Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NIKDY

    Tuhle dvojici nemůžu vystát jejich zpěv je něco co mě mučí jako fakt ne NIKDY !!!!!!!!!!!!!!!
  • dotaz

    Kterej je Eva a která je Vašek?
  • Koncert

    nevite prosim nekdo neco o koncerte 2.5 v Kostelci nad Cernymi lesy? dekuji
    • Re: Koncert

      Eva a Vašek mají koncert 2.5.2009-Kostelec nad Černými Lesy (Rytířský sál, nám. Smiřických 1) od 19 do 22 hod. Kontakt ohledně koncertu: 774 981 733 *3*
      • Re: Re: Koncert

        A po nich potopa !
  • Heavy forever!

    *13* To již tady bylo vážení. J.Zmožek. A kde je mu dnes konec. Táto dvojice dlouho nepřežije. Je to komerční brak. Bohužel. *3* Heavy metal forever. *16*
    • Re: Heavy forever!

      metal aj třeba taky ale hip hop teže foreveeer pro mě atd
  • Podpisy

    Neví prosím někdo kam si můžu napsat o podpis Evy a Vaška? Dej te pls vědět na email: ana.i.j@seznam.cz Mockrát děkuji
    • Re: Podpisy

      podpisy Evy a Vaška dostanete na každém jejich vystoupení *14*
    • Re: Podpisy

      surf@surf.cz
    • Re: Podpisy

      Ano, můžete si o podpisy napsat na adresu, kterou objevil med.

      Omlouvám se "mede", že Vám tak trochu kradu Váš dobrý nápad, ale nepomozte trpícímu v nouzi.

      Tak tedy adresa je:

      Eva a Vašek Ševčíkovi
      Za Hranicemi trapnosti 666
      Kačerov - jih

      PSČ : 00
      • Re: Re: Podpisy

        většího kreténa přiblblýho jsem neviděl
        • Re: Re: Re: Podpisy

          Slávku, ne všechno, co jsi nepochopil, je přiblblé.
      • Re: Re: Podpisy

        Karle, nezlobím se a chápu. Ordinovat dále i bez předpisu. Nelze předávkovat - chyba v indikaci nemožná. Poznámka z příbalového letáku: Během léčby nelze řídit motorová vozidla se zapnutým radiem, pracovat se stroji (hi-fi věž) či provozovat jinou činnost vyžadující zvýšený vkus, schopnost soustředění (na více jak tři noty) a koordinaci pohybů (polka s francouzskými holemi). Účinná látka léčiva výrazně snižuje zmatenost a útlum. Nahrazuje elektrokompulzivní terapii (elektrické šoky)... Vedlejší účinky: Nabytí sluchu, deprese z prozření a hudebního sebeuvědomění, zvýšená nenávist k bíle kvetoucím květinám, náboženské blouznění - zvláště archetypální vtíravé vize vyhnání Vaška a Evy z ráje či Kain a Ábel deroucí se z porodního kanálu kláves Yamaha... Bonus: V případě neúspěchu léčby je ke každému balení přiložen tiskopis žádosti o eutanazii (regulační poplatek 30,-Kč platí web hudebniskupiny.cz či nejbližší psí hřbitov).
        Bílá mor mi dej s Vámi, rockeři, grungeři, punkeři, metalisti a spol. Váš MAD (z boží vůle macho a nactiutrhač)
      • Re: Re: Podpisy

        Dobře ty! *5* *15* *15* *15*
  • ano

    nikdo nikoho nenutí sledovat a poslouchat
    hudbu a zpěv evi a vaška a potom psát uráž
    livé sprosté a ubohé přízpěvky.znám spoustu
    lidí kteří jsou naopak jejich hudbou nadšeni vnáší jim i mě do srdce pohodu a
    dobrou náladu. jen tak dál a nenechat se
    nějakými hulváty odradit.11111111111
    • Re: ano

      Po přečtení několika těchto stránek se mi z některých příspěvků obrací žaludek. Nechápu proč na týto stránky lezou ti,kteří nemají rádi Evu a Vaška.Mě je 56 a znám je od roku 1998 kdy ještě neněli ani ponětí o tom,že někdy budou v televizi.Jsou super dvojka,které fandím a budu vždy při nich a zajímalo by mě jestli pár těch pisálků ví,co je to česká písnička.Evi a Vašku jen tak dál,víte že je nás při Vás moooooooooc.
      • Re: Re: ano

        Fanynko, ti lidé sem lezou proto, aby spasili vaši duši. Že Eva a Vašek neměli ponětí o tom, že budou v TV, je jedna věc. Mně by stačilo, kdyby měli ponětí o tom, co je to muzika.

        Lidé bděte dále nad těmito bídnými blouznivci, tápajícími na poušti hudebního balastu, jenž vyluzují tito dva neobratní golemové. My to s váma kurva myslíme dobře. Bude-li vám univerzální bůh rokenrolu milostiv, sejdeme se na diskusním fóru Pearl Jam. I když asi ne, co?
    • Re: ano

      Těm lidem se říká neslyšící.
    • Re: ano

      jeste se nauc cesky marie a bude to perfektni! *5* *1* *1* *1*
  • newm

    jako newm co delate ja kdy se vam nelibi kdybi bys te treba vi spivali alidi by o vas psali zeste hnusni a tlusty a takove jakdyby nadavky a tan kdo pise ze tosem nemate psat a tak tak sou teda dobři *7*
  • je to v lidech

    Divím se lidem,kteří se vůbec namáhají psát do diskuse s tím,že sprostě uráží Evu a Vaška.
    Když se Vám to nelíbí tak vůbec nereagujte,neodpovídejte a zalezte si do hospody tam budete mět úspěch.Budete tam aspoň středem pozornosti. *5*
    • Re: je to v lidech

      Vy pice jak se vam muzou libit takovy posuci aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lezu z toho pozdi pomoc aaaaaaaa totalni dementi lami proste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *7* *16* *16* *9* *9* *9* *9* *9* *9* total pice
    • Re: je to v lidech

      souhlasiiiiim *3*
  • Eva a Šašek

    Hele, všimli jste si toho taky? Vašek Šašek už nemá skoro ani jeden vlas! *15* No, doufám, že už se on a ta jeho kunda brzo rozpadnou! To by byla ale tragédie pro ty starý, plesnivý, vesnický vidláky!
    • Re: Eva a Šašek

      kolik vlasů máš ty a od takovýho primitiva ani ta urážka bolet nemuže .když se ti nelíbí tak na ně nečum
    • Re: Eva a Šašek

      Boze, co to sou za lidi tady??? rada bych te poznala az ty budes stary(a) a plesnivy(a) ... jste ubohy... *16*
  • hnus

    *c
    • Re: hnus

      no tak covíš kde to dítě vzali *5* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: hnus

        radši to ani vědět nechci *5* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší