Přejít na výpis diskuzí

Mandrage

HUDEBNÍ SKUPINA 11.5.2007 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mandrage 4ever

    mandrage jsou uuupe nej skupina na světě mjmmmmr a hlavně Matýska!! a jsou upe sqwelí před chvílí jsem se vrátila z jejich koncertu na Vsetíně *muck* *14*
  • mandrage

    ahoooooooooj
    mam rada mandrage a le nejvic jejich pisničku kapky proti slzám ta pisničky je mrda dobrá právě mi dohraáva *4* a du si ji pustit znova *3* jen chci řict že sou dobřiiiiiiiiiiiii *8*
  • mandrage

    Mandrage jsou úpa super česká skupina a k tomu tam jsou pěkní kluci.Příjdte na Mandrage 10.8.2008 jsou na Vsetíně *3* *3* už se úpa těším *4* *14*
  • Jééé

    Víťa je úplně nej!!!Vážně boží!!! *14*
  • mno

    ste sexy kluci kteří něco umí a okouzlí všechny *14* *5* *4*
  • hahahahahaha

    AHOJ DĚCKA HEJ KDYBY JSTE VĚDELI O TOM ŽE BY MĚLI BYT VE ZLINĚ BO NĚKDE TADY VE STŘEDNÍ MORAVĚ DEJTE MI PROSÍM VĚDĚT JO MOJE ICKO JE 374-938-631 JO DIKY MOTS ZATÍM ČAAAU *15* *15* *15* *15*
  • Mandrage

    Hojka lidišky tak tahle kapelka je fakt uzasna ty jova posledni dobou nic neposloucham nez je fakt good kapelka
  • Matysek

    MATYSEK fakt boži a krasnej kluk sice nwm jak ho každej muže milovat ale co MATYSEK je fakt super !!!! *14*
  • MATŸSEK

    ach boze cu ho a cu a cu hooo... Bože on je tak klásnej ten MAT'YSEK VORDA *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluju a miluju a miluju amiluju
    *14* *14*
    • Re: MATŸSEK

      Brzdi děvče...:D asi nejsi zvyklá že v životě nejde že ty chceš..:D a k tvemu neštestí je zadanej zkus to přište...
    • Re: MATŸSEK

      aby jsi se náhodou nepotento bych chtěla vidět jab by si z tebou moh něco začít *15* *15*
  • :)

    MANDRAGE!!! *14* *14* NEJ Česká skupina..krásní kluci co dělaj skvělou muziku!! Aaaaa..chci Matýska.. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit