Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chliv

    KROCH KROCH KROCH A KVIK
    • Re: Chliv

      trapný nemyslíš??? *7* *7* *7*
  • Chliv

    KROCH KROCH KROCH A KVIK
  • Finština

    Ahoj omlouvám se že se ptám mimo téma ale zajmalo by mě jestli někdo z vás umí nebo se učí finsky díky Monika *3*
    • Re: Finština

      já se finštinu hodlám učit hned jakmile opustím SŠ na které práwě jsem... odjakživa mě tenhle jazyk moc lákal a umět ním mluvt je můj sen... tak proč si ho nesplnit... *3*
    • Re: Finština

      Já jsem se nedávno začala učit finštinu, je to nádherný jazyk. Učím se jí sama podle učebnice, ale jsem teprve na začátku a obávám se, že to nebudu chápat. Chtělo by to nějaký kurz.
  • Re : Zuko

    Nightwish se rozpadnou ? Kurva, to se musim jit ozrat od radosti. Kdyz se to dozvim, tak se pujdu ozrat
  • ouo

    četl sem že se prej NightWish daly oficianí zprávu že se budou rozpadat...
    • Re: ouo

      A kde jsi to jako četl? V Blesku?
      • Re: Re: ouo

        ne...na stránce fanklubu(třeba je to fake...)osobně neřešim jestli se rozpadnou...mě stačí písničky s tarjou *3*
        aspoň ňáký normální téma na diskuzi né?
  • Anette je jejich hrob

    Podle mne Anette privede Tlupu do hrobu. Anette je jejich hrob, Anette je jejich Hrob, Anette Je jeich hrob. Hroby je treba zasypat hlinou a ten vas Nightwish bude minulosti *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Anette je jejich hrob

      hele klidni se nechapu takovy lidi co sem pisou dys nemajou Nightwish radi to me nejde do hlavy ale ver mi Nightwish je metalova legenda a ty ses tak leda pekny hovno:D *1* *15* *16*
    • Re: Anette je jejich hrob

      Anette je naopak jejich novej začátek, po tom, co je ta vaše bohyně do toho hrobu málem dostala. A daří se jim s ní -docela dobřes Anetkou utekli svý hrobařce z lopaty.
      • Re: Re: Anette je jejich hrob

        Ano, naprosto souhlasím. Nightwish je pro mě něco neuvěřitelného a vidím za tím nejprve Tuomase, pak Anette a kluky...a samozřejmě i Tarju- ale bohužel někteří lidé nedokáží pochopit, že Tarje v té době prostě sláva stoupla do hlavy a byla namyšlená a kluci už to s ní nemohli vydržet- to že se teď chová mile je nutností= přiznejte si poslouchali byste ji kdyby byla i teď namyšlená koza??
        A navíc jak řekl Tuomas, Anette je úžasné balení- skvělý hlas v krásném těle- a já bych k tomu přidalajejí stále úžasné chování- př. její blog *3*
      • Re: Re: Anette je jejich hrob

        Anooo? A sdělíš mi, jakým způsobem je Tarja "málem dostala do hrobu"? Zajímá mě, co podle vás tak strašného udělala...
        • Re: Re: Re: Anette je jejich hrob

          Vždyť ta kapela byla na turné k Once absolutně rozhádaná, vůbec spolu nemluvili, byly tam prostě dva tábory- mužská část kapely na straně jedný a Tarja + manžel na straně druhý. Kdyby to pokračovalo dál, museli by kapelu ukončit, když si členové kapely nerozumí, skupina nemůže fungovat. Museli to nějak vyřešit, a protože to bylo 4 ku jedný, je asi logický, že ten jeden člen, čili Tarja, se musel poroučet. Jak jinak bys to řešil ty, chytráku, být na místě členů Nightwish?
          • Re: Re: Re: Re: Anette je jejich hrob

            Prej chytráku... *1* Tuhle chabou ironii nechám raději bez komentáře... Chlapi vs. Tarja? Ale prosím tě... Byla to jen Tarja vs. Tuomas... Jen se podívej na nějaká interview, podívej se, co ostatní říkali na odchod Tarji... A že byli rozhádaní - to je fakt... A ty si opravdu myslíš, že to byla čistě její chyba? Myslíš, že Tuomas na tom žádný podíl nenese? Pravděpodobně se ti honí hlavou odpověď "Ano, byla to pouze chyba Tarji a Marcela...", jestli si tohle ale myslíš, tak potom nemá smysl o ničem dalším debatovat...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anette je jejich hrob

              Jo...já s ním..souhlasím...za to může si Tarja nebo konkrétně její manžel četl sem že on ji plně změnil četl sem ten dopis..oni dva za to muzou!!!..Tarja s Marcelem....a je to tak...a Anette s nima pokročila o hodně dál..jsou uspěšnější..než kdy dřív.. *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anette je jejich hrob

              Ať by tam bylo co bylo, tak prostě se nemohli vystát a tak musel někdo odejít. A Tuomas = leader Nightwish, takže to musela bejt Tarja. A ten dopis podepsali všichni a jak je známo, chlapi spolu neustále byli jako kapela, furt si spolu vožírali držky, společně jezdili promokampaň a Tarja si zatím žila svůj diskopříběh, mimo pódium se s nima vůbec nestýkala, potkali se až na koncertě. Takhle kapela fungovat nemůže, musí tam být i parta a vzájemná chemie, kapela, které tohle chybí to buď musí vyřešit nějakou změnou v sestavě nebo je odsouzena k zániku.
    • Re: Anette je jejich hrob

      hej to kopčíš od mě to s tím hrobem, to sem sem psala taky *15*
      jo Anette by se měla zasypat!!!!!!!!!!!!!!!!! *15*
  • Žije Sami?

    žije Sami Vanska nebo ho dal Tuomi do ledničky mezi piva? Když Tuomiho bolí břicho, tak jde si dát pivoooooooo, tak jestli omylem neudeřil Samiho a neukryl ho mezi piva do ledničky, aby nepodléhal rozkladu. *14*
    Tarja otevřela ledničku, Tuomi to zřel a proto jí vyrazil oknem ven. Do zimy.
    Pak přišla Anette a taky objěvila Samiho v lednici, jenže mu zapěla do ztuhlého ušního boltce a jak měla hnusný hlas, tak se Sami leknul a oživ.Už není Dead Boy. *13*
    Chtěla bych nové botičky, ty staré se mi roztrhali. Tuomi má asi velkou nohu Anette mu jí leští. *8*
    Ale Emppu má malou nožulinku, jako okvětní lístek růže. *14*
    • Re: Žije Sami?

      hůůů, tak žijě? ten fešák libový *7*
  • Tarja

    Tarja je nenahraditelna...a NW po vyhazovu Tarji museli ten styl zmenit,ptze jim muselo bejt jasny,za bez Tarji uz nikdy nebudou to co driv a tk udelali to nejhorsi co mohli....vzali mezi sebe Anette *16*
    • Re: Tarja

      Nevšim jsem si, že by nějak v posledních letech dramaticky změnili styl. Největší změna se zatím udála mezi alby Wishmaster a Century Child.
      • Re: Re: Tarja

        vzhledem k předešlým příspěvkům se ukázalo že máš fakt bliky...............
      • Re: Re: Tarja

        Chceš tvrdit, že je to největší změna, vezmeš-li v potaz třeba poslední cd s Tarjou, Once, a nové Dark Passion Play?
        • Re: Re: Re: Tarja

          DPP bylo hodně pokračováním Once bez výrazných stylových změn, trochu s použitím folkových motivů v některých písních (LastOf, The Islander), ale jinak jsou si hudebně alba dost podobná. Očekával jsem trochu razantnější vývoj, taková věc, jako změna zpěvačky k tomu přímo vybízela, ale nakonec se o to příliš nepokusili. Mezy Wishmasterem a Century Child je mnohonásobně větší rozdíl,)práce s orchestrálními aranžemi, zabudování mužského vokálu jako pevné součásti hudebního výrazu kapely, zpomalení u mnoha skladeb a na druhé straně ovlivnění thrashem třeba ve skladbě Slaying The Dreamer,první snaha o epičtější dlouhé a složitější kompozice, struktura písní, temnější texty atd. Once a DPPD jsou naprosto logickým pokračováním po téhle stylové změně, dopředu skupina postupuje daleko mírnějšími kroky, pozvolna.Jen si to vemte, kolik skladeb z DPP by se dalo přirovnat k nějaké z minulosti Bye bye Beautiful je jasně variace na osvědčené postupy z Wish I Had An Angel, Amarath je jasně rádiová skladba ála např Nemo, Mastetr Passion Greed je pokračováním hrátek thrash metalem, rozvíjí tím to, co už započali na Slayng The Dreamer nebo Romanticide, folkové motivy se poprvé objevily na tý písni Creek ...., na DPP to vše dále rozvinuli ve výše zmiňovaných. Něco je tam mového, ale opravdu spousta věcí z poslední fošny jde přirovnatr k něčemu z dřívější tvorby, to třeba na Century Child tak dobře nešlo.Patnáctileté děti v černém oplakávající Tarju tohle ale asi nejsou schopné poznat.
          • Re: Re: Re: Re: Tarja

            Za to ty jsi evidentně ohromný znalec... *1* Jestli chceš tvdit, že poslední album šlo více do hloubky a je propracovanější jak po stránce hudební, tak po stránce textové... Nemám slov. Přiznejme si to, že Tarjin hlasový rozsah dokázal pozdvihnout každou Tuomasovu píseň na vyšší úroveň... Anette ji prostě "jen zazpívá", v tom je zásadní rozdíl mezi těmi dvěmi... To co Tarja se svým hlasem předváděla vrazilo každé písni osobitý a nezaměnitelný ráz... Tarju si nikdo s nikým nesplete... Jestli chceš namítat, že to ani Anette, pak máš možná pravdu, ale nevím, jestli je to bráno v tom "dobrém" smyslu slova...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tarja

              Chlape, vždť tu furt zoufale řešíš jenom Tarju, Tarju, Tarju a zase Tarju. Zkus vnímat hudbu jako celek. DPP jednoznačně navazuje na Once a rozvíjí některé motivy v něm jen lehce naznačené. Je to takový tem mírný pokrok, lehké směrování malinko jinam, ale tu podobnost co se týče přístupu ke skládání i co se týče produkce tam snad slyší každý. Oceanborn znělo naprosto jinak. Písně z Once by klidně mohly být na DPP a obráceně, písně z prvních alb by tam asi moc nezapadly. Hudební skupina je rovnocenných 5 členů, ne zpěvák a nějaké křoví vzadu, jako u Karla Gotta či Helenky Vondráčkové.
    • Re: Tarja

      Přesně! Anette je jejich hrob *16*
      • Re: Re: Tarja

        Tím se jim naopak stala málem Tarja a její manžílek-samozvaný manager.
        • Re: Re: Re: Tarja

          no jasnééééééééé-když kapelu spoluzakládala a s Tarjou si udělali jméno.....
        • Re: Re: Re: Tarja

          A tys tam byl, a proto všechno tak dobře víš... *1*
          • Re: Re: Re: Re: Tarja

            JO nikdo neví jak to bylo, je to divný. Každopádně Marcela budu hájit, je to skvělý manžel, pro Tarju toho hodně udělal a ona je s ním i se svou sólovou kariérou šťastná- a tak to má být. NW jsou zase spokojení s Anette. Přejmě jim to
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tarja

              to jsou správná slova..a né co tady melete vy..ale Marcela nemám rád a tarja mě jejím chováním pěkně zklamala..to že Nighzwish končí je pěkná blbost!!..dyt za 1 nebo 2 roky budou mít dalsi album..a Nightwih fanousky neztrati...proc by jinak DPP byla zatim jejich nejuspesnejsi deska..Nightwish jdou dal a rozhodne se jen tak nerozpadnou..to co tady ste vy rikali ze se Anette ma zahrabat..tak nejste jejich pravymi fanousky...ste chudaci..kteri ani nevi co je to zmena..Anette byla velka zmena..a Nightwish jeste prilepsila..vy by ste se meli zahrabat... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tarja

              Asi tak nějak...
      • Re: Re: Tarja

        jj a je jen otazkou casu jak dlouho to vzdrzej....ale az prijdou o fanousky tk se nebudu divit...dlouho to trvat asi nebude...
        • Re: Re: Re: Tarja

          Zatim jich mají víc, než měli předtím, tak proč by o ně měli najednou začít přicházet. Ještě nejsou tak staří, aby začali umírat.
  • totalne yebla tlupa

    HOWADA FINSKE DOLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUU. Tarjuska je suprova, miluju ji. Nightwish Sucks without Tarjuska
  • Re : Dully

    Tohle ze je muj vrchol ? Vrchol me sprostosti a vrchol mych dementnich dusevnich vyplachu jen prijde *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Re : Dully

      dobře všichni nedočkavě čekáme...
      • Re: Re: Re : Dully

        uz se z yoho zcvoknul:D *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší