Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rain Fell Within

    Ahojky lidičky,vidím,že většině vám Tarja moc chybí.Měl bych pro vás kapelu se zpěvačkou s operním zpěvem hrající symphonic/doom metal.Jmenuje se Rain Fell Within.Její skladby najdete na YouTube.Snad se vám bude líbit.
  • Anette.....

    U mnohých ohraná písnička, ale i tak s odchodem nezaměnitelné Tarji Nightwish již nepatří mezi mé sluchové buňky. Odešla TARJA odešel i Nightwish. Můj osobní názor je ten, že AN má sice krásný hlas, ale na můj vkus moc jemný a v jejím podání písničky od TR se nedají poslouchat. Hold TR nasadlila hodně vysokou laťku. Mimochodem co se týká AN šatníku: nejhůře oblékaná žena roku 07 VC Beckhamová by se dovedla obléknout vkusněji! Naštěstí je dost jiných kapel se skvělými zpěvačkami podobného rázu, takže nestrádám!
    • Re: Anette.....

      Souhasím, že Tarja je nenahraditelná! Nightwish s Anette už nejsou nightwish. To ale neměmí nic na tom, že starý písničky nazpívané Tarjou pořád sou a je jich hodně! Navíc Tarja vydala i své album, na texty nightwish to sice nemá ale také je DOST dobré hlavně Tarji hlas!!
      • MWS

        Jojo.My Winetr Storm *14* -Damned and Divine *14*
        Holt je Tarja squělá...no....co s tim naděláme.....
        Ale ta koza...co koza,urážim chudáka zvíře.....
        Sem si řikala,že to nový album nebude tak hrozný.....že to bude bez Tarji,ale furt Nightwish.....
        Ze začátku se mi sem tam něco z DPP líbilo....ale to asi bylo čirý zoufalství.....teď to už nemůžu ani slyšet.....
        Neřikam,že se tam nenajde sem-tam nějaká ucházející část,ALE..... *13*
        Old NW 4ever!!!! *14* *14* *14*
        Tarja 4ever!!!! *14* *14*
  • hmmm

    Máte pravdu, Nightwish se stal komerční, ale co s tím naděláte, když se vám ta hudba líbí nejde ji prostě ze dne na den přestat poslouchat. CD Dark Passion Play se mi líbí, ale prostě už to není ten starý Nightwish. Jsou tam nějaký hzký písničky, ale ne už operní. Anette má takovej jinej hlas. Takovej víc tuctovej. Tarja je fakt super zpěvačka s nádherným hlasem a tu ve skupině nejde už nahradit. Doufám, že se setkáme na jejich koncertu v Praze a doufám, že nebudu litovat, že jsem vyhodila tolik peněz za nic. pááá Alča *3*
    • Re: hmmm

      operních zpěvaček je na světě taky dost..
      Tarja měla normálně tuctový operní hlas..
      takový jako má Tarja je na světě strašně moc..když sem byla ne jedné opeře (už nvm jak se to menovalo) měly dvě pěvkyně úplně stejný hlas jako tarja..tak si nemyslete že když je hodně zpěvaček jako je Anette..nemůže být třeba ještě víc stejných pěvkyň jako je Tarja..
  • Nightwish

    Nightwish natočili výbornou desku.Anette je geniální zpěvačka.Tarja je pryč a je to tak dobře.Anette je lepší zpěvačka.
    • Re: Nightwish

      Ty si ale debil, Tarja je milionkrát lepší
    • Re: Nightwish

      Ahojky lidiskyy,miluju Nightwish...a chtela jsem se zeptat je nekde nejaky sraz nebo misto kam se jezdi jako fanfluub?? *5* *14*
    • Re: Nightwish

      Ja fakt nechapu jak se to nekomu muze libit tam proste zacnou hrat nakou tvrdou hudbu a do toho potom zacne vriskat naka krava podobna Christine Aguileře nebo Britney Spearts namyšlena je jak nevim co hlavně že ma velky prsa a dobrou postavu to se asi klukum ze skupiny líbí *14* ale mě to přijde naprosto prasácký *13*
      • Re: Re: Nightwish

        To je ono... nikdo dnes nemá pochopení pro starou hudbu... jako promiň, ale tohle je skutečný umění, víš, jak dlouho musí pilně studovat, aby tohle uzpívala??? Některý z těch mladých populárních zpěvaček by nedokázali zazpívat nic, kdyby jim to potom v nějakým studiu neupravovali. A jako možná namyšlená je, sám to znám, protože moje teta je zpěvačka a všichni tihle umělci jsou stejní xD
      • Re: Re: Nightwish

        Tady se všichni snaží Nightwish co nejvíce pošpinit a předhánět se ve sprostých vyjádření.Kritiku beru,ale věcnou a kultivovanou.Rozhodně ne takto podanou a bezobsažnou.
  • bože!!!!

    vůbec nechápu jak ted můžou bejt jedni z nejpopulárnějších v evropě nebo kde...dyt je to uplně hrozný..jediná normální písnička tam je last of the widls,pač tam ta kráva nezpívá...stali se hrozně komerční.je to špatný.jako nadruhou stranu chápu kluky,že tarju vyhodili,ale neříkejte mě,že se do konkurzu nehlásil někdo s normálním hlasem..že museli vybrat zrovna anette *13* to už aji ta emy lee zpívá líp.oproti anette má teda stokrát lepčí a zajímavější hlas.chtěla sem na ně jet do prahy,ale myslim že si to ještě vážně rozmyslím...jestli mě ty prachy za to budou stát...
    • Re: bože!!!!

      koukám že konečně někdo s normálním zdravým názorem:) stali se bohužel komerční..:( taky jsem na ně chtěl jet ale po poslechnutí nového alba jsem se vážně rozhodl že je to škoda peněz.. radši jsem to utratil za Masters:)
      • Re: Re: bože!!!!

        No komerční, to byli asi snad vždycky(od alba wishmaster určitě), ale spíš si myslím ,že studnice nápadů už je hold trošku zanesená prachem a co se prodává líp než emerikn metal ala Evanescence .... V podstatě se podle mě Nightwish přetransformovali na něco jako symfo-evanescence revival .... Ehm vypracovali asi není úplně to vhodné slovo....
  • Tarja

    no nechci vam brat iluze, ale znam se s klukama z NW osobne a Tarja byla pekne namyslena slepice se kterou se nedalo vydrzet, naopak kluci jsou naprosty pohodari, drzet kapelu pohromade jen kvuli prachum a fandum fakt nejde
    • Re: Tarja

      Hahaha... *15* taky měla aspoň důvod,vona totiž má HLAS a než se vypracuješ vod zpívání lidovek a popíku z rádia ke zpěvu,natož k opernímu zpěvu,tak to dá dost práce,takže se nediv,že "je Tarja" po několikaletý dřině "namyšlená"...Vono když máš bejt na co hrdej/pyšnej*7* , tak to bejvá poznat....A hranice mezi hrdostí a namyšlenstí je velmi,velmi tenká takže se t kolikrát špatně rozezná... *4*
    • Re: Tarja

      jak to mužeš vědět že sou pohodáři a Tarja je mrcha ty snima snad chodíš na pivo(tak mě vem sebou taky )no prostě A netta je kráva a Tarja je nej
    • Re: Tarja

      ještě mi řekni že s něma normálně občas deš na oběd.. bo do hospody a tak ne:D osobně znám-- viděl jsem je 1x na koncertu:D
  • nightwish

    tie starěie veci ,úplne super
  • Tarja..

    Tarja je prostě the best...Nightwish s Anette nejsou Nightwish,ty si odnesla Tarja,když se vydala na sólovou dráhu!
  • asi překlep no

    newim jak vy,ale mě se necce čekat na album nightwish 2000 let.
    Druhým singlem z alba se stala píseň "Amaranth",ohlašující pomalu ale jistě i tolik očekávaný příchod vydání nového cd jako takového,plánovaný na 28. září 3007,po kterém se kapela hned vydává na turné,začínající 6. října v Tel Aviv v Izraeli. *15*
    • Re: asi překlep no

      pardon 1000 let ne dva. *1*
      • Re: Re: asi překlep no

        už sem slyšela celý album Dark passion play. *15* A nejvíc se mi líbí písnička MEADOW OF HEAVEN, ale i ostatní nejsou špatný. *4*
  • nightwish

    No tak samozřejmě na Tarju nikdo nemá ale Anett přinesla zase něco nového mě se osobně líbí jak zpívá,Tarja byla prostě operní zpěvačka hlas už měla nalazený tak že ji nikdo nemůže dohnat ani nahradit,prostě se ale něco stalo a tak to bude i přes to Nightiwsh miluju je to moje nejlepší kapela *14* *3* *4* *14* *4*
    • Re: nightwish

      *14* na Nightwish nic nemá je o nejlepší finská skuoina za celej rok 007...kam se hrabou ostatn český skupiny *1* na tyhle nikdo a nic nemá *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit