Přejít na výpis diskuzí

Mandrage

HUDEBNÍ SKUPINA 11.5.2007 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Ty we konzetr uppe nej super Hlavne víta Pepča...nemáte na ně někdo icq nebo telefon?.....:-*** *3*
  • Nejnovější rozhovor

    Pokud hledáte nejnovější rozhovor, tak zavítejte na http://www.kamoska.cz/rozhovory/roz hovor-s-mandrage.html
  • hhh

    http://www.mandrage.cz/ jdi na to!!! *10*
  • České Budějovice

    Nejdete někdo 2.dubna na koncetr (Harlej+Mandrage)v Českých Budějovicích?
  • takový makový

    Čtu si to tady a už fakt nevím jesi jste holky v pohodě.Přiznejte se že věčině z vás de jen o ten vzhled!Ano jsou hezcí všichni, ale na vzhledu nezaleží!!Je to o tom co oni dovedou!!a pak se dá říct že jsou užasní!A jesi tu řešíte že Mates je zadanej nebo ne není to jedno?
  • ...

    Když tady čtu ty příspěvky,je mi z toho smutno, protože to je blábol,vedle blábolu. A bohužel slečnám nedochází,že z toho mají kluci jenom srandu...
    • Re: ...

      souhlasím s tebou Lens.......
  • VÍŤA

    VÍŤO JÁ TĚ MILUJU!!!!JSI NEKRÁSNĚJŠÍ KLUK NA SVĚTĚ!!A JE ŠNACE ŽE SE DO VÁS ZAMILUJE!A JAKO JENDINEJ NEMÁ HOLKU-MANŽELKU!! *14* *14*
    • Re: VÍŤA

      hele Vita je už zadanej se mnou on mě chce a já také tak to mám už s ním naslibováno ataké se mu moc líbim tak že mi ho neber
      • Re: Re: VÍŤA

        o můj bože...ještě se o něj poperte...
      • Re: Re: VÍŤA

        Ty jsi vtipná!! *1* *1* Začni žít realitou.
        • Re: Re: Re: VÍŤA

          Asi tak. *1*
  • Mandrage is best!!

    Ahojky.Mandrage je podle mě suuuupeeer skupina.Mates je můj kamarád a chodí dokonce do stejný školy co já,akorát že do vyšší třídy.Je super a ,,jeho" skupina taky!!! *1* *1* *3* *4* *3* *14* *4* *14*
  • Kikuška(kicalek)

    Punk Rock Song.Hleda se zena,Realita,viskrat me neuvidis to sou est pisnicky tahle kapela je uzaaaaasnaaaaaaaaaaaaa *14* *14*
    • Re: Kikuška(kicalek)

      to viš teprve ted *1* *1* *3* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *1* *9*
      • Re: Re: Kikuška(kicalek)

        NN vim to uz dlooooooooooooouho jj kapky proti slzam jj upe beeeeeeeeeeeeeest uz dloooooooooooooooooooooooooho to viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim *14* *14* *14* *14* *1* *1*
    • Re: Kikuška(kicalek)

      a ještě kapky proti slzám *14* *3* *1*
  • Kikuška(kicalek)

    Upe BESTOVA pisnicka je HLEDA SE ZENA to je ale faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
    pekna pisnicka TO SE VAM KLUCI POVEDLO *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit