Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové album

    Nazdárek lidi nevíte někdo náhodou jestli chystá Nightwish nové album a jak se bude jmenovat?
    *7*
    • Re: Nové album

      chystají někdy v březnu a jmenuje se "made in hong kong (and various other places)" je to jenom z koncertů a tak...a jinak další řadový album by mělo bejt někdy na konci roku...
      • Re: Re: Nové album

        jj, máš pravdu že by na tom DVD měli být záznamy z koncertů. Ale to hlavní je to CD *4* Měli by tam být Anettiny covery písní z Tarjiny éry! Už se nemůžu dočkat *1*
        • Re: Re: Re: Nové album

          ťuk ťuk né?????těšíš se na to až ta uječená švédská blbka bude kazit Tarjiny písně?slyšel/as vůbec někdy anette zpívat?a zpívat Tarjiny písničky?anette to umí akorýt pos... nemá na to hla fakt tě nechápu *13* *9* *9*
          • hovada jste

            vy jstě fakt velky hovada vždyt anete je dobrá a na víc ty její písničky jse mi líbý například - amaranth nebo buy ´buy beautiful. ty dvě písničky jsou ůplně boží já sice tu tarju neznám ale anete je ohodně lepší u nás ve škole jsme tu skupinu ani neznaly a najednou jak je tam anete už ji mají všeci v mobilu jako mp3 takže nevím jak vy ale anete to tam zmněnila k lepšímu
            • Re: hovada jste

              Promiň děvče,ale jseš pubertální slepice nebo spíš ještě kuře.Nightwish s Anettou se NIKDY nevyrovná Nightwish s Tarjou.Dokonce si dovolím říct,že Anetta neumí zpívat.A to neporovnávám její výkon s Tarjiným,ale jen a jen její písničky.U Tarji nikdo nepoznal co je koncert a co studiová nahrávka.U Anetty okamžitě,po první písničce ji odchází hlas a nemá na to něco udýchat.Nechápu jak si ji mohli do kapely vůbec vybrat.
            • Re: hovada jste

              Posloucháš se,děvčátko? Říct: "Tarju moc neznám, ale Anette je lepší...", jak můžeš někoho soudit, když jsi sama řekla, že Tarju neznáš? Podle všeho jsi asi neslyšela Nightwish, jak hráli před tím? Jak můžeš tedy říct, že se změnili k lepšímu? A ještě jeden dotaz... Co ti tak ještě s kámoškama hraje ve škole v mobilu? Rihanna? Ewa Farna? A teď noví Nightwish s Anette Olzon? To mluví opravdu za vše!!! *1*
        • Re: Re: Re: Nové album

          Ujasni si co to v muzice je cover, než začneš takhle plácat. Když už chceš personifikovat, čí jsou ty písně, tak TUOMASOVY!
          • Re: Re: Re: Re: Nové album

            Kdyby je dal ten tvůj Tuomas zazpívat komukoliv jinému, než Tarji, tak by z těch písní nikdy nebylo to, co je z nich teď... To Tarja z nich udělala megasongy!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nové album

              přesně... *5* kdyby v Nightwish Tarja nikdy nezpívala,nikdo z nás je doteď nezná... *10* byla by to jen jedna z mnoha finskych kapel,kterou by znalo jen pár zasvěcených...to Tarja a její hlas udělala NW slavnými...říkej si,co chceš,ale sám v hloubi duše víš,že je to tak...a když řekneš,že ne,tak lžeš sám sobě... *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nové album

              Ale jistěěěěě, už vidím, jak ty písně zpívá Britney Spears tím svým hláskem a vidím tebe, jak zapáleně debatíš na nějaké diskuzi, jak je špatná... A navíc, když říkáš, ža to nejsou písně Tarji, ale Tuomase... Taky určitě říkáš, že má někdo špatné písně, i když je nesložil... Například výše zmíněná Britney... Někdo řekne: "Britneyiny písně jsou na nic!" I když je jen zpívá - nesložila je, ale přesto jsou "její"... Víš? To byla pointa toho, co se ti snažil Yontalcar říct. Taky netvrdil, že písně jsou Tarji, ale říkal, že to jsou písně "Tarjiny éry", což je podle mě trefné označení!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nové album

              Neudělala, ty písně jsou dobrý samy o sobě.
  • Chliev 2

    Takze. Anette /prajem jej len to najlepsie/ sa snazi v podstate prebudovat NW na pop skupinu. a celkom sa jej dari .... Mimochodom, podarilo sa mi zohnat Dark passion Play za 43 euro a vyhodil som ho do smetaka po pocuvani. Ma skro yeblo od hrozy. Nightwish FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ
    • Re: Chliev 2

      anette se je snaží předělat? si asi někde spat ne? Dyť Toumas jí vybral *1* a jestli z nw bude popová skupina vinu haž spíš na něj *1* *1*
  • Scháním písně!

    Ahoj!Scháním nové písničky-alba s novou zpěvačkou Nightwish. Máte li nějaké pošlete mi je prosím na Miky.Konopikova@seznam.cz díky moc *4*
  • poiuztrewq

    Ja si myslim, že Nightwish sou ta nej skupina. Ale Tarja byla fakt Supr zpěvačka a to se fakt Anett navyrovná. Anett nezpívá špatně, ale Tarja byla fakt supr.
  • Omg

    Hele lidi já osobně mám radši Tarju...prostě jako nedá se vůbec srovnávat s Anettou.Ale jako Anetta přece za to nemůže a řekla bych,že si nezaslouží ty hnusný keci o ní.I když většina má radši Tarju jako já...ale zase když si představim jak Anettě může být tak je mi jí fakt líto...Ale dyť Tarja nevymizela!Má sólo! *14*
  • Darcek

    Ahojte všetci!!
    Prosím hádky si odložte na niekedy inokedy pretože teraz sa hľadajú fanúšikovia Tuomasa Holopainena. Na thequeenofice.blog.cz sa teraz rozbehla fantastická vec a to "Tuomas-narodeninový projekt",kde ide o to aby sa jeho fans dali dokopy a vytvorili darček alebo darčeky ktoré by sme mu poslali k jeho najbližšíim narodeninám, teda 25.12.2009. Nebudem tu vypisovať všetky podrobnosti, tie sú na vyššie uvedenom blogu, avšak, ak sa tu niekomu tento nápad zapáčil chcem vás poprosiť pridajte sa k nám pretože je to úžasná vec. Tiež viete o nijakom ďalšom prípadnom záujemcovi dajte mu vedieť a potom už len ne ten spomínaný blog... *3*
  • uplná blbost

    Téma jako Tarja vs. Anette se řeší na každým foru je to už stupidní nevím proč se lidi pořád hádaj jestli je lepší tarja nebo anette je to blbost !!!! Tarja:dokonalá intonace ... barva a rozsah úplně nevídaný ....
    Anette:doporučovala bych jí hodiny zpěvu jelikož koncerty stojí peníze a je blbost platit 800,- za nějaký kvákání ....
    Celkově nightwish:v dnešní době se plno zpěváků kapel dávají na solovou dráhu ještě sem neviděla nikoho komu by to vyšlo a vydělává větší sumy než se svou kapelou ...tarja okusila a klesla na dno ze kterého ale zase vyplavala kvůli povolení na zpívání jejích písní které ale složila pro kapelu nightwish ..... jak už někdo mohl vidět na koncertech s anette zní í songy od tarji např.Nemo verze anette je nevídaná spíše směšná .... samozdřejmě že se práce musí pochválit ale anette poškodila dobré jméno kapely a škodí mu i nadále ... jen doufám že je to chvilkový skrat, kapelu nightwish poslouchám od svý 4 a nerada bych přišla o tak dobře sehranou kapelu se senzačníma písničkama ...... nezlobte se na mě ale to je můj názor připadá mi to stupidní ......jinak kapelu nightwish moc chválím a jen doufám že se koncert v příštím roce povede ... *3* *14* *4* *5*
    • Re: uplná blbost

      Já to fak už enchápu!!! Dyt to řešiš ty....a neřeši se to na každym foru....ty pííííííííííííčo....vš echny byste zasloužili chcípnout!!!!!zabít vás je málo....zničit Vás.....chcípněte!!!!!!!!!!!!!!! !!!! *10* *10* *10* *10* *10*
      • Re: Re: uplná blbost

        Tys utekl z nějakého ústavu nebo co?! Tobě tady nikdo nenadává, tak se chovej slušně! Tady lidi na ty tvoje výlevy nejsou zvědaví!
        • Re: Re: Re: uplná blbost

          Já sëm taky člověk ale to tě asi nenapdlo *7*
          • Re: Re: Re: Re: uplná blbost

            Ale to bylo na tvou obranu, pokud sis nevšimla, slečno...
            • Re: Re: Re: Re: Re: uplná blbost

              já vím za to ti/vám děkuju .... to bylo na toho umělce který si tam rači nedá ani jméno .....
  • chceme z5 Tarju

    souhlasím poslouchám nightwish je to dobrá hudba, ale jen alba kde zpívá Tarja...nemám tu Anett ráda *9*
    • Re: chceme z5 Tarju

      Joo Tarja je sqelá a Anette to uple zkazila, cela skupina je tedka nejvic na hovno, ani uz se to neda prirovnat k jakymukoli druhu metalu.... proste desnej popík :P *16*
      • Re: Re: chceme z5 Tarju

        Nightwish nikdo nekazi...proste Annet nema stejnej hlas jak Tarja mno...tak co...nvm cemu se tady porad divite...chtel bych videt vas kdybyste mely zpivat uplne stejne jako Tarja...to byste nedokazali...Annet za to nemuze ze ma takovej hlas...tak klidek...me se libi vsechny albe...a moc se me Nightwish libi...uz to posloucham pres 2 roky...a porad se mi to libi... *4* *3* *4*
  • Chliev

    Re : Lucu
    Naprosty suhlas s Lucu. Pocuval som to od 96 do 05. Ako Tarja odisla, Nightwish v podstate skoncil. Anette nema na Tarju. Ak to takto pojde dalej, Nigtwish bude popovou skupinou. FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUJ
    • Re: Chliev

      By mě docela zajímalo jak jsi je mohla poslouchat od roku 1996 - ano tehdy vyšlo sice jejich 1. demo, ale prakticky o nich nikdo nevěděl ani ve Finsku natož v jiné zemi! Takže si prosím tě nejdříve uvědom co napíšeš a pak nás krm takovými žvásty...
      • Re: Re: Chliev

        On chudáček myslel alba vydaná od r. 1996 do r. 2005... *1*
  • Věčné téma Anette a Tarja

    V prvé řadě bych chtěla říct, že se nedají tyhle dvě zpěvačky srovnávat. Na jedné straně Tarja. Dokonalý hlas, dokonalé chování a o jejím vzhledu nemluvím, ale ten není u zpěvačky zas tak důležitý, ale zase na druhou stranu chodit na metalové koncerty s vyzáží Britney Spears taky nic moc. Na druhé straně je Anette. Neříkám, že zpívá špatně, ale kdyby se dala spíše na dráhu jako např. Rihana, tak by měla zajisté velikánský úspěch, ale to ona neudělala. Vzala si moc velké sousto... Prostě Aneete není špatná, ale do Nightwish se nehodí. Člověk by měl být soudný, ale to někteří nejsou. Dokážete si představit třeba Tarju, jak by začala zpívat něco podobného jako Britney? To by byla naprosto komická situace...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit