Přejít na výpis diskuzí

Il Divo

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncert

    Nevíte někdo o koncertě IL divo???přidám se k vám až pojedete. *3*
    • Re: koncert

      Taky bych se rád přidal i s kamarádkou.ju?
      • Re: Re: koncert

        Milí fanoušci IL DIVO,oslovuji Vás ,jako člen vedení fanclubu českého i slovenského i mezinárodního fanclubu IL DIVO,z facebooku se přesunujeme i na net.webovky jsou: www.il-divo.grenames.cz.Srdečně Vás zvu,aby jste rozšířili naše řady.Na facebooku nás je už 423 členů,ale hláse nám celé zahraniční fanclubu,začínají nás brát na všdomí i samotní kluci.Mimochodem Sebovi se narodil 20.5. chlapeček Jude .Co nejdříve začneme konat přípravby na jednání o pořádání koncertu kluků u nás v ČR s pomocí Slovenské agentury.Nechci Vás přemlouvat,ale jestli IL DIVO milujete stejně,jako mi podpořte nás svým přihlášením na webové stránky.Jinak jedeme na koncert do Bratislavy a máme pro kluky i osobní dárky včetně knihy o České republice,aby věděli do čeho jdou.Do koncertu budeme mít zpracovanou prezentaci historických míst,kde by mohli kluci koncertovat a mohlo se tam vejít dostatečné množství lidiček,aby lístky nestály majlant.V případě konstruktivních nápadů mi je pošlete na můj e-mail,který mám v záhlaví tohoto příspěvku.Velice se těščím,že se s Vámi setkám na našem i Vašem webu.Myslete při tom na to,že to děláte pro sebe ,ale i kvůli klukům.Vaše Pavlína *4* *15*
  • koncert

    Nevíte někdo o koncertě IL divo???přidám se k vám až pojedete. *3*
  • IL Divo

    Il Divo je zázrak - slunce v srdci. Je to nejkrásnější zážitek poslouchat jejich hudbu...
  • nevé cd

    Ahojky, IL DIVO vydalo 18.1.2010 nové cd právě jsem si ho objednala na adrese suprshop.cz páčko Anne
  • pochvala

    Já Il Divo poslouchm furt
    je to nejkrásnější muzika na světě a u mě z těch 3 je nejzečí Urs.
    • Re: pochvala

      Pro mě je taky nejhezčí Urs, ale chlapci jsou ČTYŘI!
    • Re: pochvala

      Ale oni jsou 4 *4*
  • NÁDHERA

    NIC HEZČÍHO NEŽ TIHLE NÁDHERNÍ KLUKY UŽ JSEM DÁVNO NESLIŠELA ZPÍVEJ TE DÁL *3* *4* *3*
  • IL DIVO

    Ahoj,zdravim vsechny fanousky. Ja jsem temto uzasnym klukum taky uplne propadla a co je mi velmi mile, ze muj 3lety syn je dokaze poslouchat se zatajenym dechem. Je to jedna z mala veci co ho zaujme a dokaze u toho v klidu sedet a vypada to ze to i proziva. Kluci jsou skveli. Je fajn ze touto cestou priblizi vaznou hudbu i sirsimu okoli. Do fanklubu na ten facebook se rada prihlasim a jen co budou trosku pobliz tak se mi snad porari je odchytit. Hlavne at se to co nejdrive dozvim. *3* *4*
  • DVD

    DVD z Barcelony jsem koupila hned v lednu v Bontonlandu za něco kolem 400,-. Nabízeli to i v internetovém obchodě. Ta ostatní přes Vltavu. A také nebyla moc drahá. Kromě Ancory mám asi všechno a netrpělivě čekám, kdy vydají něco dalšího. *3*
  • fanda

    ahoj lidičky, dnes má Sebastien narozky, tak hodně zdraví a štěstí.
    jakmile se pojede někam za našimi miláčky(někam do rozumné vzdálenosti), tak se hlásím !!! díky *14*
    • Re: fanda

      Sebovi jsem prala i na jeho strankach vsecicko nej. Je to moc milej kluk, ale miluju Urse! Proste kazdy nekomu fandime trosku vic *14* . Kdo jste na facebooku prihlaste se do "Il Divo - český fanklub" at se to tam rozroste. A pokud tam nekdo kdo umi anglicky napise neco z jejich fora, bude to uplne super. L.
  • Il Divo

    Zdravím všechny fanoušky i fanynky skupiny Il Divo - já se do řad fanoušků zařadil už před nějakým tím časem - to když jsem hledal původní skladbu Soleado a na YouTube narazil na skladbu od Johny Mathise "When A Child Is Born" - po skončení poslechu mě to navedlo na verzi od Il Divo a "byl jsem jejich" - a jsem jím dodnes - mám všechna jejich dosud vydaná CDčka i DVD - mimochodem vřele doporučuji koupit si jejich nejnovější komplet - Il Divo (DVD + CD) Live in Barcelona - předobjednal jsem si to přes amazon.co.uk a došlo mi to v oficiální den vydání - u nás jsem to po obchodech zatím nenašel. Il Divo jsou prostě jedineční - a jsem "všema-deseti" pro, pokud by se organizoval nějaký větší zájezd za nimi - tušímže byli na koncertě před rokem ve Stuttgartu, což není tak "daleko", aby se tam nedalo dojet :) P. S.: Založil jsem na Facebooku skupinu "Il Divo - český fanclub" - budu se těšit na setkání, byť přes komunitní síť a kdo ví, třeba do budoucna i na společný zájezd za tímto jedinečným hudebním uskupením :)
    • Re: Il Divo

      Čauky *4*
      Já baštím kluky, skoro 4 roky. Vlastním všechny jejich alba, jsou to mazlíci a poslouchám je neustále. Koncert z Barcelony, joooooo to byl zážitek z koukání. Skoukla jsem i "Encore, At the Coliseum a Live at the Greek 2006".
      Jirko, díky za tip na Facebook. Určitě jej budu navštěvovat a to ráda. Můžu se zeptat? Taky mám v úmyslu, objednat si Barcelonu dvd+cd z Amazonu. Ale pač nejsem angličtinářka, netuším za kolik jej zakoupit. Poradíš prosím, kolik si zaplatil? Díky moc předem. *14* *3*
      • Re: Re: Il Divo

        DVD jsem si nechala přivézt z Německa a stálo 500,- Kč. Je u něj taky CD s nejlepšími nahrávkami. Zdraví Hana
      • Re: Re: Il Divo

        Ahojky, objednala jsem si Barcelonu u musicrecords.cz z Plzně. Je DVD+CD a cena včetně dopravy byla 481,- Kč. Hezký den
        • Re: Re: Re: Il Divo

          Leno, díky moc, za informaci. Ještě se zeptám, jsou k Barceloně k dialogům i cz titulky? Někde jsem četla, že v blue ray, ano. Tak by bylo děsně fajn, kdyby byli i na dvd. pa a dík *3* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Il Divo

            Abych řekl pravdu, tak mě to z Amazon.co.uk stálo v podstatě stejně, možná o necelých 80,- Kč méně, než z www.musicrecords.cz. Doposavad jsem se orientoval podle http://www.superstarshop.cz/, odkud mám jejich alba, ale nenapadlo mě hledat jinde, protože jsem i jiné zdroje předtím nenašel :) Každopádně děkuji za tip

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit