Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už ? ? ?

    Tak co lidičky?
    Ještě pořád jsem nezjistila kdo nazpíval tu kopii.Pořád to nikdo neví?Pomozte mi PLS.Jestli někdo z vás ví,kdo spotvořil písničku Amaranth,tak ať mi PLS odpoví !
    Díky elfka.
    • Re: už ? ? ?

      Ahojky Elfko,Amaranth nazpívala nějaká německá kapela Neumond.Máš pravdu,že se to moc nepovedlo a působí to jako špatný vtip.
    • Re: už ? ? ?

      Nevím, jestli je to ona kopie, ale byl spáchán techno remix: amaranth(bootleggerz remix cut), autorem je DJ Somy feat, je to na albu Barracuda vol.36.
      Snad je to ono, v porovnání s originálem to nestojí za nic.
      pa tarq *5*
      • Re: Re: už ? ? ?

        Díky
        Ale není to ta písnička co jsem myslela-i když to je taky hrůza.
        Tu písničku co jsem myslala nezpívá Anette a navíc se hraje v rádiu na evropě 2 a na kiss morava.Mno tady ty stanice pochopitelně neposlouchám,ale jednou jsem to zaslechla,když jsem byla na procházce s kámoškou.Mno nic.Můžete mi nadále odpovídat.
        Díky elfka
        • Re: Re: Re: už ? ? ?

          a nebyli to normání nightwish? *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: už ? ? ?

            hele.Když to nevíš,tak sem nepiš takový nesmysli.Nebo to snad víš?Kdo nazpíval kopii ?Jestli jo,tak mi odpověz.
            • Re: Re: Re: Re: Re: už ? ? ?

              To byla jen ironie - pro ty, co to nepochopili... *1*
          • Re: Re: Re: Re: už ? ? ?

            nebyli.To bych poznala.A navíc odkdy by NW hráli pop???
            • Re: Re: Re: Re: Re: už ? ? ?

              tomuhle říkáš tvrdý metal? to je opravdu velice humorné! *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: už ? ? ?

              od doby, co tam přilezla ta Švédka co ani neumí zpívat,......nebo zas hrajou ve strašně tvrdým metalu, ve kterým nikdy nehráli
            • Re: Re: Re: Re: Re: už ? ? ?

              že by od tý doby co u nich zpívá Anette?!? ehm.. omlouvám se těm kdo jí máte rádi *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: už ? ? ?

              no právě... noví nightwish! *1*
  • BEST

    Já mám strašně moc rád Nightwish.Myslím, že jsou ikona symfonického metalu a metalu vůbec.Bez Tarji to sice není ono, ale i tak ta hudba, to je extáze..... *3*
  • ??? tak která ??

    Ahoj , hele tak která teda opravdu zpívá ve nightvish ????? anette nebo tarja ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ? mě připadá lepší Anette , má hezký hlas a né tak uječený jako Tarja *15* já sem slyšela písničku kde zpívá anette ale zase taky pisnicku kde zpiva tarja ! *7*
    • Re: ??? tak která ??

      di do prdele- tarja a uječená jo???vždyť ona má školu zpěvu,navíc kromě metalu zpívá v opeře-tak jak může bejt uječená????????????
      • Re: Re: ??? tak která ??

        Myslím, že už ani nemá cenu tohle někomu vysvětlovat, jak to tak pozoruju... Tarja je prostě dokonalá ve všech směrech, co se týče hlasu i hudby... No a kdo si to nemyslí, ať si... Všichni víme co!
    • Re: ??? tak která ??

      chceš přes hubu??????tarja a uječená -ona má "zlatíčko" vystudovanou prestižní školu se zaměřením na klasický, perní a církevní zpěv,,,tak jaj může bejt uječená---ses posral(a) ne?????????????????di do prdele
      • Re: Re: ??? tak která ??

        *operní
    • Re: ??? tak která ??

      nééééééé!! to je blbej vtip!! šmarja seš na internetu tk si to najdi *15* *15*, momentálně Anette..
    • Re: ??? tak která ??

      ano anette ale tady nemužeš říct lepší obě jsou dobrý ale každá protě musí zpívat to co si vytvoří
    • Re: ??? tak která ??

      Děláš si srandu???Tarja tam není už několik let.Ty písničky co slyšíš s Tarjou jsou budto starý a nebo z její solovky.Jinak Anette má dobrej hlas, s tím souhlasim.Ale pokud tvrdíš že je Tarja uječená tak bych tě natáhla na skřipec a pak by se vidělo kdo je uječenej.Tarja je bohyně. Není zpěvačka která by zpívala líp.Jasně je tu Simone, Vibeke a Sharon - ty jsou taky bezchybný ale Tarja je prostě Tarja.Takže bud honem rychle změn fanklub a nebo psst.
    • Re: ??? tak která ??

      Hele jak dlouho posloucháš Nightwish ?
      Když to nevíš podívej se do jejich životopisu.Sice je dlouhej,ale stojí za to.Je to tam všechno napsaný.Větší podrobnosti si můžeš přečíst na jejich oficiálním serveru www.nightwish.com.-pokud se ti to chce číst v cizím jazyce.A nebo se můžeš podívat na www.nightwish-czechia.com.Tam to máš česky-taky jejich server,akorát v českým vydání.
      • Re: Re: ??? tak která ??

        aha .. noo poslouchm je teprv 1 týden *15* *1*
        • Re: Re: Re: ??? tak která ??

          Hmmm, tak to gratuluju... Posloucháš je týden a říkáš, že Tarja je uječená? To snad ani nejde komentovat...
          • Re: Re: Re: Re: ??? tak která ??

            a sakra tobě měl byt ten souhlas *3*
          • Re: Re: Re: Re: ??? tak která ??

            souhlas!
          • Re: Re: Re: Re: ??? tak která ??

            jo tarja je froznáááááá ....... *8*
          • Re: Re: Re: Re: ??? tak která ??

            Mam dojem že člověk, kterej dokáže vypustit z pusy takovej blud má nejspíš absolutní hudební hluch jinak nevim. *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ??? tak která ??

              Jooo? A koho tím jako myslíš? Mě? A co je jako blud? To, že se mi to ani nechce komentovat...? Myslím, že bludy říkají ti, kdo tvrdí, že Tarja je uječená a podobné kraviny!
    • Re: ??? tak která ??

      To je jako vtip? *7*
  • pro polib si

    Ver mi kdybych te chytil do rukou utrhnul bych ti palici jak muzes takhle urazet zensky? skoc do kanalu a tam kecej s hovnama kanale zas...Jak muzou takovy lidi existovat nechapu pis si na svoji skupinu a neotravuj tady ne tech strankach mas asi iq mezi rasou a prvokem
  • Chliv

    Jsou to CVICENY VOPICE. Kdyby skupina zanikla, ani nikomu nebidou chybet a nikdo si to nevsimne, .... teda krome Nightwis samotneho, hehehehe KVIIIIIIIIIIIIIIIIK
    • Re: Chliv

      Nesmysl, pravděpodobně jsi velice omezený tvor a nebo jen provokuješ...Takoví do této diskuze nepatří....Jistě, jsem schopen vyslechnout cizí názor , ale ne urážky.Devalvovat někoho dovede každý blb....
    • Re: Chliv

      Tak když jim nefandíš,co sem vůbec lezeš a píšeš o nich tohleto? Tak když posloucháš něco jinýho,co třeba my ne tak to neznamená že budeš nadávat skupině,která se ti zrovna nelíbí. My taky nenadáváme JB nebo Miley,i když je třeba nemáme rádi,jen proto že se nám nelíbí. A toto je fanklub,kolikrát to mám opakovat,Nightwish se tady urážet nebudou,je to nej skuina! Nám se třeba líbí něco jinýho než tobě,víš??? *13*
    • Re: Chliv

      Nightwish je kapela s velkym N...
      nevim jestli poslouchas dechovky, ale nestrkej cumak kam nemas, kdyz NW neposlouchas tak se sem neser a hled si sveho... to vis HIP HOP= houf impotentnich picusu, hopsajicich okolo podia...
    • Re: Chliv

      Na tohle radši neodpovídat...si píča co určitě poslouchá JB tak si vyliž
      • Re: Re: Chliv

        Pokud příspěvek směřoval k uživateli diwa swina, tak se omlouvám...
      • Re: Re: Chliv

        JB? Co to? Laskavě tady nikomu sprostě nenadávej, tobě taky nikdo nic sprostého neříká! Někdy se divím, kam až lidi klesnou... Myslíte si, že jste drsňáci, co? A ještě by mě zajímalo, jak jsi přišel na to, že NW nebudou nikomu chybět... A proč tady někomu nadáváš do pi*í, když ti k tomu tvému zcestnému názoru dá nějaký argument... Dokaž, že mluvíš pravdu a nebo, že ten druhý říká kraviny... Proč to neuděláš? Nemáš k tomu co říct a dokážeš jen nadávat, co? Tak to ti gratuluju!
    • Re: Chliv

      Kdyby NW zanikli, všimlo by si toho hrozně moc lidí. A hodně lidem by to bylo líto. Jo kdyby se rozpadly, pussycatsdolls nebo něco podobného, tak tohle by nikomu ani nepřišlo. Protože takových rychlokvašek je všude hromada. A navíc lidi, kteří tohle poslouchají, tak jim to je jedno. Rozpadne se jedna, bude druhá. Ale fanoušci NW jsou věrní. A proto rozpad NW by měl fatální následky. Když tomu nerozumíš a jsi jen další z hlupáků poslouchajících hudbu, co je zrovna IN, tak tady nezveřejňuj svá moudra. O ta ti nikdo nestojí a nikoho tím nenadchneš, možná jen pár hloupých lidí, jako jsi ty a ti tu většinou nechodí. Obdivuj si Siple plan nebo co a nevyjadřuj se k věcem, kterým nerozumíš.
    • Re: Chliv

      Ty vo** *16* .
      Co to kecáš?
      Nevšiml sis že Nightwish mají na milionů fanoušků po celým světě a těm milionům fanouškům by určitě chyběli!!!
      Kdyby se rozpadli,tak si toho nevšimneš akorát TY a ti blbci co neuměj zpívat-jenom repujou a žvatlajou !!! *8*
      A když se o ně nezajímáš tak sem nepiš takový kravoviny!!!
  • omluva elfce

    Elfko asi sem ti ted udelal v hlave gulas.Ja sem cet kropii asi neumim cist proto sem nevedel co porad nechapes timto se ti omlouvam a jeste te druhe osubce uz ale nevim jak se jmenuje
  • Kopie

    Lidičky
    Neví někdo kdo nazpíval tu kopii. *7*
    Díky elfka *5*
  • elfce

    Mila elfko jeste se podivej na skupinu Nothern King tam kdysi ten basak/Marco Heitala/hral a obcas i zpival poslechni si ho a sama uslysis ze jsou to stejne hlasy a jestli ne tak bez urazky nemas sluch
  • Amaranth

    Lidičky to mě úplně nasr... *16*
    Nějaká krá.. nazpívala Amaranth v popovým vydání *10* .
    Normálně nechápu jak může někdo takovou nádhernou písničku dokopat *7* .
    Rozhodně jsem proti kopii *13* .
    • Re: Amaranth

      Jo, zrovna to slyším v rádiu *16* *16* *16* *16*
    • Re: Amaranth

      to si děláš pr...taková krásná písnička a někdo jí přespívá do takovýho hnusu?? Cože??.....a kopii taky neschvaluju.. *16* *10*
    • Re: Amaranth

      ježíš...se nepo...taky COB předělávají písničky Britney a tak...tak co no...neříkám, že je to dobré, ale nevidím na tom nic špatného...navíc v podání Anette zní taky písničky Tarji jako popovky...
    • Re: Amaranth

      elfko proti cemu ses proti annete nebo kdo nazpival the islander jestli je to skrz pisnicku tak se zeptej nekoho znaleho ale rekne ti to sami jestli se vNW vyzna
    • Re: Amaranth

      cože? to teda jsou blbci že se takhle opičí,jejich písničky jsou jedinečný a kdo se po nich opičí a předělává jejich písničky je vůl a neumí si vymyslet svoje. a proč? protože není tak dobrej jak oni protože jak oni není dobrej nikdo!!!!! *14*
      • Re: Re: Amaranth

        a též jsem proti kopii *4*
        • Re: Re: Re: Amaranth

          Taky nevim prozi cemu piste konkretnejs asi sem nejak opozdenej tu samou otazku sem dal i elfce tak doufam ze mi jedna napise o co jde
          • Re: Re: Re: Re: Amaranth

            Posloucháš obyčejný rádio? *7*
            Jestli ne,tak si ho pusť.
            Písničku Amaranth nazpívala Anette s NW,ale i nějaká jiná holka bez NW a k tomu v popovým vydání.
            Chápeš to ?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Amaranth

              Ja sem ale o tom jestli nekdo zpiva amaranth vubec nemluvil precti si nejdriv co pises a co ti lidi odpovidaj ja sem ti odpovedel na otazku kdo nazpival the Islander.Mila elfko neplet si otazky a odpovedi
  • the islander

    the islander zpiva basak od nightwish a je tam zastoupena cela kapela.Kdyz se podivas lip urcite je poznas ccusky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit