Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tarja vs Anette

    I když je Tarja nezapomenutelná, s Anette se mi nové CD líbí. A je vidět, že Tuomas si na něm dal s ostatníma záležet. Líbí se mi kompletně celé. Už se těším na další CD. A co se týče Tarji, myslím, že kdyby nezačala dělat problémy, byla by stále s nimi. Myslím, že Tuomase a spol. mrzelo, že se s ní museli rozloučit. Život jde dál a Nightwish jsou pořád super. *14*
  • Nightwish

    Nightwish jsou fakt jedinečný,jenom škoda že Tarja odešla...Ale oni jsou jediný co poslouchám ^_^ *14*
  • Nightwish..

    Tvrzení "Tarja je Nightiwsh", není pravdivé. Ovšem patří k nim stejně jako mužské pokolení. Z čehož vyplývá, že kdyby kapelu opustil kdokoliv jiný, novou sestavu by nešlo nazývat "Nightwish". Mohou mít úspěchy, ale.. Anette se nestane nezapomenutelnou jako Tarja.. alespoň pro mě ne.
    • Re: Nightwish..

      nemyslím si že máš až tak docela pravdu.. protože jestli znáš historiri Nightwish což mi připadá že moc neznáš tak bys věděl že v roce 2002 kapelu opustil basák Sami Vänskä a nahradil ho Marco Hietala.. a i po této změně bys té skupině určitě neřestal říkat Nightwish.. což se v případě odchodu Tarji říct nedá.. Takže taky neříkám že Tarja je Nightwish ale jak se dá vidět má ve skupine myslím větší roli než třeba kytarista, který když odejde tak se nahradí mnohem lehčejí a nezmění to radikálně sound.
      Jinak nemůžu si odpustit se ještě vyjádřit k Annet.. no můj osobní názor je že to je pro skupinu ztráta a Annete má spíš popový zpěv.. tedka se Nightwish můžou rovnat skupinám jako Within Temptation, Evanescence..(z těch známějších) ale i ostatním podobným githickým(metalovým) skupinám.. a slyšeli ste Annete zpívat staré kousky od Nightwish..(je to k pláči) Nightwish se tímto stali více komerčnějším.. dříve o nich nebylo až tolik slechu a dneska?? hrajou je na vivě, nově, mtv.. na evropě2 jsem je ještě neslyšel.. ale možná tam taky už zazněli.. ano tímto krokem si myslím získali více príznivců ale mě jako skalního fanouška(ikdyž více méně Tarji.:)) si ztratili.. a myslím že sám nejsem.. jinak nové CD Tarji není špatné můžu říct že rozhodně lepší než Nightwishů ale není to prostě "ono":(
      tzn. u mě budou vždy nejloblíbenější 3 první alba skupiny.. bohužel i once se už začalo stávat relativně komerčním.. kdo by neznal songy jako Nemo, Wish I had an angel..:) ale pořád i toto album je dobré:)
      podtrženo a sečteno: Tarja 4ever:) *14*
      • Re: Re: Nightwish..

        souhlas
      • Re: Re: Nightwish..

        bol som teraz 13 prosinca na koncerte tarji v amsterdame a bola skvelahrala pesnicky z noveho cd ale zahrala aj par hitov od nigthwish napr.nemo ale nove cd je viac vazna muzika ako rock ale ked ju mate radi tak nie je co riesit
        • Re: Re: Re: Nightwish..

          nové cd vážná muzika?? nechtěj mě rozesmát:D tarjino první solové cd je spíš vážná muzika.. je to přeci jenom vánoční..:Henkäys ikuisuudesta
          ale její nové??
          bez pochyby rock, možná přechod k metalu.. nedovedu pořádně posoudit styly.. ale vím že vážná ne!
          samozdřejmě je to i věc názoru.. to nikomu neberu.. ale já předčítám fakta zatvrelých fanošků poslouchající Nightwish od jejich zrodu:) a né dnešních trefených 16 letých školaček:D (nedělám ze sebe nějak starýho přeci jenom 17 let:D) kteří slyšeli Amaranth někde v telce a začli se rozpisovat na svých blodzích jak je nightwish strašně super skupina a jak je ta annete super..:)
          • Re: Re: Re: Re: Nightwish..

            tk hele mě je 13..začla a sem nightwish poslouchat as ipřed půl rokem..mám je ráda...atk nfm co se do nás mladejc sereš..že chcemem poslouchat váš styyl. no?? zakazuju ti snad poslouchat hiphop?? nn..tk toho nech.. *13*
  • NIGHT WISH

    Nightwishi sou úžasný. Jejich hudba mě uklidňuje *5* *16*
    • Re: NIGHT WISH

      mě naopak nakopává. pouštím si NW při běhu a jízdě na kole. super.
  • NW

    Tarja tomu dávala krásku a nikdo nebude jako ona. Ale musím uznat, že nové CD Dark Passion .. je pěkné. A Amaranth je prostě super pecka. A Anette se mi líbí. Hlas má pěkný. Jen prostě měla od Tarji nastavenou laťku vysoko. Přeji hodně štěstí.
    • Re: NW

      já taky
    • Re: NW

      ahoj Lído.Dozvěděla jsem se (na www.osobnosti.cz) že taky jako já fandíš NIGHTWISH.Myslela jsem že by jsme se mohli přes internet nějak seznámit.Co ty na to?
  • NW

    ZDAREC, obvykle na internetu nikam přízpěvky nepíšu, ale dnes sem si to nemohl odpustit. Pár dní už mám nové album Nightwish "Dark Passion Play" ...no a co bych k tomu měl říct? Jistě že je poznat že Nightwish prostě nenašli 100% náhradu za Tarju, to snad ani nešlo... ale Anette má své kvality, o čemž na www.nightwish.com mluví i Tuomas Holopainen... Anette je prostě jiná a má své kouzlo, nicméně klíčem k dalšímu úspěchu je skutečnost, že všichni čtyři pánové (Tuomas, Marco, Emppu a Jukka) ve skupině zůstávají! Tuomas Holopainen si s psaním hudby a textů dal podle mě na novém albu velice záležet a některé písně pojal opravdu ve velkolepém stylu. Já osobně bych nové album hodnotil stejně jako například album "Once" a proč? Anette je sice ve skupině téměř nová, ale ostatní ve své velkolepé jízdě pokračují dál... tento přízpěvek bych chtěl zakončit slovy že "NIGHTWISH jsou skvělý i nadále a vy všichni jimi nepohrdejte, poslouchaje je a podporujte je i dál!!! *16*
    • Re: NW

      já s tebou naprosto souhlasím....sou skvělí i nadále.. *1*
  • pro ty, kdo ještě neslyšel :-)

    http://www.imeem.com/dialogs/standa loneplaylist/?autoStart=true&resize =true&p=maCwoxMH
  • ...

    ...nedalo mi to a i já si musím zde postesknout...právě jsem poslouchala nové písničky a kdybych nevěděla, že je to NW, asi bych to nepoznala...když jsem před 10.lety slyšela po prvé zpívat Tarju, byla jsem jejím hlasem unesená, při jejích výškách mi mrazilo v zádech....byla to muzika, co mi sedla...ale teď vážně nevím...Anette je možná hezká, ale to je asi tak všechno.Pro mě je to jen "tuctová" zpěvačka..s jejím hlasem se NW úplně změnil...už to není ono a docela mě to mrzí...ale je to jen můj názor se kterým nemusíte souhlasit... *9*
    • Re: ...

      Já s tebou rozhodně souhlasím a myslím že v tom nejsme sami...Tarja je Tarja a nikdo ju nemůže nikdy nahradit...nikdy ať se snaží sebevíc *9*
      • Re: Re: ...

        to si piš že nejste sami, prostě tarja více méně dělala nightwish a podle mě není Anett tak hezká jak všichni tvrdí....je moc umělá *1* a tarja byla prostě hezčí a rozhodně o hodně líp zpívala pa
  • :'(

    anette sice zpívá pěkně a je hezká ale bez tarji to prostě není nightwish,ale snad si zvyknu..... *9* *9*
    • Re: :'(

      Anette možná hezky zpívá,ale nehodí se na metal a k Nightwish už vůbec ne,k nim se hodí jedině Tarjinka,já si nezvyknu a ani si zvykat nechci...hudba je pořád skvělá,ale i když je mi to strašně líto,tak už pro mě nightwish skončili...zůstávám u starých cd s Tarjinkou a o Anette už nechci slyšet nic jinýho než že od nich odešla a Tarja je zpátky...když zpívala Tarja,tak sem byla úplně v jiným světě,prostě nádhera *14* ale o Anette to nemůžu říct ani náhodou...prostě tuctovka...pro mě nightwish vždycky byli,sou a budou nejlepší skupina na světě,ale jen s Tarjou a nikým jiným...je mi to líto ale je to tak *9*
  • super

    je to super skupina skvele melodie,je to proste moje srdcova zalezitost.... *14*
    • Re: super

      Se všemi naprosto souhlasím!
      Jediná zpěvačka, kt. kdy NW měli je a zůstane na vždycky Tarja! NIkdo ji nemůže nahradit. Anette je jen něco, co vzdáleně připomíná zpěvačku a co na Tarju nemá ani omylem!!!
      Zkrátka Tarja 4-ever!!! *14* *4* *8*
      • Re: Re: super

        Máte naprostou pravdu bez Tarji to nejsou ty nightwish co známe,ale Anette je taky dobrá i když teda neměla by zpívat písně co zpívala Tarja to je DĚS!!
        • Re: Re: Re: super

          nedá mi to, abych nereagoval na tvůj příspěvek. Nic proti Tarji, to ani náhodou, ale myslím že Anet to po příchodu neměla jednoduché. Tarja nasadila laťku hodně vysoko. Ale líbí se mi, že se Anet snaží dát svým zpěvem písničkám NW novou tvář a nesnaží se jen slepě kopírovat Tarju. Kažká z nich má jiný hlas a myslím si, že si na spojená NW a Anet časem všichni nějak zvyknem. *4* *4* *4*
          • Re: Re: Re: Re: super

            já s tebou naprosto souhlasím...já už si na Anette už zvikla... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit