Přejít na výpis diskuzí

Mandrage

HUDEBNÍ SKUPINA 11.5.2007 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .))

    Jsou fajn :D ale zase bych to tak nepřeháněla :D
  • blog o mandrage

    http://omandrage.blog.cz/
  • ...

    Mandrage - nejluxusnější skupina!! =D *15* *5*
  • Fanclub

    Ahojky Lidicky...Vsichni co milujete Mandrage tak je tu pro vas super fanclub: www.mandrage-fanclub.blog.cz ,kam muzete psat i vy...muzete se zaregistrovat mezi ostatni fans...jsem tam taky zaregistrovana a urcite nelituju,je tam o klukach mnoho zajimavosti,rozhovoru,fotek,textu,v idei atd... Tak ze se sem urcite podivejte a treba i zaregistrujte ;-)
  • Mandrage

    Jako Mandrage = faktiš nej skupina ... Všichni čtyřííí jsou upe nej klucíí =* ... Miluju jejich koncerty ! ... A nejlepší je na těch koncertech jak Víťa kouří a pak neví co stím cigárem =D *1* *1*
  • Stránka Mandrage na FB

    Ahooj lidi , pokuď máte zájem a jste na Facebooku tak tam jsem pro vás udělala stránka Mandrage :) Budu ráda, když se na to kouknete a přidáte se . Myslím si, že to stojí zato stát se fanoušky ;) Pokuď opravdu máte rádi Mandrage a chcete je podpořit tak se vážně přidejte ;) I samotný členové kapeli se stali fanoušky mích stránek . Pro zájemce posílám odkaz a díky moc . http://www.facebook.com/pages/Mandrage/418534980516?v=photos&ref=ts#!/pages/Mandrage/418534980516?ref=ts
  • ...

    Včera byli v našem městě na rockáči.. a byli úplně nejlepší z celýho dne xDD
    • Re: ...

      Souhlasím stebou Káťo taky jsem tam byla a fakt byli úplně úžasný, a nejlepší jak jsme se shodly! :) *1*
  • hledá se žena

    Jsou úžasný!!!!!!!!!!
  • Vím, že mě pak vyfakujete,ale já to chci říct

    Nelíbí se mí a NESNÁŠÍM písničku Hledá se žena. Když jí slyším utíkám co mi nohy stačí, nechápu kdo takovou trapnost mohl napsat.
  • JEDU NA MANDRAGE =D

    Dneska jedu na MANDRAGE,hrozně se těšííím upe nehorázně *15* taky jste už někdo byl?? já doufám že to bude dobrýýý *7* chci si šááhnout *15*
    • Re: JEDU NA MANDRAGE =D

      Taky jedu 28.8. na jejich koncert....a chci si taky sahnout =D hlavne na Vitu..ja ho tak zeru =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit