Přejít na výpis diskuzí

Mandrage

HUDEBNÍ SKUPINA 11.5.2007 
170 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady to žije slečny!

    koukam že je tu denně narváno xDa těma nejlepšíma lidma xD...jééééžiš klucíííí miluju váááás---------------trapné a ne až tak málo, ale z jedný starny se divim že tu nikto nepíše jak ste s někym z kluků byli venku (až na pár vyjímek) a jak ste s někym z nich spali na lavičce v parku a bylo to fakt romantický..skuste pobrat trochu rozumu a vykašlete se na podobný komentáře jako miluju vítka a mates je sladkej atd....a taky já sem jeho holka ,když to sem napíše 30 patnáctiletejch slečen a ještě o matesovi kterej holku nějakej čas má tak mi to přijde hafo trapný.měli byste přemejšlet o tom že když si ten váš komentář někdo přečte tak ne aby dostal nehoráznej výtlem ale abyste zaujmuli spíš.ne že bych vám chtěla radit ale přijdete mi ubohý.udělejte ze sebou něco... *9*
    • Re: tady to žije slečny!

      noooo tak kdyz uz tu mas takovy krasny proslov tak bys mohla upresnit ci presne si holka pac z toho tvyho vyjevu sem to nejak nepobrala ale nejspis matesova ze?...a dalsi vec kdyz uz teda pises jak je vse trapne jak sem holky pisou ze sou k sezrani atd tak jestli si fakt holka od nekoho z nej tak by si se nad tim spis mela jen zasmat a rict si jo to sem teda dobra ze chodi prave se mnou....ale asik jak tak koukam si taky jedna z tech co si pres net vymysly hory picovin.nejdriv by ses mela zamyslet sama nad sebou a az potom soudit ostatni... *5*
      • Re: Re: tady to žije slečny!

        Trochu trapka ne?? Dyt ona nenapsala, že je něčí holka! Chybí ti asi trochu mozkových buněk vid? *5*
  • 17. 4. 2009

    Včera... koncert byl fakt úžasnej *1* , kdo z vás tam taky byl???
    • Re: 17. 4. 2009

      Byla som tam na jejich koncertě poprví s kamoskou sme byli vycakáný:D ale tak coš...:D moc se jim to povedlo... skoda toho konce..:-(
    • Re: 17. 4. 2009

      Ahoj, já jsem tam taky byla. Koncert se mi moc líbil. Ale měl smutný konec... *9*
  • nmnm

    nevite kde bych mohla stahnout pisnicku mladej,blbej? *9*
    • Re: nmnm

      Tahle pisnička se ješte nikde stáhnout nedá bude na tm jejich new CD... až pak na netu ke staženi škoda nu musi si pockat..! *4*
    • Re: nmnm

      až vyjde cdčko tak si ho kup!na tohle ti nikdo neni zvědavej! *8*
  • hello

    coopi je michal ,ale příjmení vám neřeknu nechce aby ho někdo věděl, ale když půjdete na koncert tak vítek VÁM ho jistě rád poví.kolem ostatního je krásný ,že milujete všechny ze skupiny ale bolan má rodinu, mates holku a coopi taky takže nevim jestli je VÁM to něco platný.
    • Re: hello

      hele ja nahodou vím jak se jmenuje michal příjmením dit to snad ví každý ne *3*
  • hello

    heej nevitwe nekdo jak se menuje Bolan a Coopi celym jménem????pllllls piste *1*
    • Re: hello

      michal faitl
    • Re: hello

      Bolan se jmenuje Josef Bolan, ae Coopi to nikde neuvádí
      • Bolan se jmenuje Josef Bolan a Coopi se jmenuje Michal Faitl
      • Re: Re: hello

        jo on ví proč...kdyby chtěl aby všichni věděli jeho jméno tak si nebude řikat coopi nebo to všude uvádět.nemusíte vědět každý hovno.
        • Víťa,když na koncertech představuje kapelu,tak Coopiho vždycky představuje jako Michala Faitla
  • ManĐragE

    pŁostě.oNí°_!neYvíc.kŁucÍ.my łujU.jEee_!_!_!tOtał.zÁvisŁost! *14* *14* *14* *14*
    • Re: ManĐragE

      a ty si asi tOtalně blbá vid...??? *1* *9*
  • Mandrage

    Mandrage jsou supr klucí, miluju je zlatíčka! *14*
    • Re: Mandrage

      tak za nima skus jít a říct jim to!výýýýýýýýýýýýýýýs měch jako KRÁVA tě čeká holka.smála bych se taky. *15* *15* *1*
      • Re: Re: Mandrage

        Heej,... náhodou,... asi bych to dala,... já mám sebevědomí na rozdávání,... ať si o mě každej myslí svoje, je to jeho věc
  • Mandrage

    Jedině Mandrageeeee *14* , upe je žeruuu *14* , hlavně Vítu teda *1* *14* Nemáte někdo od nich písničku Bezejmenný dav? Našla jsme ji akorát na youtube z koncertů, na cd se mi zdá že není, a tak kdybyste mi ji někdo kdo ji má poslal na email??prosím prosím *3*
    • Re: Mandrage

      to je jak u debilů.tu písničku musí nejdřív natočit tahle by měla být na nové desce tak si na to počkej.jinak tě nečeká nic jiného než live songy z koncertů.
  • mandrage

    Mandrage sou fakt super je s nima děsná sranda víme sví že Kluci *1* mam vas mocinky ráda!!
    • Re: mandrage

      jéééé to je srandy když tě nikdo nezná vid *1* *15*
    • Re: mandrage

      to snad neni ani pravda čeho ste schopný*1* *1* *1* *1* *15* *15* všichni tady
  • nice

    Mandrage je super kapelka v plzni..vlastně mam trošku k nim blíž,páč muj táta hrál ve skupině s tátou matesa a vitovo tátou....už se těšim na new klip

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší