Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • album

    pls,kamos neska přinesl asi 2 písničky.jedna je Amarant zpívaný marcem a pak ešte jedna.Na obrázku je napsaný THE SOUNDS OF NIGHTWISH REBORN:EARLY DEMONS FOR "DARK PASSION PLAY "AND B-SIDES .můžete mi prosím někdo říct co je to za CD?Fakt moc pls.
    • Re: album

      nebude to náhodou demoverze k sogu Amaranth? já si to teda myslim... nejsem si jistá ale mám zato že tuhle písničku zpíval uplně jako1. marco než nabrali anett, takže si myslim že to bude demoverze...a marco zpívá amaranth ještě někdy teť tak třeba to1.cd co ti kámoš dones bylo to novjejší a to cd mohlo být to demo..... ale fakt si nejsem jistá...
      • Re: Re: album

        Nazpíval i "Cadence of Her Last Breath"...
        http://www.youtube.com/ watch?v=wGcKYhnW6_8
        • Re: Re: Re: album

          jee diky...a kdo se vám líbý víc na Amarant Marco nebo Anet...skuste si tam predstavit Tarju *1* *3*
      • Re: Re: album

        jo určo je to demo....., nejprv to zpíval marco a pak s amarantem zaesovala anett...... *3*
    • Re: album

      pls o odpoved *7*
  • ...

    Bylo by super kdyby Tarja se vratila, ale uz v davnych dobach to skripelo v kapele. No ale napadlo me kdyby spis nasli nejakou jinou talentovanou operni pevkyni i kdyz nektere pisnicky s annete jsou dobry jako je siren *5*
  • usppech

    Nedávno mě tak napadlo co by se stalo kdyby nechali Nightwish na jednom koncertu jako poslední písničku I wish I had an angel s Tarjou,jako bonus(aby o tom nevěděl žádný fanoušek).Dovede si vůbec někdo představit jaký by to mělo úspěch.
    • Re: usppech

      nebo jak bylo zmíněno upomínkový koncert s Tatjou
      • Re: Re: usppech

        Koukám že tu všichni krásně debatujete na téma Anette vs. Tarja...Ale nikdo z vás nedokáže pochopit že Tarja se už vrátit nemůže.
  • Anette Olzon

    jás i myslím že tarja byla hodně dobrá to musíme uznat akorát a Anette se dá zpívat Rychleji a trochu víc v rocku. *4*
  • Obě

    Mě se líbí obě dvě...i když s Tarjou to bylo cca o 30 % lepší. Anette nezpívá špatně, jen má jiný hlas a písničky se jí musí přizpůsobit. Tarja to zase umí víc rozbalit na podiu a její hlas je úžasný. Pro mě je to nejlepší zpěvačka na světě. Pevně ale věřím, že nové CD, co se chystá na léto, překvapí hodně fanoušků a bude vyvedené...prý má být tvrdší než dosavadní CD. No Anette má možnost si získat další fanoušky či vylepšit si reputaci. Uvidíme. Každopádně se těším !!!

    Elfka
  • Nightwish a Tarja

    Teprve nedávno se mi do rukou dostala tato skupina a to DVD s Tarjou. Musím říci, že se mi to velmi líbilo a Tarja byla dokonalá, ženská a charismatická. Dodávala této skupině určitou jedinečnost. Anete je jen průměrná a skladby s ní mi připadají až podprůměrné. Žádná originalita, myslím, že Nighteish udělali velkou chybu, že Tarju zapudily. Nevím o jejich vztazích nic bližšího, ale když se lidi chtějí domluvit, tak se vždy domluví.Tarja byla jedinečná, tak si myslím, že se jí lecos mohlo prominout. Skupina bez ní už bude jen ztrácet na popularitě.
    • Re: Nightwish a Tarja

      Všchno chce svůj čas, Dle mého Tarju začal manžel dost ovlivňovat. Jiný kraj jiný mrav - jihoamerická nátura je trošku daleko od severské. Snad jim dojde, že bez Tarji do nemá tu správnou hloubku a barvu a ať dělá Anette co chce, prostě to jejím vokálem neuzpívá a navíc mi svým vystupováním přijde takový "laciná". Co dodat - mráz po zádech z toho nejde. Je to něco podobného jako Queen bez Fredieho Mercuryho. Doufám, že ani Tuaomas ani Tarja nejsou tak "hrdí" a nebude to trvat moc dlouho. Věřím tomu, že po nějaké době odhaduji cca 5-8 let se setkají na nějakém vzpomínkovém koncertu a dají to opět dohromady.
      • Re: Re: Nightwish a Tarja

        to by ale zase museli vyhodit anette kvuli tomu ze berou tarju zpet a to by mi bylo anette docela lito protoze je docela dobra.Ale je pravda ze tarja ma neprekonatelnej hlas a je ji fakt skoda slysela sem ji jak zpiva sama libilo se mi to ale tu hudbu uz podleme me ma horsi nez s Nightwish
        • Re: Re: Re: Nightwish a Tarja

          Proč vyhodit? Když by to byl jen vzpomínkový koncert. Ale ani nevím, jestli bych chtěla aby se zase dali dohromady. Tarja má našlápnutý začátek slibné sólové karéry a myslím, že je tek šťastnější. Její hudba je zatím oproti Nightwish trochu ,,nudnější" ale věřím, že se vypracuje na stejnou kvalitu i co se písní týče. Jinak NW mě s Anette moc nebaví, ale budiž, ještě to jde a pořád je tam jako záchrana Marco. Mohli by časem Anettku vyhodit a vzít někajou upně novou- nobo nového, zkrátka ani Anett ani Tarja.
          • Re: Re: Re: Re: Nightwish a Tarja

            Pochybuju ze by Anette vyhodili
    • Re: Nightwish a Tarja

      Oni tarju vyhodili kvůli jejímu chování k nim a k fanouškům.Ale myslim si ze sou dobrý obě Anete i Tarja
  • Re

    Jo a vis, co ti na to reknu : ZE KROCH KROCH KROCH A KVIK
  • ---

    Jednou sme byli s rodičema v Dolním Rychnově na výročí založení obce a tam byla kapela co zpívala jejich hity.Bylo to prostě úúasný!!To sme slyšeli jejich písničky poprvé a hned jak sme přijeli domů chtěl táta ybych mu udělala alespon jedno jejich album.
    Víc se mi ale líbil zpěv tý zpěvačky co zpívala v Rychnově.Její hlas byl čistší.
    Ale všechny jejich písničky sou moc hezký.
  • nejlepší

    nightwish?... miluju!...nightwish?...dobře znám!...nightwish?...skvělý,fakt !...nightwish?...zkrátka a dobře: jj,navždy *5* *15* *5*
  • Re : methalka

    Jo, jasne ze je to trapny. Nic to nemeni, ze budu furt rejpat, picovat a kritizovat. je to trapny a ubohy, ja vim, ale pokracovat v mych dementnich bordelech budu furt.
    • Re: Re : methalka

      Ty si debil..ubohej debil a zároveň hnusná socka. Di se ožrat a chcípni na otrawu alkoholem ještě před tím jdi na hřbitow a tam teprw chcípni.. přijdou hyeny a konečně už po tobě nebude ani stopa... děkuji sbohem!!! *16* *3*
      • Re: Re: Re : methalka

        Na hřbitov ne, tam by se hyeny nedostaly přes tu zeď. Ať spadne do kanálu,tam ji sežerou krysy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší