Přejít na výpis diskuzí

Il Divo

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert Chicago 19.5.2009

    Vazeni pratele, jednim slovem - UZASNY!!!
    • Re: Koncert Chicago 19.5.2009

      Ráda věřím a upřímně závidím:) doufám, že budou příští rok v té Praze. *3*
  • IL DIVO

    Ahojky.
    Já bych se k vám přidala. Já je mám strašně ráda a chtěla bych na ně vyrazit. Bylo by nás aspoň víc. Vendy *3*
  • andulce

    fakt, jak to víš, že budou příští rok v Praze???? Jestli jo, tak poprosím nějakého pražáka či pražačku aby mi koupili lístek a určitě nebudu sama, kdo bude mít zájem. Mohli bychom tam opravdu jít pospolu jako český fanklub.
    Zatím všem AHOJ !!! *14* *3*
    • Re: andulce

      Ju taky souhlasim, s koupenim listečku *14* kéž by bylo možný být někde vepředu abychom mohli hojně fandit a tančit a zpívat... *3* to by bylo super. nemáte porsím někdo zkušenosti s koupením lístků na portálu ticketbande.cz? díky
      • Re: Re: andulce

        ticketbande.cz jsou zlodeji!koupil sem si tri vstupenky na fotbalove utkani bayernu munchen,a vubec mi neprisli tak sem prisel o 6000kc.
  • IL DIVO

    Ahoj všem.
    jsem ráda, že nás fanoušků je tolik. Asi by to chtělo pronajmout autobus a vyrazit jako český "kotel" na nějaký ten koncertík, až tu zase někdy bude. ted už to asi nevezmou kolem. Koukala jsem, že teď mají ameriku a na podzim austrálie a na to bych neměla penízky.))))) Vyrazili bysme s naší vlajkou aby se jim dostala ČR do podvědomí ne?:)))))

    Erwiček *3*
    • Re: IL DIVO

      Autobus by byl napad dobry, pokud by koncenrtovali v okoli. Vetsinou to vsak jiz projeli v minulych letech. Nezalezi na nich, zda sem prijedou. Musi byt producent, nekdo, kdo se ujme organizace, reklamy. Vzdyt se v rozhlase nehraje ani jedna jejich pisen!Jako by neexistovali. V Anglii obsazovali prva mista v prodejnosti CD.
    • Re: IL DIVO

      Ahoj všem našla jsem je uplnou náhodou na you tube zrovna jsem si pouštěla Toni Brexton a oni přespívali jeji písníčku božžžííínnnkkkuuu tttooo bbbyyylllooo kkkrrrááásssnnnýýý ještě teď mám husí kůži jsou naprosto skvělí kéž by byli v Rakousku nebo v Německu hned bych vyrazila *14* *14* *14* *1*
    • Re: IL DIVO

      to snad vydržime přišti rok jsou v Praze Ann *15*
      • Re: Re: IL DIVO

        jé jak to víš? *8*
  • úžasní

    Úžasná to skupina *14*
  • koncerty Il Divo

    Moc ráda bych zjistila, jestli se někdo z fanoušků nechystá na koncert Il divo do některého ze sousedních států. Přidala bych se a samozřejmě se podílela i na nákladech s dopravou *14*
  • koncert ve stuttgartu

    byl jsem včera na koncertu ve stuttgartu a něco tak fanntastického jsem ještě neviděl.7-8000 diváku aplaudovalo takým způsobem , že i je samotné musí těšit obrovský zájem.
    měl jsem VIP vstupenky a měli jsme možnost si s nimi podat ruku a vyfotit.
    příjemný zážitek . doporučuji všem
    • Re: koncert ve stuttgartu

      Ahojky, takkdyz jsi mel takovou moznost, tak se podel o fotky jeslti budes chtit. Taky sem jejich velky fanda a do ty prahyybch taky ejla,jsem z pardubic..Ztaim papa
    • Re: koncert ve stuttgartu

      Váš osobní zážitek z koncertu Il Divo Vám závidím. Mám ale moc velkou radost z toho, že nás, kteří tuto skupinu obdivujeme, i tady v Česku začíná přibývat. Kolik stojí VIP vstupenky na jejich koncert? V současné době koncertují tady okolo nás (Německo, severní Itálie, Vídeň), všude po světě mají miliony fanoušků, jenom u nás se o nich skoro vůbec neví. Zase něco, čím jsme my Češi (a Moravané) specifičtí. Potěšilo by mne, kdybyste mi napsal aspoň pár slov o Vašich zážitcích z koncertu. A jsem asi hodně neskromná, když mne napadlo, že by mne moc potěšily i fotografie.
      Věra
    • Re: koncert ve stuttgartu

      Lidičky a kde berete na vstupenky, koukala jsem že stojí 3600 Kč třeba v Paříži nebo tak, to fakt nemám *7*
      • Re: Re: koncert ve stuttgartu

        Ahoj,
        pravidelne vystupuju v okolitych statoch - napr. dnes su v Berline a vstupne je od 61 eur (obdobne to bolo napr v Budapesti ci vo Viedni)
  • klása

    Mama-nádherná písnička...jsem z ní hotová!!
    • Re: klása

      Ahoj, odporucam k tejto pesnicke si pozriet vide na DVD Encore
  • Il Divo

    Il Divo jsou fakt super,jsem z nich přímo unešena.Mám možnost je vidět na O music.Ale musím si sehnat CD,tak snad u nás seženu.No a snad se někdy dostanu i na nějaký ten koncert.
    • Re: Il Divo

      CD , celkem 5 i DVD 3 druhy lze koupit v zasilkovych obchodech. GORILA na Slovensku,zasilaji do Cech, ARARA v Praze.Lze se tam dovedet i o jejich planech.DVD ukazuji zaznamy z koncertu, celou atmosferu, neco ze zakulisi.
  • My lovely boys

    Na koncerte Il Divo jsem byla dvakrat a vrele doporucuju. Pokud neni moznost, tak si urcite sezente DVD z koncertu. Osobne si myslim,ze nejlepsi je jejich prvni CD-ale nevim, prodava-li se v CR. Jsem rada ze i v Cechach se tato skupina posloucha a doufam, ze brzy "kluci" brzy navstivi i Prahu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit