Přejít na výpis diskuzí

Il Divo

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosbička

    ahojky, sháním od kluků skladbu Pour que tu m'aimes encore hrozně se mi líbila na koncertě v LA a všude jí nacházím pouze jako klip a já bych jí rád v mp3, nebo podobném formátu. Můžete mi někdo poslat odkaz, nebo poradit, kde jí najít. Děkuju
    • Re: prosbička

      Ahoj, album Ancora, no. 10:)
  • Velká prosba

    Moc děkuji všem, kteří mi odpověděli. Nyní si dopisuji s jednou paní z Prahy, která je přímo odbornicí na Il Divo. Získala jsem tak mnoho informací o Il Divo a vlastně i přítelkyni. Jsem šťastná, že jsou na světě tak bezvadní a hodní lidé. Díky, díky !! Jiřina
  • dvd

    Já jsem už taky koukala na dvd a musím říct, že je super, stejně jako ostatní, opravdu doporučuju!! A ty termíny zatím žádné nemají. Četla jsem, že by měli nahrávat nové album. Navíc po více jak ročním turné si asi potřebují odpočinout. Ale nebyla bych proti kdyby se chystali vystoupit někde v okolí.
  • Ahoj

    Dneska jsem si koupila CD+DVD Il Divo v Barceloně a jsou to naprosto úžasné skoro tři hodiny. Sice většina skladeb je i na jiných CD nebo DVD, ale stejné skladby nejsou stejné na každém koncertě.Krásné je i jejich vystoupení v Los Angeles (DVD Il Divo Live at the ...) Pokud někdo zná jejich program na tento rok, napište to. Strašně ráda bych jela na jejich koncert, pokud bude někde v okolí (Česko, Rakousko, Slovensko apod.) *4*
  • koncert?

    Ahoj lidičky, neznáte někdo program vystoupení na rok 2010 ?
    Díky moc Lena *3*
    • Re: koncert?

      Budou mit mesicni turne po asijskych statech. Vetsinou berou snury , kdy kazdy den jsou v jinem meste, ba i zemi. takto meli jeden rok Kanadu, jeden USA. Mezi tim koncerty v jiznich zemich Evropy, kde meli jakesi soustredeni. Jsou kazdy z jine zeme. Treba David zpiva v opere na Broadwayi v NY v case, kdy nezpivaji spolecne.
  • koncert

    Ahoj lidičky, nevíte někdo, jak kluci kocertují, kdy budou v nějaké rozumné blízkosti, nebo přímo v Praze??Díky za jakékoliv info na mail..:-))
  • Skvělý fotky

    Jen vzkazík pro Anne3 - skvělý fotky který přidáváš. kam na to chodíš? *4*
  • jsem zamilovaná

    Objevila jsem je teprve před týdnem a jsem těžce zamilovaná *3*
    a 2 CD už jsem si objednala *15*
    • Re: jsem zamilovaná

      Ahoj všem fanouškům Il Divo..musím říct, že žánr vážné hudby jsem bral jen tak okrajově, ale tito čtyři kluci nemají absolutně žádnou chybu...slyšeli jsme je s přítelkyní zhruba před rokem na kabelové TV (Regres a mi) a prostě nás chytli za srdce..máme všechna jejich CD a já osobně se jich nemůžu nabažit..jsou prostě skvělí...
  • jsem zamilovaná

    Objevila jsem je teprve před týdnem a jsem těžce zamilovaná *3*
    a 2 CD už jsem si objednala *15*
  • je to bomba

    jsem z vás všech nadšená...denně je sleduji na youtube a nemůžu se jich nabažit. ještě před 3/4rokem zde nebyl jediný fanda a teď je vás tolik,že se nestačím divit.Věřím, že se jich určitě dočkáme i v Praze. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit