Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tarja Anette

    Tarja,Anette bla bla bla Tarja Anette bla bla bla a porad dokola.Jednoducha vec nalibi neposlouchejte,libi poslouchejte a nemejte porad keci Tarja,Anette bla bla bla myslim ze je mnoho veci o kterich psat/myslim o NW/a ne znova a znova Tarja Anette bla bla bla bla bla bla atd. *16*
    • Re: Tarja Anette

      ma pravdu omg... mě se líbý tarja dyž zpíva svoje(myslim písničky z doby dyž byla v NW)a anette neni špatná ve svejch(...)ale jak mění tarjiny písničky se mi taky nelíby tak je neposlouchám néééé.....omgg
  • a co potom NW revival-nebudou pak lepší:DDD?

    Ahoj Noční přáníčka teda Nightwisháci-vidim jak se tady pěkně bavíte na téma Tarja a Anette-já bych to viděl asi takhle.Pokud se tam Tarja nevrátí je s NW ámen co si budeme nalhávat.No jedině kdyby přibrali naší zpěvačku Elišku z NW revival Praha,která má konzervatoř a ten kdo jí slyšel zpívat by mi dal za pravdu,že nic hezčího dlouho neslyšel.Pozor! u nás máme víc revivalů ve formaci NW tak podotýkám,že je to ten co má v názvu Praha.Vážně-doporučuji všem co je neznají zajít slesponˇ na 1 jejich koncert,tady je jejich offic.webovka tak tam mrkněte-pár videí najdete i na youtubku.Mějte se AhijCharlie ze Sokolova-osobní přítel skupiny Boron a NW rev.Praha

    http://nightwish-praha .cz/index.php
  • Finské kapely

    Vím, že to sem asi nepatří, ale zkuste si někdy poslechnout For my pain, je to kapela z Finska,ale nepsala bych to sem jenom tak, na klávesy tam hraje Tuomas.Další kapela je např. Tarot, tam prozměnu hraje na basu a zpívá Marco. Je to kapela, kterou dokonce založil on sám a jeho bratr. Marco ale působí i v kapele Notherm Kingdoms. Dokonce i Emppu působí ještě v další kapele. Jmenuje se Brother Firetribe. Tahle kapela je bohužel spíš rock. Emppu řekl, že je to spíš sranda/pivo/posezení s přáteli. Ale nepsala bych to sem jen tak,píšu to sem, protože tahle kapely mají málo fanoušků a to si nazaslouží. Vždať mají úžasný písničky. Všem doporučuji,jestli si chcete rozšířit sbírku hudby.
    Elfka
    • Re: Finské kapely

      Marco zpívá v Northern Kings, ty "Kingdome"... *1*
      • Re: Re: Finské kapely

        jn... lool ae nic.. aspoň sem se pobavila... *1* *1* *1* ae o těch kapelách wim fakt péékny!!! *5*
  • Nightwish Sucks

    Hele, kurva, tady uvedu dalsi pripad, ze NW je uplne na hovno skupina. Kdesi v jakesi pici delal NW Koncert. Uprostred pisnicky fanousci vypiskali Anette a zacali skandovat _: Tarja, Tarja, Tarja. Skupina se radeji s hanbou stahla. MEHEHEHEHEHEHEHEHEH, HAHAHAHAHAHAHAHAH
    • Re: Nightwish Sucks

      protoze sou to kokoti...kdyz se jim anette nelibi tak proc tam lezou?! fakt trapny
      • Re: Re: Nightwish Sucks

        Protože třeba čekali něco lepšího...
  • ...

    NW jsou skvělí. Sice po odchudu Tarji, to jde s nimi z kopce. Ten výkon Anette na MoRu dost špatný, ale má to jedno plus, když vyhodili Tarjinku. Alespoň víc zpívá Marco. Má dokonalý hlas a navíc nejde slyšet šmoula Anette. Kdyby tak vyhodili Anette a nechali zpívat jen Marca. Sice by to nebyli NW, ale bylo by to lepší než to, co předvádí Anette.
    • Re: ...

      kdyz ses tak chytra tak proc neposlouchas treba tarot nebo northern kinds??? a anette nechte na pokoji nemela tarja bejt pica jinak by tam byla doted!! *13* *13*
      • Re: Re: ...

        tarja není žádná piča ty hajle!!!!!!!!!!!!!!!di do prdele-co ti provedla?je výborná zpěvačka-tak drž hubu a nekecej kokote!!!!!!!!!!!!tarja by tam byla-jenže neunesli její slávu-toť pravá,byť neoficiální verze!!!!!!!!!!!§§§§ *16* *8*
        • Re: Re: Re: ...

          Souhlas... Chudák Tuomas už neunesl, že Tarja je slavnější než celí Nightwish, a tak ji vykopl, vzal Anette, která nebude převyšovat Tuomasovy umělecké kvality, narozdíl od Tarji, a vlastně ani kvality kohokoliv jiného z kapely...
          • Re: Re: Re: Re: ...

            Neber už ty rdogy, prosím tě. Nemáš to za potřebí si jimi škodit zdraví!
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Kdybych jen tušil, že máš takový smysl pro humor... Jsi opravdu vtipná kopa! *1*
      • Re: Re: ...

        sorac za preklep northern kings ne kinds
  • Dark Passion Bordel

    Takze surfovanim po netu jsem zjistil prvni 3 pisnicky z nove pripravovaneho alba Dark Passion Bordel. Vydavatelem bude Major Prasak Tlsty prasaci A ted ty pisnicky
    1 Tuomas is in Delirium Tremens 5 : 08
    2 Dark Passion Bordel 29 : 03
    3 Nightwish sucks 26 : 51
    Zaroven slibuji, ze vas budu informovat o kazde novince o novym albu. A na zaver KROCH KROCH KROCH
  • Made In Honkong

    Čau lidi.Neví někdo co je vlastně Made In Honkong ? *7*
    • Re: Made In Honkong

      live cédo od NW...mám ho
    • Re: Made In Honkong

      mno made in hongkong je vyrobeno v hong kongu ze jak jinak... *1* *1* *1*
      • Re: Re: Made In Honkong

        haha
        • Re: Re: Re: Made In Honkong

          jak haha *16*
          • Re: Re: Re: Re: Made In Honkong

            Mno Made In Honkong je něco od Nightwish, ale nevím co *7* .
            Chápeš ???
            • Re: Re: Re: Re: Re: Made In Honkong

              mno to taky...
  • Tarja a Anete

    No cococo no hlavní je že se ted má dobře jak Tarja tak Nightwish a Anette. Podle mě obě si vedkou dobře. Ale jak víme první je vždy nejlepší, ale už se nedá nic dělat. Tarjá stále zpívá i když už bez Nightwish a myslím se že jen tag zpívat nepřestane. Jediný co bych Anettě vytkla je to že zpívá Trjiny písničky to je to jediný co mě štve. At si každá zpívá to co si vytvoří *3*
    • Re: Tarja a Anete

      Tarja žádnou píseň Nightwish NEVYTVOŘILA. Vytvořil je Tuomas, a ten CHCE, aby je zPívala Anette!!!
  • Masters of Rock 2009

    Jo, tak si pojdme rozebrat koncert toho vaseho Nightwishu. Nightwish vystoupil ve ctvrtek. Koukalo na nich cca 30 000 lidi, kteri prisli specialne na Nightwish. Nechci nejak shazovat Anette /Ja vlastne proti samotne Anette nic nemam, ja jen nenavidim ty finsky howada yeble/. Kdyz Anette zpivala novy Pisnicky z Dark Passion, bylo to docela v pohode. Ale kdyz skupina presla na Pisnicky Tarji, byla to katastrofa.
    *9* *9* *9*. Anette to ani nezpivala, iba jecela. Hromada lidi odchazela nasrana z koncertu. To jen dokazuje, ze Nightwish bez Tarjusky je yeble hermafroditni howado *9* *9*
    *9* a total loooooooooooooooooooooooow Skupina
    *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: Masters of Rock 2009

      jaky finsky hovada??!!! fini maj nejlepsi metalovy a rockovy skupiny co snad jsou tak co tady meles?! *16* *16* *13* *8*
    • Re: Masters of Rock 2009

      Hele tak takhle o Nightwish nemluv!!
      Každá zpěvačka má jinej styl a Anette to docela zvádá a kdyby to Anette zpívala blbě tak by jí tam Nightwish nechtěli. Tarja se tam treba trochu vic hodila ale ted je s nima Anette a nechtel bych aby se tam vratila Tarja kdyz tam je Anette.
      *13* *10* *5* Proste uz to tak je..
    • Re: Masters of Rock 2009

      lidi spíš odcházeli nasraný páč jich tam bylo moc, ne? děsná rvačka se tam semlela!
  • nechte toho

    Jenom se tady hádáte a překřikujute kdo má pravdu. Nevíte co chcete lidi? Když se mi snad aneta nelíbí tak ji neposlouchám, ne? Stejně tak tarja,
    ale to ne, všechno se musi komentovat.
    Musim řict, že jsem dark passion play poslechl, něco se mi libilo, to si poslechnu znova. To co se mi nelíbí snad nechám být, kurňa. Stejně tak my winter storm, kromě několika skladeb je to nuda. Jsem jenom posluchač, ne nějaká drbna z maloměsta, je mi jedno kdo má koho rád a jak se ten a ten chová, zajímá mě co vyprodukuje za hudbu.
    • Re: nechte toho

      Presne s tebou sohlasim..tohle jsou moudra slova. A nikdo to z nas nezmeni. *4*
    • Re: nechte toho

      Tak si poslouchej hudbu a nekecej tady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší