Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • časopis

    ahoj
    Chtěla bych se zeptat qualana,jak se ten časopis jmenuje,do kterýho píše článek a kdy vyjde.

    Díky Elfka *4*
  • Neco o mne

    Takze caute, ja bych se chtel ospravedlnit Elfce za ty moje sprostarny. Vite, ja a me stado svin tu jezdime jiz dlouho a picujem a kritizujem. Ja vlastne Nightwish ani neposloucham, posloucham ty veci, co tady asi nikto nepovazuje za hudbu, cize ten hip hop a rap, tak co uz nadelame. Ja jsem vlastne takovy tlusty maly zakomplexovany imbecil, ktereho zivot ani moc nebavi. Tak teda pojedem se svym chlivem svin nekam do vesnice , tam se vyvalime u nekoho v zumpe, a kdyz nam dovoli, tak se taky vyvalime i v hnoji. To bude na mne Tarjuska hrda, ze ma takoveho fanouska. Jo a taky doufam, ze mne v Prahe /kde ziju a pracuju/ zayebe nejaka elektricka a apropo atd.
  • re : Lucie

    Ahoj, Lucka. Ja se zlobit na tebe nebudu, ale uz doufam se ani fandom Nightwishu nestanu .. Kdysi jsem byl, ale uz asi radeji ne....
    • Re: re : Lucie

      Tvůj problém. Já zůstávám faninkou i dál.
  • festák

    Masters of Rock 2009 byla jsem tam a slyšela Nightwish. Boužel jsem v půlce musela odejít, protože zpěv ( jekot )Anetty se nedal poslouchat. Soje písničky zmákla, ale písničky od Tarji nezvládla. To je můj názor, tak se nezlob te, ale i na dále budu fandou
    • Re: festák

      Svědčí o tom i to, že spousta lidí znechuceně odcházela v půlce jejich koncertu...
      • Re: Re: festák

        Ještě menší dodatek blond vlasy a bílé šaty jí moc neslušeli.
    • Re: festák

      já souhasím...
      • Re: Re: festák

        tož já tež je to holt ty písničky od tarjuš těžké mno... *9* *3* *1* na vyzpívání....
    • Re: festák

      Na tebe se určitě nikdo zlobit nebude, protože ty sisvůj názor vyjádřila slušně. *4*
  • DS

    Víte, co je na tom individuu nejlepší? Že si myslí, že je strašně vtipnej... *1*
    • Re: DS

      Hej úplně s tebou souhlasím. Taková halda blbých keců...
      Tady se hodí básnička:
      Místo aby se někdo zasmál,
      tak se jenom na..al.
  • 3 pisnicky z novyho alba

    Takze se mi konecne podarilo zjistit . jak se vlastne budou jmenovat novy pisnicky z alba DARK PASSION CHLIV. Prvni pisnicka : Tuomas is in delirium tremens, druha pisen Dark Passion Chliv a treti pisen Nightwish sucks.
  • Pro všechny, co by chtěly vrátit čas ...

    A další novinka: TT bude v 16.10.2009 v Pardubicích. Jo, proč to řeším tady? No protože, pokud chcete slyšet staré dobré známé písničky s krásným Hlasem, tak určitě přiďte. Ti co na ni byli můžou dosvědčit, že i s náhradní sestavou se dají zahrát neuvěřitelné věci. Mimochodem písničku The Phantom Of The Opera zpívá se svým bráchou daleko líp než s Marcem, to dozajista potvrdí ti, co to slyšeli na vlastní UŠI. Tak PaPa *4*
  • Není to ono, ale bude líp

    Ja jako nevím jestli si to Diwa Swina uvedomuje, ale ostatní z NW asi měli nejaký důvod proč jí vyhodili. Mě se sice taky více líbila Tarja, ale věřím tomu, že se Anette zlepší. Tarja na rozdíl od ní měla vystudovaný operní zpěv a tím pádem se nemůže nikdo divit,že na ní teď Anette nemá. Zpěv teď ale studuje i ona, takže se podle mě určitě zlepší. Když se někomu její zpěv nelíbí, tak pořád může poslouchat CD před tím než přišla a nemusí si opřád jen stěžovat.
  • ..

    ta diwaswina me uz pekne sere protoze vsude kdyz ji potkam na kazdy osobnosti tak tam nekoho urazi jako nightwish kouknete se treba na diskuzi Slipknot tam se taky nasrala a jenom jim nadava *10*
    • Re: ..

      to jo no co si o sobě myslí chtěla bych toho dotyčnýho vidět sama jak zpívá *16* *15* *5*
    • Re: ..

      njn.. existují holt lidi, kteří jsou vždy, všude a za každých okolností maximálně "milí"
      • Re: Re: ..

        Diwa swina se totiž plete aj do diskuze Bullet for my Valentine. *16*
        • diwa swina je ta nejveči piča na swětě a w celým wesmíru!!!

          cože???? to není normální!!!! diwa swina je upllná piča a ted už mě upe ale fakt sere ať de do PRDELE ku*** a at si kritizuje co poslouchá j swině!!!!!
          *16* *16* *16* *10* *10* *10*
  • Dark Passion Bordel

    Takze nejnovejsi info. Tuomas Holopainen kdesi v piči rekl, zevraj se chysta nove album od skupiny. Skupina po letnich festivalech zacne pracovat na zbrusu novem albu : bude se jmenovat DARK PASSION BORDEL. Tuomas taky rekl, ze ma napsane uz 3 pisnicky pro nove album. Zevraj se mate tesit /JA SE TESIT NEBUDU/ na poradnou zmenu. Album ma vyjit nekdy ke konci 2010. BOHUZEL je to pravda a ty pisnicky ma fakt napsany. KROCH KROCH KROCH

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit