorší hudební styl a ti kdo ho poslouchaj sou většinou velice debilní sedí k tomu tadle basnička kdo posloucha metal je mental.haha dobra basnička co myslíš hlavně je trefná.metal,dechovka,hiphop,rap a folk fuj *9* *9* *9* *9* *9* *9*
      • Re: Re: muzika

        jj to je pravda metal je moje druhá největší láska *5* mch eva a vašek se nelíbí ani některejm ,,lidem" co dechovku poslouchají a to už je co říct *1*
      • Re: Re: muzika

        debile ty nebudeš nikdy důchodce
        • Re: Re: Re: muzika

          třeba ne někteří lidi mají to štěstí že umřou mladí *3*
  • Dechovka je hovadina!!!

    Dechovka je jenom pro starý babky s protézou a dědky s berlema!!! Absolutně se to nedá poslouchat! Je to k smíchu!!! Eva a Šašek!!! Co to má být? Důchodci letí do kulturáku, tam to vyřvává jako prase na celou ves a pak jdou vožralí jak to prase dom!!! Povrchní a staromódní primitivové!!!
    • Re: Dechovka je hovadina!!!

      ty jsi ale pitomec, až dostaneš rozum, tak někam něco piš
    • Re: Dechovka je hovadina!!!

      Kde jsi přišel na to,že dechovka je jen pro starý babky? Nevím kolik je tobě, ale určitě o dost míň než mi, protože jinak bys takové nesmysly nepsal!! Já důchodce nejsem-je mi 31 a Evu a Vaška poslouchám denně.Je to ta nejlepší hudba co existuje a už se moc moc těším na jejich koncert 6.3.2009 Konečně zavítají taky do Hlučína...
      • Re: Re: Dechovka je hovadina!!!

        nejlepší hudba?! *9* v žadnym případě ,jsou daleko lepší a kvalitnější interpreti a už vůbec to není hudba! *9* je to jenom hnusná, ubohá komerční lůza *9* patří na hnůj...určitě nejsou tak skvělí aby zaplnili tisícové koncertní haly,maximálně kulturák někde na návsi *5* *9*
      • Re: Re: Dechovka je hovadina!!!

        Bože Sivie, Vám je 31 a posloucháte Evu a Vaška? Zřejmě to nesouvisí s fyzickým věkem. A nevadí Vám, že se připravujete o spousty hodnotnějších hudebních zážitků, než je ta trapnost-jak jen se to jmenuje...Bílá orchidej? Nechcete ještě svůj názor přehodnotit? Myslím to s Vámi dobře. Tipy na opravdu dobrou (jakkoli je to - uznávám - velmi individulání) velmi rád poskytnu.
        • Re: Re: Re: Dechovka je hovadina!!!

          Milý Karle(nebo jak se vlastně jmenujete), tak to by mě zajímalo,jaké jsou podle vás ty dobré hudební tipy,které byste mi rád poskytl..Pokud zrovna nemyslíte Jiřího Zmožka,Karla Gotta nebo Hanku Zagorovou, tak to mě asi nepředěláte.. nemůžu za to,že co se mi líbí,tak poslouchají převážně důchodci,ale svůj názor bych určitě nezměnila.Sice ještě nejsem tak stará,ale těm dnešním mladým fakt nerozumím.. a vám je kolik? Jinak klidně mi vaše tipy sdělte,ale pro mě bude vždy nejlepším hudebním zážitkem Eva a Vašek..
          • Re: Re: Re: Re: Dechovka je hovadina!!!

            Silvie, opravdu jsem nemyslel pány Gotta, Zmožka ani paní Zagorovou. Vzhledem k jménům, které jste zmínila, nad Vámi zřejmě zlomím hůl. Neodpověděla jste, zda-li Vám nevadí, že se připravujete o hodně kavalitních hudebních zážitků (jakkoli je to - opakuji - individuální záležitost, ale o Evě a Vaškovi není možno vést diskuzi připouštějící evidenci jejich tvorby v položce "dobrá hudba"). Docela bych Vám doporučoval, a také by mě zajímal Váš názor, návštěvu nějakého pořadu hudebního kritika Jiřího Černého (nacerno.cz), kde pouští desky a povídá o hudbě. A je mi 30 let. Pěkný den do Hlučína.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dechovka je hovadina!!!

              Jméno hudebního publicisty Jiřího Černého mi nic neříká.Nahlédla jsem na ty jeho stránky,ale nezaujalo mě to.Jinak já tady nechci vést rozsáhlé diskuze,neboť každý má svůj názor a to bych se tady skoro s každým musela pohádat-jako ten dechovkář s metalistou(to jsou fakt šílené příspěvky!)Jinak zcela určitě super akce budou ty květnové koncerty pod horou Říp-tam však bohužel nezavítám,neboť to je z Ostravy dost daleko..tak přeju i vám (nevím kam?) hezký den ...do Hlučína jedu jen na koncert(jsem od Ostravy)
    • Re: Dechovka je hovadina!!!

      přesně *5*
      • Re: Re: Dechovka je hovadina!!!

        jj dechovky FŮŮŮJ HNUS *16* *16*
  • adresa

    Netušíte někdo, kde se dá sehnat kontakt přímo na Evu a Vaška ? Např email ?
    • Re: adresa

      Adresu na ně mám je to:

      Eva a Vašek Ševčíkovi
      Za Hranicemi trapnosti 666
      Kačerov - jih

      Jo a směrovací číslo je jednoduché - jsou to dvě nuly (překvapivě).
    • Re: adresa

      http://www.surf.cz/
  • sgfsfg

    chcípni zmrde
  • Tady je fakt výkvět národa

    Lidi kteří tady píšou ty sprostosti a urážky na adresu Evy a Vaška mě fakt baví. Co jste vy dokázali v životě? Tak možná ráno vstát a přežívat do večera.Je mi líto těchto chudáků. Vy by jste ani tohle co oni nedali dohromady, aby jste si vydělali.Nápad je pro vás slovo z Estonskýho slabikáře. Malost ubohost...Ta jejich hudba je no hmm... hrozná, ale dělají pro zábavu těm lidem. Už vás vydím pitomci jak v 80 letech mlatíte hlavou do berlí u CDčka Debustrolu. By se vám přehřály naslouchadla mentáli. Vemte si knížku a cosi si radši přečtěte. Nikdy nikam nepíšu ale tohle je moc...Buď hulíte málo nebo moc
    • Re: Tady je fakt výkvět národa

      Knížku si vemte vy, alespoň nebudete psát vidět s tvrdým y a by jste místo byste. Pokud jde o mě, já budu poslouchat Pearl Jam i v urně. Nejde o to co Eva s Vaškem hrají, ale jak to hrají. Když se někomu líbí dechovka a lidovky, proč ne, ale ať si vybere interpreta, který si je schopen něco i sám napsat nebo převzatou věc přednést svým způsobem. Vydat z kláves běžný doprovod o zvuku, který byl na nástroji nastaven ve výrobě, to je opravdu nechutné. Ti dva Vás, Silvo, okrádají. Uniká Vám spousta dobré hudby, třeba i té Vaší dechovky. Kvalitních souborů je hodně ve všech žánrech, jen jde o to si je vyhledat (a ne sáhnout po tom nejbližším - neumětelům z teleshopingu).
      • Re: Re: Tady je fakt výkvět národa

        Velice přesně řečeno.Souhlas. Když dechovka, co třeba balkánská dechovka?
        • Re: Re: Re: Tady je fakt výkvět národa

          A když lidovky - co třeba sestry Steinovy - album "Měsíček svítí".
  • Ne, ne, ne!!!!!!

    Jela jsem autobusem v nehnutelném provozu - co metr - stop.... Bylo horko jak prase a řidič na plné pecky poslouchal tyto dva kretény! Nechala jsem se vysadit a šlapala 5 kilásků pěšky v botách na kramfleku! Pořád idila oproti do uší řvoucí ty dva dementi!!!!! Kdo je dobrovolně poslouchá, tan si zaslouží nejmíň metál!!!!!! *16*
    • Re: Ne, ne, ne!!!!!!

      Přece si nebude pouštět metal!! To by se všichni hrůzou v autobuse poblili!!! *3*
      • Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

        *1* *1* já bliju z tebe, tvýho debilního příspěvku *9* *9* musim tě upozornit že metal poslouchá valná většina lidí *5* dechovky jenom důchodci ale já jim to neberu když se jim to líbí prosim no...ale metal si do huby neber *9*
        • Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

          To nemyslíte vážně.To co tady píše jeden dobrodruh o metalu.Nevím jak ty,ale když jdu na ples,tak si zatancuji na lidovky i modernu.Jdu tam za zábavou.Taková Lucka Vondráčková má taky převzatý melodie a poslouchám ji a takových je víc
        • Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

          Metal poslouchají akorát zfetovaní puberťáci,kterým jde pouze o to,aby byl co největší kravál,který nemá s normální hudbou nic společného!!!Naopak dechovka je hudba pro mladší i starší generaci. Do důchodu mám ještě hodně daleko,ale jak začne hrát pořádná dechová kapela,hned mám zlepšenou náladu. Naopak jak někde začne řvát rocková nebo metalová skupina,tak je mně z nich na blití!! *14*
          • Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

            No tak ty si dobra lama. Mít v hlavě takhle nasráno jako ty tak se jdu zastřelit. Prober se nebo se sám zničiš chudáku... Hele, pokud jsi svůj příspěvek myslel vážně tak te lituju.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              kámo vyser se na toho debilního důchodce metal 4ever ! a kktský dechovkářský vožralce se vyser
          • Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

            Běž do řiti! Ty jsi zfetovaný z té dechovky, ty pakošu! Běž se učit skákat do hrobu!!!! Debile!!!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              drž pysk kdosi s tim začal ty komouši hnusnej!!??já ne!! se podívej jak tady sprostě urážíš metal a přitom o něm zhola nic nevíš!!ty seš chuj jakýho svět neviděl!kdo je u tebe lůza?ty seš lůza chcípáku *9* začni nejdřív u sebe a svých přípsěvků!!sám tady nadáváš ,urážíš a pak napadáš mě !napadáš mě za něco co děláš ty sám!dědku starej běž si ho vyhonit nad plakátem Evy když seš takovej zoufalec *15* *15* *15* ach bože lidká hloupost nenzná hranic!bohužel sou mezi náma jedinci jako si ty který se snažej dělat chytrý tim že začnou urážet hudební styl o kterém nic ale opakuju vůbec NIC neví!až budeš chtí diskutovat ,nejdřív si předem o daném tématu něco zjisti *9* a pak tu diskutuj *9* ty vesnickej sedláku bež se napíchnout na vidle uděláš nejlíp *9* FUCK na tebe!šmejde *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              Ty zmetku nevychovaný!! To je úroveň na Nový rok!!Nemám ani 40 let,takže nejsu tak starý,ale nejsu ani tak mladý,abych pokračoval v diskuzi s nevychovanou lůzou!! Nemá to cenu! Můžeě mně políbit třeba pr...!!!Urážej si sobě rovné puberťáky. To z tebe musí mít rodiče radost!!Podle mně je tato část webu určená pro dechovku,E.V. apod. Ale zřejmě sem chodí prudit nevychovanci s IQ šumící trávy,aby tu prezentovali svou debilitu! Své sprosté výlevy si prezentuj v sekci metal a nelez do sekce dechovka! Tam najdeš pochopení pro své názory!! *16* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              drž hubu E a V sou sračky pro starobní důchodce *1* *1* *1* jako seš ty!!ty vole ty tvoji debily akorát kradou písničky co už někdo nazpíval a oblbujou starý důchodce!!ty seš kokot tak si di opíchat Evu když seš z ní tak udělanej *9* *9* chcípni zmrde starej!!si tě najdu a rozbiju ti držku chuji zpíčenej
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              Ty idiote,vylízej si prdel s tím metalem,před pár lety jsem ho byl nucený poslouchat nedobrovolně na ubytovnách,když jsem dělal po stavbách po republice-je to něco příšerného,ani se to nedá nazvat hudbou *15*!! Je to na blití!! .Teď už to mám naštěstí za sebou. Nechápu,proč vypatlaný metalista tady prudí na stránkách určených pro příznivce Evy a Vaška!!Ti dva hrají pohodovou hudbu pro všechny generace narozdíl od těch uřvaných vlasáčů,kteří akorát umí třást prázdnýma makovicama a ječet při tom,jako kdyby měli bolení!!Neotravuj tady normální lidi ajdi si prudit na stránky pro metalisty!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              cože???????????já snad špatně vidim co to meleš za sračky šuilne jeden!!!co to je za keci že rozbíjej auta a kradou a ožerou se?!!to si pleteš pojmy ne?ukaž mi nějakýho metalistu kterej by tohle dělal!!prosimtě kolik ti je že z huby vypouštíš tyhle sračky?!pchee víš o hudbě velký hovno když si myslíš že v Rocku a Metalu se jenom řve!!je vidět že si nikdy neviděl žádnej metalovej koncert když meleš takový kraviny!no ty seš pako jakýho svět neviděl!se svejma dechovkama si vyliž prdel a bež si zakalit na Moravnaku do kulturáku!zkurvenej vesnickej vidláku! *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              A co se děje při dechovce? Babky se ožerou z griotky, a pak se páří jako urvané z řetězu!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

              Ty metalový idiote,běž si zatřást svou tupou makovicí a nezapomeň se při tom ožrat!!! To je přece ideál metalových gaunerů a hulvátů!! Na metal chodí gauneři-je tam bordel,často se servou jak koně,jenom rozbíjejí auta a kradou. Kdežto na dechovku chodí pouze slušní lidé-nemusí tam zasahovat policie proti výtržníkům a člověk se nemusí bát zaparkovat poblíž konání akce auto! Metal je pouze pro hulváty,jako jsi ty!!! *13*
        • Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

          Blila bych kdybych jenom ty dva kretény viděla natož tak slyšela! Mohli by ssebou ještě vzít toho čuníka Novotného! A zkáza dokonána!!!!! *13* *14*
      • Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

        Nebylo by to zlé! Mohl to vzít zrovny na krchov! Tam ti posluchači stejně patří! *14*
  • Můj názor.

    Jsou tady příspěvky sprosté,nevhodné.Jenže je to třeba říci slušně.Pusťte si například lidovku čtyři páry bílých koní,kterou zpívá Vašek a to je opravdu téměř trestný čin,tohle veřejně produkovat.Pak ještě nepochopím,jak se s Vaškem mohl dát do spolku Stiepan Šarič,jakový měl k tamu dúvod,to přece neměl zapotřebí,nebo opravdu i tento člověk udělá pro peníze všechno ? To je smutné.Viděli jste někdo Stiepana v PODGOŘE ? My jsme tam jezdili léta taky proto,abychom si ho poslechli živě. Nyní , když se zahodil s Vaškem,už tam nepojedeme .. ano tak jsou nám EVA S VAŠKEM protivní a známe takových lidí více a je nám přes šedesát.Tak doufám , že jsem nebyl vulgární a řekl jsem co jsem chtěl !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší