Přejít na výpis diskuzí

KISS

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
294 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Ahoj lidičky

    Mas je jeste?? *14*
  • Re: Nejlepší skupina

    Jo. ten je nej *14*
  • Re: Re: Re: Re: KISS

    Cetl jsi Heroinove deniky? Tam by ses docetl, ze Gene nechlasta, nefetuje... ...on jen sousta
  • Re: Re: Kiss.... velice dobrá skupina

    Nektery novodoby kapely jsou taky dobry. Treba Vains Of Jenna nebo Crashdiet. ale je pravda, ze ty starsi byvaji vetsinou lepsi
  • Re: Re:

    Ja jsem taky fanynka KISS i Michaela. A podle me se tady hadate upne zbytecne. Stejne tady nikdo nezmeni svuj nazor a vzdycky si bude prosazovat ten svuj.
  • Re: Re: Hajzlové zmalovaný

    Hele, KISSaci jsou skveli, ale kdyz se to tak vezma, jsou to taky prasaci. *5*
  • Re: Re: Hajzlové zmalovaný

    Hele, michael byl jako clovek skvelej. A zadny plastiky nemel. Zaptej se doktora, jestli se da kuze zesvetlit. ne. da se jen ztmavit. KISS jsou nej, ale michael (jako clovek, jeho hudba se mi nelibi)byl taky skvelej.
  • Re: Hajzlové zmalovaný

    Hele, jestli mas neco proti KISS, tak jsem vubec nelez. Me se treba libi hudba KISS a nelibi se mi hudba michaela. a nadavam snad na neho?!!! Kazdymu se libi neco jinyho, ale kdo rika, ze jsou kiss zmalovani hajzlove, tak by mel chcipnout. nebo jit do prdele. *1*
  • Re: Metalista

    HELE!!!!!!! KISSACI JSOU SICE NEJ, ALE CO MAS PROTI JACKSONOVI???!!!!!!!!! *10*
  • Re: Fan zboží

    Tk to s tou nemoci jsi vystihl. *1* *1*
  • Re: kiss smrdí

    Hele, to, jak vyplazuje Gene simmons jazyk, patri k jejich stylu. A co se tyka zpevu, tak jsou nej!! *5*
  • KISS

    Cau KISS jsou best !I kdyz uz je to tahne na stare roky jsou porad dobri a dobri...Stanley ma 58 let a postavu ma porad dobrou.Uz to sice neni to co byvalo Eric(S)a Tommy (T)(pro ty co maji radi Ace nebudte sklamani kdyby nefetoval a nehulil hral by s KISS jeste ted..) jsou sice dobri ale ta stara sestava byla mozna lepsi ale ja si to nemyslim..Tahle skupinka az zanikne bude to skoda..ale doufam ze daji aspon jeste ty dva roky to budou mit vyroci 40 let.Ok diky a cau..
  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vážený -

    přesně tak mě je 14 a KISS jsou mojí nejoblíbenější skupinou a kyž jsem slyšela co poslouchají ostatní v mém věku (až na pár vyjímek) tak jsem se zděsila
  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vážený -

    jo,klidně....ahoj je mi 13,kiss miluju a doufám že moji dnešní vrstevníci jednoho dne dostanou rozum,vzchopí se ,přestanou poslouchat ty s.ačky typu hip hop atd a konečně se zmůžou na kloudnou hudbu ;) toť můj názor
  • Re: Kiss

    Hele jstli tady chceš pomlouvat tak jdi někam *16* *5* . Tyhle lidi co tady pomlouvaj nikdy nic pořádnýho nedokážou jsou to jen bezmocní hajzlové, ale my je budem muset ignorovat jinak by si z nás pořád dělali prdel... *5*
  • Re: Hajzlové zmalovaný

    Ty hajzle vymaštěnej jestly nevíš co je to pořádná hudba jako jsou Kiss tak jsem nechoď hovado jedno... *16*
  • Re: Hajzlové zmalovaný

    KISS tu byly jsou a budou blbe a ty s tím nic nenaděláš!!!! *13*
  • Re: Re: Re: Re: Kiss

    dobře jsi ho utřel... *1* myslim,že někteří lidé, by se měli trošku zamyslet nad dobou,kdy tahle hudba vznikala...pak by asi mnohé pochopili...a to ,,DIVADLO'' by asi brali trošičku jinak...KISS jsou prostě hvězdy,který nehasnou
  • Koncert??

    Prosím z jakého koncertu je tato ukázka?
    http://www.youtube.com/wa tch?v=xfVq -PNp1f8

    Vyšlo to na dvd??
    Diky za odpověď *3*
  • Re: Re:

    A kdyžtak KISS JSOU NEJLEŠPÍ HARD ROCKOVÁ SKUPINA NA SVĚTĚ!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit