Přejít na výpis diskuzí

Mandrage

HUDEBNÍ SKUPINA 11.5.2007 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mandragesouskvely

    lidicky mate prvdu ja je miluju *14* hlavne vitu a taky matese *4* *4* *4* tak se mejte a pozdravujte *4* *14*
  • víta

    víta je super krásný kluk, který umí zpívat a určitě ví co chce moooc se mi líbí. jejich písničky jsou super a kdo tady říká, že neumí zpívat tak je pěkný vůl, protože je dost těžké dát něco takového jako je ta písnička dohromady!!!! Kluci jste supeeer *14* *14* *3* *3*
  • Good

    Kluci nehrajou spatne ... Ty jejich kapky jsou fakt pekny ;-) jen tak dal
  • hmm

    Nop... Mandrage... řeknu to takhle.. kapky proti slzám se mi líbí... je to písnička celkem i s kapkou obsahu... nechci nějak urážet nebo tak... ale myslím, si , že Víťa absolutně neumí zpívat... je to o názoru... ale co se mi fakt líbí..? Je MATES :D:D:D
    • Re: hmm

      ahujky tak to si na peknym omylu Vita umi spivat upne uzasne predemnou nikdo nebude urazet ani jedna kluka z mandrage ja je fakticky zeru tak se mej!!!!!!!!! *4*
  • mandrage

    jjj,mandrage je nahodou božíííí....
    a píseň -kapky proti slzám- je fakt klasnáááá *3* *1* *14*
    • Re: mandrage

      ahujky nemas nahodou CD mandrage"prisli sme si pro vase deti"ja bych ho nutne potrebovala!!!!!!!!!!!tak mi dystak prosim te dej vedet!!!!!!!!!!!tak se mej a papinky
      • Re: Re: mandrage

        tak si ho kup a neotravuj lidi...!!
    • Re: mandrage

      ahujky ja sem taky velka fanynka mandrage ja je upne miluju jsou fakt bozi!!!!!!!!!!!!jedes na jejich koncert?????????urco jo co!ja jedu 7.7 na ne do jihlavy a uz se mocinky tesim=')tak treba se tam uvidime tak kdyby si mela cas tak mi dystak odepis tak se mej a papinky!!!!!!!!!!!! *14*
  • humus

    fůůůůůůůůj to je děsná píkovina kterou sem slyšela *16*
    • Re: humus

      *7* NEVIM CO si zase nekdo vzal do te sve tupe palice,kdyz s eti ta skupina nelibi je to tvuj problem a nebudu ti nadavat ptze myslim ze je to zbytecny a nemam ani slov jakej ses............................... *9* kazdej ma jinej vkus na hudbu.me osobne s etahle skupina hafooooo libi a jestli tobe ne tak to nemusis davat tak zkurvenym zpusobem najevo!!!!..............!!!
    • Re: humus

      tak hele mě se skupina líbí tak asponˇnedávej najevo že tobě ne to třy seš spíš humus ty kokote *1* *1* *8* *15* *13* *13* *5* takže seš fuck off
      • Re: Re: humus

        jjj mas naprostou pravdu.mandrage sou asi jedina ceska skupina v tomhle veku znama.a jen tak mates je fakt kus *15* ze??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit