Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nehádejte se!!!

    Já nechápu,proč se tu musíte furt hádat,jestli je lepší Tarja nebo Anette,jestli ta to zazpívala blbě ta dobře.Nevím proč třeba nediskutujete o tom kdy vydají další CD nebo kde budou Nightwish vystupovat.Jo a ještě něco,NIHGTWISH BUDE POŘÁD SKVĚLÁ SKUPINA,I KDYŽ TAM ZŮSTANE TŘEBA JENOM JEDEN PŮVODNÍ ČLEN SKUPINY!!!!!!!!!!!!!!!! *13*
  • koncert

    Nevíte někdo,jestli Nightwish budou v čr?
    děkuji za odpověď....
    • Re: koncert

      Vím, že tu maj bejt až v roce 2011. Ale Tarja tu má bejt tento rok na MoR.
    • Re: koncert

      oprava - 2011 *3*
    • Re: koncert

      někdy v roce 2012 tušim.. ještě se voptám ale myslym že tak... *3*
      • Re: Re: koncert

        to si jeste pockame *9* *9*
    • Re: koncert

      Dlouho nebudou...!
  • sami

    a když takhle řešite Anette a Tarju.Proč nerozebírat Marca a Samiho? *3* Pojďme si o nich podyskutovat *1*
    • Re: sami

      No dobře mnO... *1* *1* marco se mi libi o neco vic..a ten jukka je nejlepsi *14* *14*
      • Re: Re: sami

        Přesně Jukka je nejlepšíí *14* *14* *14*
      • Re: Re: sami

        jj to je
  • only

    TARJA !! ta nová zpěvačka, prostě hrozný... Tarja ma lepší hlas... a s ní jsou písničky úžasný ...
    • Re: only

      Její osobní přístup ke kapela už ale tak úžasný nebyl...
  • \,,/(-,-)\,,/

    Bůh ví, že Anette rád nemám... Ale na druhou stranu - Nightwish už mají takové jméno, že si mohou dovolit prakticky cokoliv... Ať už tam zpívá Anette nebo Britney, pořád to bude ta geniální skupina s nádhernou hudbou a krásnými texty, ovšem bez geniální a hlasově bezchybné zpěvačky... Ale jejich hudba bude stále dokonalá... Navíc... Tuomas to snad jinak ani neumí...
    • Re: \,,/(-,-)\,,/

      Tak mi to nedalo a musím souhlasit s bounem a xyxy -prostě Tarja se nahradit nedá,co si ti tady namlouváte? To je jako když píchnu u bavoráka a dám tam rezervu z favorita,copak jste hluší??? *9*
      • Re: Re: \,,/(-,-)\,,/

        njn.já hluchej nejsem a dokázal jsem pochopit že Tarja se už nevrátí.Kvůly tomu aby ani Tarja ani kluci nestratily hrdost...ale koukám že někdo to pochopit prosťe nedokáže...Kdyby neměli svou hrdost tak už je Tarja zpáky,ale přece Tarja nebude prosit Tuomase na kolenou aby vyhodil Anette a vzal zpět Tarju(uarzila by se tím)a jinak Tarja má rozjetou sólo dráhu(celkem dobrou)
        • Re: Re: Re: \,,/(-,-)\,,/

          Já bych řekl že spíš by měli prosit NW Tarju. Vim, že její přístup k fanouškům apod. neni úpně nejlepší, ale furt to je ona, kdo má tak skvostnej hlas, a hlavně jen ona dokáže vyzpívat ty vejšky. Anette nikdy nebude moct zpívat Tarjiny písně, protože na to prostě nemá a moc dobře to víš. To ona ostatně určitě taky. *16*
          • Re: Re: Re: Re: \,,/(-,-)\,,/

            Já jenom nechápu, že všichni říkají, že má Tarja špatný přístup k fanouškům ... na Masters of Rock se se mnou vyfotila, dala mi autogram a chvíli se mnou i mluvila a zkoušela to i česky a to sem ji hodně otravoval .... *4* Myslím, že kdyby nebyla ke svým fanouškům milá, tak by asi těžko měla tak nesmírně dobře rozjetou solo karieru a tolik fanoušků a především ikdyž nejsem moc nadšen z toho, že už s Nightwish není si myslím, že ona udělala velký krok v před protože může psát vlastní hudbu, texty skrátka všechno, tak jak to vyhovuje jí a jenom jí *4* A pro ty co stále nadávají na Anette : já ji nemám rád, ale zároveň to neí její chyba, že je zpěvačkou Nightwis tak tedy pokud chcete někomu nadávat, tak by ste měli nadávat Tuomasovi a ostatním, jinak existuje pro vás i další možnost ne si jenom stěžovat můžete poslouchat jen starší písničky kdy je skupina ještě s Tarjou .. sice je asi spolu neuvidíme naživo, ale jejich písničky žijou dál ... Jinak Anette není popová zpěvačka, nedosahuje takových kvalit jako Tarja, ale její hlas je podobný třeba zpěvačce z Lacuna Coil ... Tak s tou popovou zzpěvačkou přestaňte *13*
          • Re: Re: Re: Re: \,,/(-,-)\,,/

            a řikám snad že má anette zpívat Tarjiny písničky? *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: \,,/(-,-)\,,/

              Pokud vím, tak Anette žádné Tarji písničky na koncertech nezpívá. Nightwish mají dost obsáhlý repertoár a tak nemusí hrát My Winter Storm, Die Alivwe nebo třeba I Feel Immortal *1*
  • Tarja? - Anett?

    Ještě jednou Nightwish a Tarja, je to nádhera a velmi dobře se poslouchá. S Anett se mě to velmi nelíbí a ani si to nepouštím. Je to přesně tak jak už tu někdo napsal Queen bez Fredy Mercuryho už není Queen. Mimichodem Fredy byl král a génius. Taky se mi příliš nelíbilo jeho soukromí, ale ti jedineční mají právo se lišit. A tém jedinešným byl jak Fredy, tak Tarja. Nightwish udělai velkou chybu. Anett jich stáhla jen do průměru.
    • Re: Tarja? - Anett?

      Jenže Tarja je svým přístupem ke kapele tahala na dno, takže pokud si myslíš, že je Anette tahne do průměru, tak jsou na tom líp, než by byli. *1*
      • Re: Re: Tarja? - Anett?

        pristup ke kapele je ale asi tak jedina vec v ktery muze Anett s Tarjou souperit ...
        • Re: Re: Re: Tarja? - Anett?

          Kdyby si s tou osobou musel po velkou část roku žít(studio, turné, promo aktivity), tak by to asi bylo dost důležitý i pro tebe, mít po boku osobu, se kterou si lidsky rozumíš nebo někoho, s kým se nemůžeš ani vystát!
  • Tarja je nejlepší

    Nightwish bez Tarji není Nightwish.Hlas Anette se do symfonického metalu vůbec nehodí,je to prostě takové nemastné-neslané.U Tarji se mi líbí rozsah jejího hlasu a to,jak dokázala do metalu dostan něco z opery.Někde jsem četla , že by se tarja do Nightwish měla zase vrátit,tak doufám,že to je pravda.Na koncert s Anette bych nešla , ale na koncert s Tarjou ano.Prostě Tarju nikdo nenahradí.
    • Re: Tarja je nejlepší

      máš uplnou pravdu..nightwish už není jak býlav...chybí tam prostě ten operní hlas od tarji...od anette se mi to nelíbí ale poslouchám to protože se mi líbí texty a skladby...toť vše... *5*
  • dilema

    Je to věčný téma, i když neřešitelný. Nightwish se znovuzrodili, Anette je dobrá zpěvačka. Zpívá prostě jenom jinak (tuctověji?), vrátit to nelze. I když mě naprosto nadchlo, že na samostatným koncertě v Pardubkách Tarja zpívala několik zlatejch hitovek z dob s Nightwish. Byl to skvělej nářez, a za to jí děkuju.
  • anette

    dneska sem si zas po dlouhý době pustil NW a dřív sem mi taky Anette nelíbyla,ale dneska je to uplně jinak.Nevim proč (asik sem změknul xD).Ale najednou se mi Anette líbý víc než Tarja.Bude to asi kůly textu a melodii(podle mě dělá Tuomas pro Anette takový lepší písničky)...Skuste se s Anette smířit protože jak už někdo psal tak Tarja se už vrátit nemůže... *3*
    • Re: anette

      no teda sou tak na stejno...podle mě
  • ...

    Tarja byla a je dobra zpevacka az na to ze odchazi pri koncertu v pulce pisnicky to se mi fakt nelibi a je dobre ze ji vymenili, ale uz to nejsou stary dobry nightwish i kdyz Annete se snazi neni to az tak super. Casem i ona pochopi nebo uz pochopila ze tato skupina potrebuje nekoho jineho s velkym rozsahem hlasu a nebo s takovym aby se vyrovnal Tarje
    • Re: ...

      no, já teda nevím, kdo odešel z jeviště v půlce písničky-Tarja to nebyla-ta je profesionál (ma vystudovanou školu na zpěv)
      byla to aneta a marco to zkoušel dozpívat --------takže sklapni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit