Přejít na výpis diskuzí

KISS

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
294 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doprava na kiss v Praze

    Ahojky fanoušci kiss, nenajde se tu někdo kdo jede na koncert do Prahy z Mostu?? Máme místo v autobuse. Prosím napište *3*
  • Re: Hajzlové zmalovaný

    kokote zamrdanej di s jacksnem do prdele debile kiss sou nejvíc!!!!!!!!!!!!!!!
  • Co jinak

    Co ještě posloucháte kromě KISSáků?
    máte někdo last.fm?
    http://www.last.fm/user/D avCnuk - moje
  • Re: pop???

    Ty prase,co urážíš Kiss!!! *16*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Kiss

    Ty jsi ubožáček a to doslova, když se ti nelíbí tak nevím co sem lezeš. A mimichodem co se týče těch masek...pro japonské divadlo mají kostými a masky velký význam, který sahá až do historie...než něco vypustíš z pusi měl by jsi trošku popřemýšlet. KISS jsou úžasní a naprosto jedineční a na tom máají velký podíl právě ty masky a převleky.
  • Re: Kiss

    vyliž mi prdel ty hovado když nevíš co je dobrý njn debílek co poslouchá ac/dc *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Kiss

    co máš proti kiss ty šmejde. co ti kdy udělali?překročily hranice rocku.čeho jsi dosáhl ty? ono knim to logo make-up,kostými,divadlo patří a bude patřit takže jestli proti nim něco máš tak máš smůlu kiss budou žít věčně *5*
  • Re: Hajzlové zmalovaný

    Zajimal by mne Tvuj vek .Typoval bych to na 14 let a totalne zamindrakovanej. Pises neco a nevis co. Kdyz jsme u toho pedofila jestli pak vis kde jeho muzika ma koreny?? Hmm asi ne co toz si taky neco precti o muzice a mozna se budes divit a zalezes nekam a budes se stydet. *1*
  • Re: Re: Re: Re: Vážený

    konečně inteligentní příspěvek,,,,,já si myslim že ty co os sobě prohlašujou co sou stARÝ kabrnáci,by měli bejt radši že nejsou kiss bráni staromodně třeba jako Elvis.......nemám ten výraz rád,ale abych to vysvělil použijou ho,kis jsou COOL.A toho by si měli ty páprdové cenit,že nejsou za nějaký stařešiny,čimž myslím pouze pavlose,jen a jen jeho,protože podle všeh,je to výjima autoru příspěvku jedinej takovej na foru,nic proti,jen chci říct že kiss oživili věc zvanou Rocn"n"rol........ikdyž je to vlastně hardrock.........ze ano pavlosi?? *3*
  • Re: Re: Re: Vážený

    Hele kpukam ze je to tu samej znalec a jen se tu dohadujete o hudbe kdo je nej a je to samej debil,srac atd.Jsem rocnik 62 stale se tu prete kdo je nej jedna vec je jista na KISS jsem vyrustal.Ve sve dobe byli star,ale klobouk dolu ze stale umeji zaplnit sal.To radoby dnesni star umo stezi. Proc se dohadovat kdo je nej?Proc si je normalne neposlechnout??? KISS KISS KISS *5*
  • Re: kissaci v praze

    nevim ale asi jo kdyz jako minule zacinaji od 20:00
  • kissaci v praze

    Jeste jedna vec-Nevite nekdo jestli budou mit kissaci predkapelu jako v roce 2008???ja doufam ze nebudou..diky.. *3*
  • kissaci v praze

    Ahoj,nechcete nekdo listek na kiss v praze-sezeni???Mam jeden navic a nevim co s nim..Necham ho za normalni cenu-1090kc tusim..ozvete se..732465992..dik.
    *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Kiss

    Tak mladíku...v prvé řadě se píše - trapárny se děly!To jen tak pro pořádek.
    A pokud tak strašně rád posloucháš třeba ten PUNK,jak píšeš,tak tě musim upozornit,že taková klasická punková kapela jsou Sex Pistols . . . a to je sakra velký divadýlko. *1*
  • Re: Re: Re: Re: Kiss

    Na prknech japonských divadel se děli taky takové trapárny a pičoviny jo? No potěš pánbůh, chudáci japonci
  • Re: Re: Re: Kiss

    Kdyby si to velký divadlo odpustili,tak už to nejsou KISS!!!Oni totiž i ty masky mají co do činění s divadlem...dokonce japonským.Trochu více číst by to chtělo mladý muži (já už jsem starší muž *1* )
    Stran lomených S v názvu kapely snad jen to,že s nacistickým Německem to nemá vůbec nic společnýho.Už jen proto,že dva zakládající členové jsou židi a před nastupujícím nacismem s rodičema utekli za velkou louži *3*
    Triko samosebou mam a v květnu si ho beru do Prahy *5*
  • Re: Re: Kiss

    No vidis a nemyslis ze kdyby si to sakra veliky divadlo odpustili tak by to bylo lepsi? A jinak co znamenaji lomeny SS? Pokud vim tak SchutzStaffel.. verim ze to driv znamenalo i neco jinyho, ale to i svastika cili hakovy kriz.. (a mnoho jinych symbolu)a vzala by sis na sebe napr takove triko?
  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vážený -

    *7*
  • Re: Kiss

    Milý hochu...ale ono to divadlo je.A né malý,ale sakra veliký.A o tom co znamenají ty lomený S by bylo dobrý si něco přečíst.
  • Kiss

    Mám rád rock, hardrock, metal, punk.. od každého něco.. zkrátka industriální hudbu. Tahle kapela mi ale upřímně řečeno nikdy moc k srdci nepřirostla. Některé songy nejsou špatné, ale upřímně řečeno, jsou to hlavně neskuteční šašci a komedianti. Nemůžu si pomoct, ale někdy je to už fakt totální trapárna.. Někdu tu psal, něco o "popu" :o) no to asi těžko, ale souhlasím s tím, že je to často takový až moc "líbivý divadýlko". Je spousta mnohem lepších kapel. Tvar dvou posledních písmen, který nápadně připomíná nazi SS by taky mohli strčit do.. ale to je jen taková maličkost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit