Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj kamarádi.
    Užř dlouho všude čtu, co vlastně night hrají za styl.poprvé jsem je slyšel na ČR -Plzeň v pořadu ,,rychlá jízda" r 2005 jako převratnou novinku a již tehdy mě oslovily -byli uplně něco jiného a nového.Byl to skvělý pořad a proto byl tak po zásluze zrušen.Dokonce jsem se otom bavil s bývalým ředitelem Plzeňského rozhlasu a on mi vysvětloval proč to nemouhou vysílat a v jakém jsou tlaku.zakrátko byl také odvolán
    Nicméně asi takhle.Styl ,kterýž byl tenkráte prezentován se jmenoval Gotický popmetal.Proto mi připadá velmi zváštní,když se dnes prezentuje styl Night... jako různé formy symf metalu,heavy metalu a pod. apod.
    Zdravím vás všechny a těším se z jejich hry než nám je babiš zakáže a nebo zpoplatní
    Zdravím všechny běžec Klatovy
  • Nightwish na Česko-Slovenské Hudební Databázi:
    http://cshudba.cz/interpreti/41-Nightwish
  • A kdo vystřídá tebe??
  • miluju nightwish *6*
  • Nemůžu si pomoct..ale TOLIK mi tam chybí ta nelepší, nejkrásnější zpěvačka..a sice Tarja. Podle mě se jí nikdo nevyrovná... Bohužel s tím se nic nedá dělat :(
  • A já se ptám: Floor kampak se podělo to tvoje - kdyby mi nabídli abych jim dělala zpěvačku, tak bych ji nepřijala *8* Je to sice již delší dobu, ale ale. Osobně proti ní nic nemám znám ji už z AF a super *1* , tak teď jsem ráda, že vystřídala tu uječenou kozu a možná si to zase někdy poslechnu *3*
  • pomóóóc!!!

    měl jsem na mobilu takovou úúúúúúžasnou písen od nightwish chvíli byla pomalá nezpívalo se pak zařval chlapskej hlas a pak úžasný zpěv tarji

    nejak se mi vymazala prosíííím pomote hledám ji uz pres mesic a neznam meno
    • Re: pomóóóc!!!

      phantom of the opera
    • Re: pomóóóc!!!

      Phantom of the opera
    • Re: pomóóóc!!!

      a zkusil jsi nemo? sice tam nikdo nezařve ale začátek je pomalej a je to hodně známá písnička od nich hrajou ji i v rádiu
      • Re: Re: pomóóóc!!!

        Tak myslím, kdyby to byl Nemo, tak by to asi nehledal měsíc!!! (smajlík s očima v sloup)
    • Re: pomóóóc!!!

      Napadá mě Sirena, ale to asi nebude ono... Nebo, jelikož nevím, co je u tebe pmolý, mě napadá Ever dream ,ale to je taky hodně nepravděpodobné...
      Nic jiného mě nenapadá, takže tady asi nepomůžu...
      • Re: Re: pomóóóc!!!

        Já jsem tedy taky v koncích:-( Chtělo by to trochu víc specifikovat. Aspoň pár slov, nebo průběh písně, jestli tam byl orchestr, jestli Tarja zpívala spíš civilně nebo tím dramatickým sopránem, jako třeba na albu Oceanborn. Takhle to je hledání příslovečné jehly v kipce sena:-)))
    • Re: pomóóóc!!!

      Tak zkusíme najít;-) Ale ještě potřebuju vědět-ten mužský zařval jen něco jako uááá nebo slovo(a)?, pak zpívala Tarja sama nebo se střídala s tím mužským vokálem? a nakonec-bylo to z CD nebo z koncertu?
      • Re: Re: pomóóóc!!!

        No slovo těžko říct ale spíš ne a tarja urcite sama a to poslední bohuzel nevim ale moc dekuji za pomoc :D
  • Nightwish

    Tarja je prostě úžasná zpěvačka a i osobnost. Starý NW byli prostě lepší,tvrdá hudba a Tarjin hlas ji akorát ještě přitvrdil. Co se Anett týče, tak zpívat umí, akorát, že se hodí trošku někam jinam. Její hlas i barva nejsou tak excelující.A co se týče zpěvu na albu a studiovkách, tak tam vyzní vždycky všechno úžasně, ale pak na živáku je to pecka. Tam ani "svoje" písničky nevyzpívá, a to už o něčem svědčí. Já jsem s Tarjou osobně spokojená, jak ve starých NW, tak i s její sólovou dráhou. A na MoR, byla fakt úžasná!! A klidně mě za tenhle názor sežerte xD Těšim se xDD
    • Re: Nightwish

      Tak Tarja je úžasná úplně ve všem-zpěvu,vzhledu,charisma i sympatii;-) Jasně,že NW byli lepší s ní, ale, jak jsem psala,na Anette jsem si už taky zvykla-trvalo mi to ale dýl jak 3 roky, ale i přesto musím uznat, že opravdu je jeji live-projev občas tristni! :-D Takže já tě kamenovat urcite nebudu.Možná tak nějaký jiný omezenci tady, co si nejsou schopný přiznat pravdu:-/
      • Re: Re: Nightwish

        Přesně =) Však já jsem si taky zvykla na to, že už NW jinak, než s Anett neuvidim. Já je mám ráda pořád, protože co se týče hudby, je to pořád ta skvělá klasika, to, čím se proslavili, akorát ten zpěv nu. No, omezenci takového ražení jsou všude. Ať si melou ty svoje žvásty, každý má vkus na něco jiného a je každého věc, co tu napíše =)
  • NW

    Náhodou, mě se líbí i noví NW s Anette. Zezačátku jsem to nemohla, ale teď už jsem si zvykla, a poslouchám obě stejně. I když Tarja je Tarja, to je jasný. A navíc, teď máme dva zdroje úžasný muziky, místo jednoho, tak to je super, ne? Už se nemůžu dočkat nového alba Imaginarium. Určo to bude zas bomba! *14*
  • co já wím

    Anette je v pohodě .. když zpívá ,,svoje" písničky .. ty na který má .. ale nepouštějte jí k ,,tarjiným " písnička .. jelikož se stane katastrofa .. Od anette miluju třeba bye bye beautiful .. a třeba když sem jí slyšela jak se snažila zazpívat Wishmaster .. moje uši řvali po lady gagě .. jelikož i ona by to zvládla líp .. a to je teda dooost co říct .
    • Re: co já wím

      Přesně tak! A jestli chceš vyděsit ještě víc,taj si pusť Romanticide!To je tedy síla!Nechápu,proč jí kluci takhle ztrapňujou,a dávaj jí zpívat songy,na který nemá,a ani mít nemůže *7*
    • Re: co já wím

      Bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, Bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla,Bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla,Bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit