Přejít na výpis diskuzí

Mandrage

HUDEBNÍ SKUPINA 11.5.2007 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • punk rock song

    je to nadherna pisnicka a vy taky *14* *4* *5*
  • Mates

    Mates je fakt super ,a hlavně je krasnej !!!! Mates forever !! *14* *14*
  • Mates rules

    !!!!!Hey lidi... Mates rules...nejwííííc..:D:D..!!!
    s koda ze bydli az v Plzni..:(.. prijedte nekdy koncertovat do Prahy- Kunratic...:D.. Mista tu je dost..:D:D:D

    *14* *14* *14* *14*
    • Re: Mates rules

      to u něj v posteli taky...nechceš si tam jít lehnout?a co do držky??nechtěla bys?
  • :))

    Matéééééés *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • baf

    Ty jo Víťo...sem teda vůbec netušila...ted tady na tebe koukam na óčku...a jo...dobroš...inspiral si asi vyměnil za lepší věci no *3*
  • ste fakt super

    Mandrage sou fakt super skupinaa doufám že jim to vydrží! nemusim ani psát, že Mates s Víťou sou moc pěkný, páč to sem píše skoro každej *3* *14*
  • vitinek

    vita je nadhernej je moc supeeeeeeer
    *14* *14* *4* miluju ho moooc
  • ahoj

    ahoj jste super.Mám tě ráda Viťo a Matesu.Hráli jste dobře.Vy jste byli v Hustopečích na koupáku a tam jste dobře hráli,až na to Viťo že ti ta struna pořád praskala já jsem ta holka v těch červených plavkách vy si mě asi nepamatujete ale to je jedno zatím papapapapapapapapapapapapapapapapap apapapapapapapapapapapapapapapapapa papapapapa miluju vás možná že si mě pamatujete možná že ne. *3* *14* *14* *15* *5* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ahoj

      no to asi těžko
  • Kdo by to byl čekal...

    Pamatuju si na toho krásnýho kluka, kterej se mnou každej den ráno nastupoval do trolejbusu...a já si vždycky řikala "no sakra, bejt tak mladší, hned do něj jdu" ... kdo by byl čekal, že se z něj stane takováhle "hvězdička":-))... Žiju hned vedle Matýska už asi tak 10 let a pamatuju si ho ještě když byl fakt chlapeček a už tenkrát byl rozkošnej:D ... no prostě jestli je někdo fakt dobrej - tak je to on;)!!!
    • Re: Kdo by to byl čekal...

      Coze????Ty znas Matyska????
  • MANDRAGE 4EVER!

    Mandrage jsou bozi... no, hlavne teda Mates.... uplne skvele hrajou, Vita ma super hlas, a mates v Hlavne se neotocit taky... nejlepsi skupina, co kdy existovala! *14* *14* *14*
    • Re: MANDRAGE 4EVER!

      jj!!!.....sou upe nej!!....sem se s něma jednou fotila a musim řict upe giga f poho!! *14* *14* *1* *15* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: MANDRAGE 4EVER!

        jj, asi tak nejak... mam tak milion jejich fotek... ale nejvic si cenim te s Matyskem *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit