Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • X HECKER

    EVA JE KRAVA A VASEK JE DEBIL NO PROSTE EVA A VASEK TASKA PLNA SRACEK POZDRAVUJ KRAVO A DEBILE *3*
    • Re: X HECKER

      Vysoce inteligentní příspěvek s vybroušenou češtinou *1* *1* *1*
  • Plná taška Evy a Vaška?To snad ne!!!

    Myslím ,že dvojice Eva a Vašek z lidí (hlavně ze senioru)tahají peníze.Copak nemáme dost dobrých českých skupin?Copak není dobrá skupina Kabát,Tři sestry,Chinaski nebo Kryštof?Abych byla spravedlivá tutu muziku poslouchají spíš mladší ročníky-copak nejsou kvalitní dechovky nebo moravanky?Vždyť Eva a Vašek vůbec neumí zpívat!Nikomu neberu jeho názor já sama poslouchám úplně jinou muziku ale jak už jsem zmínila je určitě mnoho kvalitních dechovek(Eva a Vašek jsou kýč)!A docela mne s......e že všechny písničky okopčili!!! *16*
    • Re: Plná taška Evy a Vaška?To snad ne!!!

      Eva a Vašek tahají z lidí peníze a jsou bohatší, než někteří pražští umělci. A to některé lidi hrozně se.e *15* *15* *15* *15* *15*
  • malá prosba

    Lidi, ovládejte se prosím vás!
    Chováte se, jako kdyby všichni měli stejný styl, ale tak to není.Ještě jednou vás žádám, jestli máte problém s Evou a Vaškem, laskavě to vykládejte někomu, koho to zajímá.
    • Re: malá prosba

      Hele ty debile tvůj vesek mi může políbit píp a eva o tý ani nemluvim atvuj názor si strč taky někam do píp. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: malá prosba

      sklapni pičko *16*
  • Prodám 2 lístky

    Zdravím všechny fanoušky,dostal jsem 2 červený lístky na koncert Evi a Vaška konající se 30.5. od 13:00 pod Řípem.Bohužel se nemohu dostavit.Prodám oba lístky za 400 kč.Jsem z Teplic.Mé tel. č. 776 104 772
  • Evička a véna

    Víte jaký je rozdíl mezi Evou a Vaškem? Eva neumí zpívat, zatímco Vašek taky ne.
  • Eva a Vašek

    Cédéčka Evy a Vaška jsou nejlepší. Jako tácek pod pívo.
    • Re: Eva a Vašek

      dobře ty *1* *1* *1*
  • ***

    A jo sááákra ti jedou hej =DD Tací borci se neviděj každej den ... ty jejich >moderní< songy stojej za poslechnutí _ neváhejte senioři a pořiďte si zbrusu nové cédé Evy a Vaška za zavádějící cenu -1 Kč _ neváhejte neváhejte !! *15*
  • eva a vasek :)

    Eva s Vaškem jsou důkazem, že dobrý marketing a odhodlání dokáže nehorázně zpopularizovat i průměrně hrající, nikterak pohlednou a skoro netalentovanou dvojici nezajímavých lidí. *7*
  • Evička aNd Vašík

    Hej tak to sou mooc frajeři:-D:-D Ti válí o stošest *1* *1* *1* *1* *1* *9* *5* *15* *15* *15*
  • eva a vasek

    eva avasek jsou nejlepsi rada je posloucham a nikdo je nebude spinit mam je rada *3* *3* *14* *14* *14*
    • Re: eva a vasek

      bohužel jsou to dva totální hudební antitalenti co se jim podařilo zblbnout důchodce v celé republice, asi na nějakou kvalitu nejsi to je vidět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit