Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Masters of Rock 3009

    Jo a vite , ze NW bude na Masters of Rock 3009 ve Vizovicich ? Ze ne. Ja jsem urcite prvni, od koho to slysite, ze ? hehehe
  • Dost !

    Mohli by jste už konečně psát o tom,kdo je lepší...a navíc se můžeme na diwou swinu vykašlat,když se jí to nelíbí.Už jsem to sem párkrát psala,ale proč jí pořát odpovídáte.Nevšímejte si jí.A navíc Anette je taky skvělá stejně jako Tarja,tak nevím co pořát řešíte.

    P.S.-komu se to nelíbí,ať si pr*** políbí.(přísloví)
    • Re: Dost !

      SOUHLAS!!!!!!!!!!!!!§ *5* *5*
  • RE: Tarjuska moje milovana

    Můžeš laskavě přestat Nightwish urážet? *5* Jsou skvělý s Anette i s Tarjou, osobně mám taky radši Tarju ale to je minulost a umim přiznat že Anette je taky skvělá!
    Když řikáš že se to nedá poslouchat tak nejsi fanda Nightwish ale Tarji, tak odpal na Tarjiny stránky! *13*
    Opravdu, další znalec s OBJEKTIVNIM názorem *16*
    • Re: RE: Tarjuska moje milovana

      Ptala ses mne ze ci muzu prestat urazet Nightwish Odpoved zni : Ne, nemuzu, pravda se tezko posloucha, ze hehehe
  • NW v ČR

    Zdar Nightwisháci, víte o tom že NW letos budou na fesťáku Masters of Rock ve Vizovicích? *1*
    Chystáte se tam někdo?
    • Re: NW v ČR

      Ježíííš, kolikrát to tu ještě budete vybalovat? "Víte někdo, že NW letos budou na MoR?" Víme!!! Ví se to už od podzimu a když se začaly prodávat lístky na zimním MoR, tak jsme si na nich všichni mohli znova přečíst, že tam budou!
  • prosba o pomoc

    Zdravím všechny fanoušky Nightwish. Zrovna teď píšu článek o téhle skupině a potřebovala bych pomoc od jejích věrných fanouškůPošlete mi prosím na mail typy na nějaké opravdu kvalitní a důvěryhodné webovky (české i anglické, zvládnu i německé), popř. mi napište o nějakých zajímavostech, které se Nightwish týkají. Moc díky (anez.kraj@seznam.cz)
    P.S. Pište jen do středy 24.6.2009 *5*
    • Re: prosba o pomoc

      Sorry že píšu takhle pozdě,ale zkus se podívat na www.tuomas.wz.cz
      Je to fakt zajímaví a je tam hodně věcí,který jsem nevěděla.
  • Tarjuska moje milovana

    Ja miluju Tarjusku a jsem Tarjusak od kosti, hehehe. Nightwish dlouho byla neznama skupina, a diky Tarjinimu megatalentu se skupina vysvihla vys a stala se svetoznamou. Hned, jak to ty hovada zjistili, ze jich uznavaji i za hranicemi rodneho Finska, co udelali ? Vykopli Tarju z NW a sebrali Anette. HOVADA, KOKOTI VYJEBANI, VYJEBANCI ZKURVENI to jsou. Vtedy jsem ich uplne znenavidel. HOVADA. A Ta Anette je jenom dementni ovce, co si na koncertoch zpiva ty sve popove kokotiny. Kurva. Vzdyt to SE NEDA poslouchat. Antifan forever Nightwish : total Looooooooooooooooooooooooooow skupina
    • Re: Tarjuska moje milovana

      já jí taky MILUJU ale proboha už to tu neřešte. já wm že to teď s NW za moc nestojí.. ae prostě už to neřešte *5*
  • Re : Kroppi

    Neurazej me, jo ? Nemam IQ 23, ale jenom 22, KROCH KROCH KROCH
  • nmw

    libi se vam Nightwish vic s Tarjou nebo s Anet?? Me docela bavej s obouma *1* *4*
    • Re: nmw

      jééé už to neřešte proboha!! vždyť je to tak trapný! Tarja s NW nezpívá, jo je to škoda, ae Anette taky je svym způsobem dobrá! už to fakt neřešte profil Tarji, Anette a NW neni o ničem jinym než o tomhle a je to nudný
    • Re: nmw

      prestan se ptat na takowy pi**vyny ty vo*e me a nikomu normalnimu uz se o tom mluvit nechce a stejně je to edno dyž sou jako kapela všeci upe BEST.... *8* *13* *5*
  • ostatnim

    Elfka ma pravdu uz se tohoINTELEKTUALA nevsimejte je to jen opoclovek s iq 23
  • neustaly rejpani

    Takze, lidicki. Slibuji, ze Vas budu neustale obstastnovat svejma prispevkama, Tyhle prispevky svedci o moji genialite a o tem ze jsem cisty intelektual. V Rejpani, picovani, kydani, urazani a neustalem kritizovani skupiny. Vim, ze moje prispevky zdvihaji latku teto diskuze a posouvaji diskusi na kvalitativne vyssi uroven. Slibuji, ze budu neustale na sobe tvrde pracovat, abychom se zlepsoval v rejpani a kydani. Kroch kroch kroch
    • Re: neustaly rejpani

      mno jo.Když je někdo vůl tak mu není pomoci.Lidičky-víte co ?
      My se tady na toho vola diwa swina vykašlem a jeho přídpěvků si nebudem všímat.

      P.S.- diwa swino,když se neumíš chovat,tak nelez mezi slušný lidi.Ju?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit