Přejít na výpis diskuzí

Mandrage

HUDEBNÍ SKUPINA 11.5.2007 
170 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 75

    děte všichni do prdele už mi to leze na nervy jak ste všichni trapny
  • tady to žije slečny!

    koukam že je tu denně narváno xDa těma nejlepšíma lidma xD...jééééžiš klucíííí miluju váááás---------------trapné a ne až tak málo, ale z jedný starny se divim že tu nikto nepíše jak ste s někym z kluků byli venku (až na pár vyjímek) a jak ste s někym z nich spali na lavičce v parku a bylo to fakt romantický..skuste pobrat trochu rozumu a vykašlete se na podobný komentáře jako miluju vítka a mates je sladkej atd....a taky já sem jeho holka ,když to sem napíše 30 patnáctiletejch slečen a ještě o matesovi kterej holku nějakej čas má tak mi to přijde hafo trapný.měli byste přemejšlet o tom že když si ten váš komentář někdo přečte tak ne aby dostal nehoráznej výtlem ale abyste zaujmuli spíš.ne že bych vám chtěla radit ale přijdete mi ubohý.udělejte ze sebou něco... *9*
  • Re: Mates rules

    to u něj v posteli taky...nechceš si tam jít lehnout?a co do držky??nechtěla bys?
  • Re: coopi

    a kto sa ta pital na typ?nikto!mlč!
  • Re: mandrage

    jéééé to je srandy když tě nikdo nezná vid *1* *15*
  • Re: Mandrage

    to je jak u debilů.tu písničku musí nejdřív natočit tahle by měla být na nové desce tak si na to počkej.jinak tě nečeká nic jiného než live songy z koncertů.
  • Re: nmnm

    až vyjde cdčko tak si ho kup!na tohle ti nikdo neni zvědavej! *8*
  • 17. 4. 2009

    Včera... koncert byl fakt úžasnej *1* , kdo z vás tam taky byl???
  • nmnm

    nevite kde bych mohla stahnout pisnicku mladej,blbej? *9*
  • Re: Re: mandrage

    tak si ho kup a neotravuj lidi...!!
  • Re: ahoj

    no to asi těžko
  • Re: Kdo je to

    néééé ten pěkný na prdeli!
  • Re: Mates

    no a rovnou k němu do postele bys hodit nechtěla?
  • Re: hoj

    mu je vypíchnu a nad čim se tu pak budeš rozplívat.brzdi děvče!
  • Re: COOPI--JE MŮJ!

    no skus to říct jeho frajerce.myslim, že ti takovou natankuje, že se ani nestačíš vzpatovat a chytneš druhou z druhý strany.tak klídek frajerko!
  • Re: Mandrage

    jóóóó vezměte si z ní příklad...to není žadný jéééé já matýska miluju a vítu taky a coopi je krásnej a bolan peckovej frajírek a moc je všechny miluju.konečně tu m,á někdo trochu rozumu a vy už taky otevřete oči! *8*
  • Re: mandrage-zláíška

    jéééééé a taddy se asi všichni z tý tvojí tapety f kompu poserou.to musim dát někomu přečíst tohle.myslim že ho čeká uplně stejnej výtel jako mě *1* *1* vítek z tebe bude opravdu nadšenej to sem si jistá puso *1*
  • Re: mandrage

    to snad neni ani pravda čeho ste schopný*1* *1* *1* *1* *15* *15* všichni tady
  • Re: Mandrage

    tak za nima skus jít a říct jim to!výýýýýýýýýýýýýýýs měch jako KRÁVA tě čeká holka.smála bych se taky. *15* *15* *1*
  • Re: ManĐragE

    a ty si asi tOtalně blbá vid...??? *1* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší