Přejít na výpis diskuzí

Il Divo

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncerty až do prosince

    Ahojda všem právě mi přišel mail, že ti naši fešáci koncertují až do prosince ale bohužel jen v anglii a americe...:(
    Kdo má zájem tak tady máte termíny:)
    DATE: CITY: VENUE:
    December 7th London Hammersmith Apollo
    December 8th London Hammersmith Apollo
    December 11th Toronto Thomson Hal
    December 12th Atlantic City, NJ The Taj Majal

    Já se tam bohužel nemám jak dostat:( hlavně ani nevím jak splašit lístečky
    December 13th Wallingford, CT Chevrolet Theatre
    December 15th New York, NY The Beacon Theatre
    December 16th New York, NY The Beacon Theatre
    December 17th New York, NY
  • blog o il divo

    Ahoj, přišlo mi líto, že o tak skvělé skupině jako jsou il divo není žádná stránka v češtine, tak jsem založila o Il divo blog, vzhled je zatím jen provizorní a informací moc taky není. Během týdne je ale budu postupně dodávat. Vás bych chtěla poprosit, pokud budete mít zájem, abyste mi napsalido komentářů nebo a email, co byste rádi věděli nebo chtěli aby tu bylo. Díky

    http://ildivo.blog.cz
  • Velká prosba

    Vážení přátelé,mám velikánskou prosbu. Strašně moc bych chtěla CD Il Divo,ale jsou moc drahá. Jsem důchodka a nemohu dát tolik peněz. Moc ty chlapce obdivuji a poslouchám. Zatím jen na C music v televizi. Já vím,je to opovážlivost, ale ráda ta CD uhradím. Pomůžete mi ? Díky, díky, Jiřina
    • Re: Velká prosba

      Dobrý den, Jiřinko, snad neva, že Vás takhle oslovím..máme od nich 3 CD a pakliže budete mít zájem, není problém a přes UL jezdím, jsem z Děčína..
    • Re: Velká prosba

      Il Divo najdete na Internetu na YouTube, kde některá videa s hudbou tohoto pěveckého kvarteta mají dobrou technickou úroveň. Kromě hudby jsou na YouTube i rozhovory s "hochy" z Il Diva a jejich různé legrácky, ve kterých jsou velice milí a sympatičtí.
    • Re: Velká prosba

      Ahojky:-).
      Mam koupené všechny tři dvd skupiny Il Divo. Jednou jsem uslyšela jejich jednu písničku v televizi, počkala jsem si na konec, abych zjistila název skupiny. Byla jsem tak nadšená, že jsem neváhala a okamžitě si objednala jejich koncert na dvd. No a pak jak jsem si našetřila korunky a dokoupila ty další dvě. Je to nádhera. Doufám, že přijedou i do Prahy. Jedno CD jsem si také koupila,nechala ho v autoradiu a bohužel mi autíčko navštívili zloději a rádio čmajzli i s cédečkem *10* Pokud máš zájem a ještě se Ti nikdo nenabídl,tak se ozvi, určitě se domluvíme *3* .Tulísek
    • Re: Velká prosba

      Sorry, je jich 6: Ancora (2005), At the Coliseum (2009), Il Divo (2004), Siempre (2006), The Christmas Collection (2005), ThePromise (2008).
    • Re: Velká prosba

      5 cd se dá v poho stáhnout přes torrenty
  • Sebastian solo

    Ahoj lidičky, teď sháním písničku já. resp celé album. Nevíte, kde sehnat album, který nemají v ČR? Je to od Sebastiana a jmenuje se Libre. díky *3*
  • Il Divo, lahoda pro ucho i srdce

    Ahojky fandové, narazila jsem náhodou na píseň Believe in you, kterou nazpívali s Celine Dion a byla jsem z ní unešená, dojala mě, běhal mi mráz po zádech, poslouchám je celý deni v noci v práci, jsou úžasní... to spojení vážné hudby s popovou je skvělé, nic takového jsem ještě neslyšela. Objednala jsem si už i jejich album The Promise. Moc ráda bych šla na jejich koncert do Prahy nebo do Vídně, jestli tyto města navštíví, byl by to jistě zážitek na celý život.. neváhala bych, ať už by lístek na jejich koncert stál hodně peněz... světová špička... co dodat...
  • dotaz

    Prosím vás, poradí mi někdo, na kterém albu je písnička, kterou moji miláčkové nazpívali se Celine Dion ??? Moc díky *14* *4*
    • Re: dotaz

      I believe in you (neboli Je crois en toi), ale to asi víš:)
    • Re: dotaz

      Ancora:))))) No. 3 *4*
  • v Praze nebudou

    lidičky neplačte, tak za nimi někam pojedeme, já to mám třeba do Vídně stejně daleko jako do Prahy. Šetřme si penízky již dnes, příští rok si za ně uděláme velkou radost !!! ahoj všem
  • il Divo v Mexiku

    Pokud se chcete pobavit, podívejte se na YouTube na záznamy z koncertů vokální skupiny Il Divo, které teď probíhají v Mexiku.
    Il Diva si moc vážím, jsou to vynikající zpěváci, svůj repertoár si vybírají z "třešnišek na dortu" světové hudební produkce a nebojí se aktualizovat i starší (velice dobrou) klasickou hudbu. Společně se svými hudebními manažery to dělají mistrně.
    Ale vraťme se k záznamům jejich mexických koncertů na YouTube. To, co těmto "videozáznamům" chybí na technické kvalitě, vynahrazují jejich mexické fanynky přímo šíleným hysterickým ječením. Jsou to jejich osobité projevy obdivu nad mistrovstvím a šarmem tohoto vokálního kvarteta.
    Zajímalo by mne, jak tato hysterická atmosféra na Davida, Karlose, Sebastiena a Urse působí.
  • IL DIVO

    Ke skupině IL DIVO mne přivedl můj přítel, který se je poprvé slyšel v Dánsku. Je to vážně hodně oddechová hudba a člověku pohladí srdíčko! *4*
    Ráda bych zažila jejich hudbu na vlastí kůži *3*
    Nevíte někdo, kde a kdy koncertují? Zatím se mi nepodařilo dohledati... *7*
    • Re: IL DIVO

      Letos budou mit velke turne po asijskych statech, kde maji tez vasnive fanousky. Na jejich DVD si lze poslechnout diskusi o jejich planech, vzniku, dojmech atd.Asi bude Ceska republika jediny ostruvek ve svete, kde nejsou znami, natoz by meli vystoupeni. Chybi ochotny producent.
    • Re: IL DIVO

      zajdi si na www.ildivo.com a tam se všechno dozvíš. Teď koncertují v USA a Kanadě, ale psala anne 3 ( andulka ), že budou příští rok v Praze !!! ahoj všem
      • Re: Re: IL DIVO

        Ahojky, IL DIVO v Praze nebude. Tět mi došla zprava,že jednání nedopadlo dobře naši miláčkové mají veklé nároky. Je mi to líto už jsem to brala jako hotovou věc. anne3
        • Re: Re: Re: IL DIVO

          Tak nějak mě překvapuje, že mají vyšší nároky než jejich idol Celine Dion? *7*
        • Re: Re: Re: IL DIVO

          Tak to je velká škoda.ale jakto, že takové nároky dokáže zajistit třeba takové Mexico? *7*
  • IL DIVO a levné knihy?

    Ahoj všem, včera jsem byla dost naštvaná, pač naše miláčky prodávají v levných knihách hodně pod cenou. a taky že je tam nedali dřív *1* protože už to všechno mám:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit