Přejít na výpis diskuzí

Mandrage

HUDEBNÍ SKUPINA 11.5.2007 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • České Budějovice

    Nejdete někdo 2.dubna na koncetr (Harlej+Mandrage)v Českých Budějovicích?
  • takový makový

    Čtu si to tady a už fakt nevím jesi jste holky v pohodě.Přiznejte se že věčině z vás de jen o ten vzhled!Ano jsou hezcí všichni, ale na vzhledu nezaleží!!Je to o tom co oni dovedou!!a pak se dá říct že jsou užasní!A jesi tu řešíte že Mates je zadanej nebo ne není to jedno?
  • Re: ...

    souhlasím s tebou Lens.......
  • ...

    Když tady čtu ty příspěvky,je mi z toho smutno, protože to je blábol,vedle blábolu. A bohužel slečnám nedochází,že z toho mají kluci jenom srandu...
  • Re: :D

    Kde jsme to sebrali? Třeba proto,že je znam,a znam i Matesovo žáňu? Ty si doostxD
  • VÍŤA

    VÍŤO JÁ TĚ MILUJU!!!!JSI NEKRÁSNĚJŠÍ KLUK NA SVĚTĚ!!A JE ŠNACE ŽE SE DO VÁS ZAMILUJE!A JAKO JENDINEJ NEMÁ HOLKU-MANŽELKU!! *14* *14*
  • Re: nevim nevim

    Mám pocit že bavit se může každý! A to posvým! :D
    Myslím si že jít si někam sednou s kámošema vzít pár krabek cigaret propašovat chlast a opít se a užívat si života dokud ho máš není zas tak zlý a když je k tomu ještě kvalitní hudba ;) A taky se to nemusí týkat jen kluků :D xP
    Nj tak já sem se u videi pobavila a dodám k tomu JEN SE BAVTE!! xD xP :))
  • Mandrage is best!!

    Ahojky.Mandrage je podle mě suuuupeeer skupina.Mates je můj kamarád a chodí dokonce do stejný školy co já,akorát že do vyšší třídy.Je super a ,,jeho" skupina taky!!! *1* *1* *3* *4* *3* *14* *4* *14*
  • Re: Re: Kikuška(kicalek)

    NN vim to uz dlooooooooooooouho jj kapky proti slzam jj upe beeeeeeeeeeeeeest uz dloooooooooooooooooooooooooho to viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim *14* *14* *14* *14* *1* *1*
  • Re: Kikuška(kicalek)

    to viš teprve ted *1* *1* *3* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *1* *9*
  • Re: Kikuška(kicalek)

    a ještě kapky proti slzám *14* *3* *1*
  • Kikuška(kicalek)

    Punk Rock Song.Hleda se zena,Realita,viskrat me neuvidis to sou est pisnicky tahle kapela je uzaaaaasnaaaaaaaaaaaaa *14* *14*
  • Kikuška(kicalek)

    Upe BESTOVA pisnicka je HLEDA SE ZENA to je ale faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
    pekna pisnicka TO SE VAM KLUCI POVEDLO *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Re: nevim nevim

    ja nevim co v tech videech vidite chovaj se jako kluci nic vic a to je na klukach to nej nebo nn? pochbuju ze by sme poslouchali nejaky vypaskovany buziky to radsi poslouchejte v rade za sebou tri cunici dou...
    takz jen tak dal kluci *14* *5* *14* *14*
  • ...

    (pro zaláskovaný fanynky)mě je docela jedno jestli je coopi nebo mates nejsladší ze skupiny *1* mě se líbí muzika *1* *1* tady vám nikdo nebere to že jsou hezký jenom vám raděj aby jste znormálněly *1*
  • Re: :D

    Dyk to se ví, menuje se Žaneta Sladká a sou spolu už dlouho. *3*
  • tak jako ja nevim ...ste blbí nebo jak???,,

    hale tak jako...myslíš si že kuli jednomu videu ktery je navíc vtipný nebo aspon pro me tak ze by jako stratili fanoušky jo????si asi uplně vymaštěná ne???'!!!! asi si jen zamilovana a po tomhle se ti znachutili :D
    to si myslim !!! jako myslim že n ormální člověk si u toho uáchcava a ma je jeste radši a ty tohle!!!tžo mas asi fak dost
  • Re: Re: Mandrage

    Heej,... náhodou,... asi bych to dala,... já mám sebevědomí na rozdávání,... ať si o mě každej myslí svoje, je to jeho věc
  • Re: Re: :D

    ano? a to jako proč? *1*
  • Re: :D

    no tak to už snad přeháníš ne? *1* *1* *1* k smíchu slečno jednoznačně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit