Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prde

    Twl vyserte se na to .. prostě nejlepší je Marco .. !!! neni co řešít né ? :D A neejhezčí empu ale to je mimo .. :D Takže Marco forever ( všichni víme že tarja byla lepší ) .. :D
  • Hm

    To si nevyberete. Tarjina angličtina by se dala srovnávat s mojí japonštinou, jenže až na pár úletů se její zpěv dal dobře poslouchat (mimo studio pochopitelně). Anette slyšet naživo, uši krvácí. Neznám, opakuju neznám, vokál, kterej by si píseň libovolně přehazoval o oktávu níž a zpět vejš podle toho, jak se mu to hodí. Respektive proto, že to nemůže absolutně udejchat *7* Nezazpívat naživo to, co vyloudím ve studiu, to je dost ostuda. A jí se to bohužel stává často. A to se mi nový album stylem celkem líbí (až asi na 2 písničky). Není to dobrý Time, není *3*
  • ....

    Já si myslim, že Nightwish byla, je a vždycky bude skvělá kapela, bez ohledu nato, kdo v ní zpívá.I když musim uznat, že Tarja byla o dost lepší.
    • Re: ....

      anette neumí zpívat. s tarjou to bylo ono. teď sou horší a horší.
      • Re: Re: ....

        Nejsou, zatímco ty jsi stále blbější a blbější.
        • Re: Re: Re: ....

          Hlavně, že ty jsi velký inteligent...! *1*
  • ....

    Od té doby, co vyhodili Tarju je moc neposloucham, i kdyz Anette neni spatna, ale uz to není ono :-( škoda toho, ale pokud by chtěli podobnou zpěvačku jako je Tarja, tak by i určitě našli, nechapu proč vzali Anette, když ještě k tomu je Švédka (nic proti nim:-))
    • Už to neni co to bejvalo

      Bez Tarji to nejsou ti správní Nightwish.. Prostě už to není ono. Anette je sice dobrá zpěvačka, ale k Nightwish se fakt nehodí. Nechápu to. Ale my s tím nic neuděláme. Můžeme být rádi, že Tarja aspoň spívá dál,sice sólo, ale pořád tak skvěle :)
      • Re: Už to neni co to bejvalo

        Jsou
    • Re: ....

      Oni ale právě NECHTĚLI podobnou zpěvačku, jako je Tarja *1* Chtěli zpěvačku, která nebude její kopií, ale novou tvář a hlas, který posune kapelu ve vývoji zas o kus dál.
      • Re: Re: ....

        Hehe, zas o kus dál! No to se jim tedy povedlo *1*
      • Re: Re: ....

        Tak to se jim rozhodně povedlo...! Anette opravdu není Tarjinou kopií a kapelu rozhodně někam posunula... Otázkou je, jestli tím správným směrem...!
        • Re: Re: Re: ....

          Na Nightwish sem vyrůstala. Všechny omyly na světě se dají vysvětlit, jen tento ne: proč Nightwish vzali Anette do skupiny? Nejen že se nehodí do Nightwish,ale je to popová zpěvačka, prostě to tam neumí rozbalit jako Tarja a co si budem vykládat, Tarja dělala z Nightwish to co jsou. O všichni lidi co znám, tak Anette nemusej až nesnášej. Můj kamarád byl na jejich koncertě kde zpívala Anette a musel odejít,protože se to nedalo poslouchat. Tak nevim jestli Anette posunuje tuhle kapelu někam dál. Spíš dál od lidí, kteří je měli rádi. Je to teda jenom můj osobní názor.
          • Re: Re: Re: Re: ....

            V jaký popový kapela hrála, když tvrdíš, že je popová zpěvačka? Či vydala nějaké popové sólové album? Pouč mě, nevím to. Kapela si patrně myslí, že se k nim hodí, když ji angažovali. A můžu ti říct z vlastní zkušenosti, že to na koncertě umí rozbalit velmi dobře a ostatních asi 13 tis lidí nejenže neuteklo, ale aplaudovalo, až ta stará sparťanská hala málem spadla.
            • Re: Re: Re: Re: Re: ....

              Zpívala například v ABBA remember kapele, což myslím jako ukázka popu celkem stačí!
            • Re: Re: Re: Re: Re: ....

              Hmmm... Jaká popová kapela? Třeba Alyson Avenue? Nebo to je pro vás, drsňáky, taky rock?
              A to, že 13 tis. lidí aplaudovalo... Viděla jsem ty "fanoušky" - spousta 14letých emáků a podobných dětí + ti, co se šli podívat na starého dobrého Marca, Tuomase a spol. a další, kteří to chtěli "zkusit" a podívat se na nové NW a ti, kteří začali NW poslouchat právě kvůli Anette, nic víc... Jo a mále jsem zapomněla... Ještě jsi tam byl vlastně ty! Velký metalista, drsňák, rocker a hlavně VŠEZNALEC!
  • Ja

    JA chci z5 Tarju!!!!!Anette umi zpivat dobre...ae nehodi se k Nightwish...at si de nekm zpivat pop-....ae at neleze do metalu!!!
    • Re: Ja

      Souhlasím. Akorát, že ji já bych to zazpívala líp jak Anette.
    • Re: Ja

      A koncerty Tarji s lítajícími plyšáky, to je teda metal jako prase!
      • Re: Re: Ja

        to mas teda pravdu no *16* *8*
      • Re: Re: Ja

        Ano ano, je to velký rozdíl ve srovnání koncertů NW, kde plyšáci lítají pro změnu na Anette...

        Měříš dvojím metrem, inteligente...!
        • Re: Re: Re: Ja

          Kde? Dej mi když tak odkaz na trubky
    • Re: Ja

      Já chci zpět Beatles ,Johna, Palula, George a Ringa polu na koncertě, v kvádrech, s účesy ála helma na hlavě a chci, aby naživo v ČR zazpívali She Loves You jé, jéí jé !!!!!
  • CD

    Kurňa už neřeště pořád Tarja vs Anette ! S Tarjou to sice bylo lepší, ale nedá se nic dělat.Tím, že tu budete diskutovat se nic nezlepší. A navíc teď NW vydávaj v létě další CD tak si myslím, že nás může Anette i překvapit.Prej to má bejt podle Tuomase hodně povedený CD ve kterým se má prý trochu přitvrdit. Tak uvidíme !!!
    • Re: CD

      Nové CD Nightwish má vyjít na podzim 2011...
    • Re: CD

      když tam bude Anette, tak to povedené být nemůže- lady by tam dal samé instrumentálky :D a v létě to taky rozhodně nevyjde, možná tak za rok v létě
      • Re: Re: CD

        Tak se nabídni, že jim to nazpíváš ty, když si tak skvělej/skvělá!!!!!! ZASE NĚKDO CHYTREJ JAK VYPNUTÝ RÁDIO....
        • Re: Re: Re: CD

          Já nebo znám ještě dvě holky, který by jsme jim to tam klidně všechno vodspívali. A myslim si, že je tu i víc lidí.
    • Re: CD

      Letos v létě teprve začnou nahrávat a hotovo bude o rok později, dávaj si načas, tak snad to bude stát za to. A pokud by přitvrdili, tak bych se teda vůbec, ale vůbec, nezlobil.
  • ;-)

    Víte co vy, Nightwish byli, jsou a budou skvělá kapela pokud budou hrát to co hrají a je jedno jestli tam je ta nebo ona zpěvačka. Nightwish jsou prostě pojem s velkým P a kapela s velkým K a kdo si myslí něco jiného, pak nikdy kapelu asi nebral vážně.
  • Trained Monkeys

    Tarjuska zustane navzdycky v nasich myslich jako hvezda Nightwishu! Neni Tarja, NENI Nightwish. NW je potreba zakopat pod zem, cim rychleji, tim lpe. Nazor
    • Re: Trained Monkeys

      uplne stebou suhlasím,bez TARJI nieje ziadny NIGHTWISH *13*
    • Re: Trained Monkeys

      Nightwish jsou a Tarja je taky (i když někde jinde). TAK UŽ SE S TIM KURVA SMIŘTE!. Co by měli dělat takoví fanoušci Beatles, jim se jejich kapela ÚPLNĚ rozpadla už před čtyřiceti lety!!!!!
      • Re: Re: Trained Monkeys

        přesňe už se s tim smiřte!
  • tarjA

    TarJa Je NejlEpčíííí!!!!!!!!!!!
    • Re: tarjA

      Blbne ti klávesnice?:/
    • Re: tarjA

      A ty si NejPičaaaáááááá!!!
      • Re: Re: tarjA

        Za to ty jsi evidentně velký inteligent...! *1*
        • Re: Re: Re: tarjA

          XD dobře ty
  • :-)

    Jo a víte proč je teď Nightwish ještě slavnější než s Tarjou?Protože lidi naštvalo že vyhodily Tarju a tak byly zvědaví jak zpívá ta nová zpěvačka tak si začali kupovat CD s Anette,a každej si myslí že je teď Nightwish slavnější.Ale já vám něco řeknu...NENI!!! *10* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: :-)

      Dneska v době vypalovaček, MP 3, Rapidshare, Youtube, MySpace a jak se všechny ty věci jmenují si nikdo desku za čtyři až pět stovek nekoupí ze zvědavosti. Alespoň v generaci pod padesát let teda NE!!! Takže tvá teorie je naprosto zcestná a nesmyslná!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit