Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RE:Dost

    Jako je to blbost, ale pochybuju, ze to nekdy prestane!!A lidi to budou resit porad!!Ale ja se jim nedivim jako jsou lidi, kterym se libi zpev Anette, ale ti co poslouchali NW s Tarjou tak si ji vetsina proste nikdy neoblibi spis naopak!!Tohle je proste vecny tema a asi tezko nekdy zkonci...pokud by zkoncilo byl by to zazrak, ale nemyslim si to!!Nema cenu resit co bylo ale to nekomu povidejte!!I kdyz ja taky hajim Tarju a plivu po anette ale tak co uz kazdy ma jiny nazor...
    • Re: RE: Dost

      Souhlasím s Váma oběma, podle mě má každý svůj názor, může ho vyjádřit také každý ale neměly bychom se navzájem urážet, to je trochu dětinské ne? Mě je Anette lhostejná, Tarja pro mě znamenala hodně ale to neznamená že budu Anette urážet, zpívá dobře, ale Tarje se nevyrovná, toť můj názor, váš vám taky neberu ;).
      • Re: Re: RE: Dost

        souhlasím
  • Dost

    Porad jsem to ignorovala, ale uz mi dosla trpelivost, lidi konec!!Nechte uz to byt..Je jedno jestli poslouchate Nightwish s Tarjou, bez Tarji nebo oboji, je to kazdeho vec!!Prestanme se uz navzajem urazet a presvedcovat kdo je lepsi ci horsi..Berme to jak to je, kazdy jsme jiny s jinymi chutemi..Tohle je jak ve skolce..On mi vzal hracku, ale to je moje hracka.Buuuuuuuuu!!!
    • Re: Dost

      Vy dva chytrousi, jdete si kritizovat neco jineho! A nebo vis co? Jdete si stoupnout pred zrcadlo a kritizujte sebe..HOVADA!!
      • Re: Re: Dost

        Vážně nechápu proč sem takoví lidi jako ty vůbec lezete. *16*
        My se tu alespoň bavíme k věci (pokud jsis ještě nevšimnul tak jsi na diskusi Nightwish a ne v nějaké nadávárně!!!)
        Ty sem přijdeš a pro nic za nic nás tu začneš ocočovat, ža jsme hovada!!! Jako co to je? *13* Jsi vůbec normální? *9*
      • Re: Re: Dost

        Ti "dva chytrouši" ale nikoho nekritizují... Ale zajímalo by mě, kde se vy lidi učíte tak pěkně nadávat? A to ještě navíc lidem, které ani neznáte a kteří vám nic nedělají... Zdravím vás všechny co tu akorát nadáváte a jste sprostí do "Vidlákova s.r.o."!
    • Re: Dost

      To plně souhlasím *1*
    • Re: Dost

      Ano, to nás opravdu dojalo... *1*
  • Fest

    Nightwish v červenci vystoupí na festu Masters of Rock. Jdete tam někdo? *15* *15* *4*
    • Re: Fest

      Jede nás celá banda z Přerova *1*
    • Re: Fest

      jasný! už mam lístek od ledna:D
      • Re: Re: Fest

        Tak to máš dobrý. *15*
        Já si ho jdu doufam koupit tenhle týden. *1*
  • iii

    Já bych neřešila Tarju ani Anette už je to taky několik let co tam neni a vy se s tim nedokážete smířit jo pravda taky mě to mrzí ale neřeště to.. *5*
  • je to metal

    lidi ja som trochu zhulen jsou nightwish metal *7* *7* *7* nekdo rika ze jo nekdo ze ne
    • Re: je to metal

      Do metalu patřili v dobách Tarji ta dávala Nightwish tu pravou Symphony-gothickou atmosféru...... nyní je řadim zpěvem zdůrazňuju pouze zpěvem do POPU!!! *9*


      ale to je věc názoru... lidi co poslouchají Nightwish pouze s Tarjou jako já tak mi dají určitě za pravdu *3*
      • Re: Re: je to metal

        Tuomas + Tarja = Nightwish
        Tuomas + Anette = newim, ale Nightwish určitě NE! *9*
      • Re: Re: je to metal

        A čoveče ty nehul taky,v metalu existují tak rozlišné hlasy jako Sharon z Within Temptation a Glen Benton v Deicide, tak je snad jesný, že o druhu hlasu to, zda je něco metal nebo ne, není.
        • Re: Re: Re: je to metal

          a jeste pocitej whitney houston *5* *5* *5* to byl vtip on i kdyz *9* *9* *9* *5* *5* *5*
      • Re: Re: je to metal

        Takže předtim byli opera *9*
        a když už tak Anette ma rockovej hlas *1*
    • Re: je to metal

      NEHUL VOLE, ŠKODÍ TO ZDRAVÍ!!!
      • Re: Re: je to metal

        nahodou kdyz si das zelenej list tak pak ani nevis nic o sobe teda je aspon ne ale ja beru jenom umelej no ted sem zase zhulen hele pisu kraviny a jinak nehulim ty vole me je 11 to by me mama hnala je mam jenom prezdivku zelenej list protoze mi furt hrabe a metal mi vymetal mozek ja vim smutna historka
  • blond anette?

    zdravim fandy niightwish....cetl sem nejake prispevky o blondate anette mohl by mi nekdo zdelit kde takove (popr takovou) fotdu najdu...Dik *3*
  • ou

    co je to ta fotka jak jsou tam všichni z nightwish normálně a Emppu líttá ve vzduchu???? *1*
    • Re: ou

      Jo ta stojí za to:D:D
  • Mnichov - 26.3.2009

    Uvažuju o koncertu v Mnichově 26.3.2009. Jel by někdo ?
    • Re: Mnichov - 26.3.2009

      mno tak jako...ani nevite jak bych moc rad jel na Nightwish na koncert...ale penize met:-D...pac jako Nightwish uplne zeru:-)...porad se mi to neprestalo libit...a ani neprestane...jinak nevite kdy bude nové album??
    • Re: Mnichov - 26.3.2009

      To si spíš počkej na letošní MoR
  • ...

    ja ted dlouho střídal různý hudební styly dokud sem nenarazil na nightwish.slyšel sem jejich písničky ze starých alb a sou uplne super.jen je škoda že Tarja už neni v nightwish bylo by to trochu vo něčem jinym.ale neda se nic delat.stejne je budu pořád poslouchat a budou se mi stejně líbit...fandím jak tarje na sólovej cestě tak nightwish.....
  • .

    *** T A R J A ***
    • Re: .

      ***TEREZA***
      • Re: Re: .

        taky se přimlouvám za TEREZU *3* nevim jestli máme na mysli tu stejnou, ale já sem kdysi s jednou chodil a mám krásný vzpomínky *14*
        • Re: Re: Re: .

          Já jsem z žádnou Terezou nechodil, klidně jsem tam mohl napsat třeba Jana, Lucie, Petr, George, Ruslan, Fidelia nebo třeba Koiči, jen jsem tím chtěl naznačit, jak neskutečně hloupý a zbytečný příspěvek to byl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit