Přejít na výpis diskuzí

KISS

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
294 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: ...

    typická slepice,co de prudit.Protože nikdo,opakuju nikdo neposlouchá kiss a hanu vantonu či co....má meno jak vata
  • Re: Vážený

    takže kiss sou pop?Dobře,když myslíš,udělej pro mě něco,mrkni se na tydle odkazy,a pak se vyjadřuj.

    http://www.youtube.co m/watch?v=-MiJfZcQCTY

    http://www .youtube.com/watch?v=yCwz3Pqf8MI

    http://www.youtube.com/watch?v=PxW zMLDPBmU

    *5* ,tak,a je vystaráno
  • Re: Re: Re: Vážený

    Ty si vážně debil,jedinný co bys moch považovat za pop je i was made for loving you,a to je discorock,a maaximalně psychocircus,ale to je hard rock,ano jedličkův ůstav je pro fyzicky postižené,ale já se nazabejvám ůstavy pro postižený ale o hudbu,debile.
  • Re: Re: Vážený

    V Jedličkově ústavu žijí postižení lidé. Tělesně. Přečti si, debile!,něco o hudbě a pak se vyjadřuj prosím. Budeš vypadat jako menší idiot. S chutí do toho.
  • Re: Re: Vážený

    Je vidět,že by to chtělo dostat menší kurz z hudební teorie. A pak hned z češtiny.
    Čím pak se vyznačuje Hard Rock? Jaké skupiny hrají Hard Rock? Co třeba Led Zeppelin,AC/DC, Deep Purple,Rolling Stones a jim podobní.
    Snad s jejich hudbou nechcete srovnávat popaře jako je Bon Jovi a nebo Kiss, Skid Row atd atd. Je třeba se o tu hudbu trochu zajímat,a ne pouze tupě čumět na jednoduché efekty. Čtěte,trochu u toho chce myslet. Výsledek by se měl dostavit později.
    Já poslouchám trochu ostřejší kapely. Např-Sepultura,King Diamond,Obituary,Kreator.... Ale i OPRAVDU Rockové jako např-Guns n Roses,Nirvana-ano je to Grunge- Snakepit atd,atd.
    Já mám rád i pár songů od Kiss,ale je to POP. Co naděláš? Nothing
  • Re: Vážený

    kissáci a pop?Pozdravuj v jedličkově ústavu.
  • Re: Vážený

    hele me osobne přijdou kiss ze hrajou hard rock.a chci se ti zeptat proc nam to vubec rikas a co ty co pa poslouchas za hudbu.a jak rikas ze rock zni jinak tak si tam jdi na podium stoupnout ty a predved se ty si nikdy neslysel asi rock a kdyz tak kiss hrajou hard rock
  • Vážený

    Nechci nějak moc prudit,ale stačil si někdo z Vás všimnout,že Kiss není až tak moc rocková kapela? Že to sice tu a tam náznak rocku má,ale v podstatě je to úplně obyčejný pop se spoustou zajímavých efektů? Že to je sice strhující show,ale ne rocková? Opravdový ROCK zní jinak!!!!
    Přeji Vám všem krásný zážitek z koncertu. *13*
  • Re: Re: Re: kiss smrdí

    ty smajlíci dávaj smysl,protože každýho naserou když je to za potřebí.... *1*
  • Re: Re: zpět

    no stál 1190 na stání u podia - už jsou vyprodaný...začaly se prodávat 4 prosince a 4 prosince sem ho koupil a 4 prosince byli na stání u podia vyprodaný. *5*
  • Re: ...

    já to nechápu
  • Re: Fan zboží

    máš pravdu nej.je rocková muzika.A hannah montana je tak tupá že je ošklivá.TOKIO HOTEL,BEYONCE,PUSSY CAT DOLS ATD.JSOU TY NEJHORSI KAPELY. *16* *16* *16* *16*
  • Re: kiss smrdí

    ty jsi fakt idiot *16*
  • Re: Re: Re: ...

    hele sklapni ty fifleno strč si tu heknu někam kdyyž ani neumi zpivat vsechny koncerty jsou na playbak *1* *5*
  • Re: Re: Kiss army

    A KOLIK STÁLY? *7*
  • Re: zpět

    my taky deme už se moc těšim ja už jsem byla na eagles a dostala jsem trsátka a paličky. A miluji rock a nesnasim HANNAH MONTANA A HIP HOP.MOC RADA MAM I KATAPULT A BON JOVI A GUNS N ROSES.A NA KISS JEDEME DO PRAHY.MÁŠ LÍSTKY?PROSIMTĚ KOLIK STOJI? *14* *14* *14* *14* *1* *1* *3* *7* *7*
  • Re: Re: ...

    to teda ne!ty ses svině!svino jedna!
  • Re: ...

    *16* Hannah Montana je nejvetsi svine *1*
  • Re: Hajzlové zmalovaný

    ty kretene kiss jsou nej nej nej a michael jackson je curak *16* *16* *16*
  • Re: Kiss army

    hele ty si sem napsal že přijedou,a až o pár dní pozdějš se to dozvěděl zbytek kiss army,řekni pls tvůj zdroj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší