Přejít na výpis diskuzí

Mandrage

HUDEBNÍ SKUPINA 11.5.2007 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • liberec

    V Liberci byly skvělí!!! *14*S Jsme z nich s kámoskou nemohli... *14* Víťa a Mates mega krásny *14* *14* *14* Jen tak dál kluci!! ste skvělí *3*
  • COOPI--JE MŮJ!

    MNO..TÁÁKŽE..COOPI JE MŮJ JASNÝ? *14*
    • Re: COOPI--JE MŮJ!

      coopi se jmenuje michal faitl a má holku viktorku marečkovou *16* *5*
    • Re: COOPI--JE MŮJ!

      coopi se jmenuje michal faitl a má holku viktorku marečkovou
    • Re: COOPI--JE MŮJ!

      no skus to říct jeho frajerce.myslim, že ti takovou natankuje, že se ani nestačíš vzpatovat a chytneš druhou z druhý strany.tak klídek frajerko!
  • hoj

    Tihle týpci jsou fakt hustý.A Mates,ty oči *14* .Aaah *15*
    • Re: hoj

      mu je vypíchnu a nad čim se tu pak budeš rozplívat.brzdi děvče!
  • nej skupina

    MANDRAGE jsou nej skupina kterou znam,ale je skoda ze nedavaji kdy maji nazozeniny:-(to je mocinky skoda.Ale nejhezci je Matysek!!! *14* *14* *3*
    • Re: nej skupina

      vít starý se narodil: 23.01.1989

      matyáš vorda se narodil:25.07.1990 *1* *3* *14* *14* *4* *5* *5*
  • Mates

    nemate nahodou někdo icq na Matese ? nebo nevite kdy ma narozky ?
    • Re: Mates

      no a rovnou k němu do postele bys hodit nechtěla?
      • Re: Re: Mates

        Já bych chtěla... *14*
    • Re: Mates

      nahodou takhle vim:D....ae nepovim dalo mi to docela praci to najit:D... myslim to icq ae narozeniny ma 25.8. :D
    • Re: Mates

      Kluci nedavaji kdy maji narozky:-(jsem se ptala Coopiho *9*
  • Mandrage

    MANDRAGE jsou nejlepši a maj skvěli pisničky i videoklipy!!!MANDRAGE FOREVER !!!
  • mandrage

    je to super skupina...majífajn písničky a docela dobrý videoklipy....jenom ybhc řekla že každá písnička hraje furrt zo samý dokola.... ale mám je ráda i jejich hudbu..punk rock je punk 43v3r *3*
  • ??

    Můžete mi říct, proč je vlastně tak "žerete"?? Jen kvůli tomu, jak vypadají?? Jo, přiznám se, Víťa s Matesem jsou fakt hezcí(hlavně Mates:)), ale o to přeci nejde, ne?? Jde o tu muziku! Nebo vy by jste snad poslouchali něco, co se vám nelíbí jen proto, že to zpívá někdo hezký?! To je dost divné, ne?! *7* MANDRAGE JSOU NEJ, ale hlavně kvůli své muzice!!! *14*
    • Re: ??

      moja rec *3*
  • Matééééés

    Mates je nejhezci clen skupiny....a to jako fakt...!!!!!:)) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kdo je to

    hej řekl by mi někdo kdo je mates? *9* takovvý ten černovlasý pěkný ve tváři?
    • Re: Kdo je to

      néééé ten pěkný na prdeli!
    • Re: Kdo je to

      jj to je on,on je ten nejhezči !!!!!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit