Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zase zpěvačky

    Můžete se bavit někdy o něčem jinym než o zpěvačkách? Fajn, když už, tak podle mě Tarju nevyhodili jen tak pro nic za nic. Končim,
  • anette

    stejne za par let ji vykopnou nebo odejde sama a zase to bude anette byla lepsi a nene byla lepsi tamta a tahle je lepsi *4*
  • Anettino zhroucení

    Slyšeli jste už o tom že se Anette na koncertě zhroutila?
    • Re: Anettino zhroucení

      Neslyšela sem o tom, povídej, kde? Kdy? *3*
      • Re: Re: Anettino zhroucení

        Psychycky se zhroutila uprostřed písně The Poet and the Pendulum a musela odejít. Zlé jazyky tvrdí že NW se rozpadnou nebo vyhodí Anette. Ale je to podle mě a několika dalších lidí pitomost...
        • Re: Re: Re: Anettino zhroucení

          Aha, dík za informaci *5*
          • Re: Re: Re: Re: Anettino zhroucení

            Že odešla bych chápala víc, než tu stupidní výmluvu, kterou to odůvodnila!
            Všichni říkali, jak byla Tarja nafoukaná, ale tohle jim nikdy neudělala, jak fanouškům, tak kapele... Kde je ta Anette, o které všichni říkají, jak je přátelská a otevřená... Tomuhle já říkám MANÝRY... Tarja nechodila na zkoušky, ale Anette si klidně odejde z kocertu. Asi jí to, holčičce, taky pěkně stuoplo do čumáčku...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anettino zhroucení

              Tohle je nemožný jak tady všichni děláte jak jste chytří při tom o tom víte hovno... *9* koukněte se prosím na tohle video : http://www.youtube.com/watch?v=yFmpUW7Tolw a potom sem pište jak odešla kvůli tomu, že by nezvládla to, že prostě podle některých lidi není lepší než Tarja! *7* Já mám ráda Nightwish pořád... i když to není už jako dřív. *9* anette a tarja se nedají srovnávat každá z nich je úplně jiná... a také každá z nich má své plusy a mínusy *4* Myslím si, že by lidé neměli odsuzovat anette jen proto, že není stejná jako tarja... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anettino zhroucení

              Zajímavý názory, viděl ste aspoň někdo to video z koncertu?...NENI TO KVŮLI TOMU "ŽE JÍ NIKDO NEBERE", ALE KVŮLI TOMU, ŽE SOUD DAL DO PÉČE JEJÍHO SYNA BÝVALÉMU MANŽELOVI!!...anette jentak neodešla, rozbrečela se, chtěla to zkusit dál, ale nešlo to tak nakonec odběhla...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anettino zhroucení

              S tím ale Anette mohla počítat. Musela vědět,že díra po Tarje se bude zaplňovat jenom velice těžko... A když nedokáže unést to, že Tarja byla lepší a že ji fanoušci neberou (taky se není čemu divit), tak má z Nightwish odejít, když jí to tak vadí a ne odcházet z koncertu, na který si fanoušci zaplatili lístek - to by si měla uvědomit, protože tohle ji živí... A mimochodem bych byl rád, kdyby ses trochu sklidnila... Tady z nás nikdo na Anette fakáče neukazoval, tak zchladni!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anettino zhroucení

              já sa ti divím.....když o tom nic nevíš tak tady rači nic nepiš a drž mlč....já sa anette nedivím že se rozbrečela....já bych sa rozbrečela taky kdyby mě už víc jak po roce fanoušci vůbec nebrali a různě se do mě naváželi a ukazovali na mě fakáča....když se vám anette nelíbí tak radši seďte doma na prdeli a držte huby!!!!!!!!!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anettino zhroucení

              A TY SE JÍ JAKO DIVÍŠ, ŽE ODEŠLA, KDYŽ JÍ TAM MÍSTNÍ IDIOTI PODOBNÍ MNOHÝM NA TÉTO DISKUZI NADÁVALI, KŘIČELI TARJA A UKAZOVALI PO TOPOLÁNKOVSKU SI JEDNIČKA. VŮBEC SE JÍ NEDIVIM, JE MI LÍTO SLUŠNÝCH FANOUŠKU, KTEŘÍ KVŮLI TOMU PŘIŠLI O KONCERT, ALE VŮBEC SE JÍ PO TAKOVYM HNUSNYMM CHOVÁNÍ NEDIVÍM. PROČ TY LIDI NESEDĚJ NA PRDELI A PLATĚJ ZA VĚCI, CO SE JIM NELÍBÍ. V PRAZE NAŠTĚSTÍ TAKOVÁTO INDIVIDUA NEBYLA NEBO SE ALESPOŇ NAŠTĚSTÍ NEOBJEVOVALA, I KDYŽ JSEM SE DOST OBÁVAL.
  • k Anett

    páni tady napsat že je Anett lepší než Tarja tak s ebojím o svůj život....no naštěstí nejsem zastánce tohoto názoru....ale něco se Anett musí nechat...umí zpívat líp než já xD *1* to je vedlejší ale taky se musí uznat že si zavedla svůj vlastní styl co se týče zpěvu tak taky stylu oblékání...ani trochu neopakuje po Tarjře...a čekala sem že bude
    • Re: k Anett

      Tarja je prostě Tarja, ,ě se nelíbí hlas Anett, ale možná je to jen o zvyku...
      • Re: Re: k Anett

        ano,kdo ví jak by zněl amaranth,bye bye beautiful nebo the islander v podání Tarji....nebo vůbec jaká koliv písnička kteroou zpívá Anett....možná je to fakt o zvyku a kdyby s Nightwish byla od začátku Anett a ted by s ek nim přidala Tarja možná by s ehodně lidem naopak nelíbila Tarja...no apodle mě Tarja vytáhla hodně Nightwish nahoru,nebýt Tarji možná by nebyli ani tak slavní...ale zas naopak taky Nightwish vytahlo Tarju
        • Re: Re: Re: k Anett

          No myslím že je to vyrovnaný, Nightwish měli výbornou zpěvačku, která zas byla v Nightwish, kde jí ostatní (hlavně Tuomas) servírovali výborný kouský, výjímečný písně ...myslim že si pomohli navzájem
          • Re: Re: Re: Re: k Anett

            Hele,ja si to taky myslim Anette je na hovno!!!! Neumí vůbec zpívat nechapu jak ji do Nightwish mohli vzít!!! *16*
    • Re: k Anett

      já s tebou souhlasim!...i když nějáký ty anettiný modeli sou lehce šílený *1*
  • Nightwish

    jj,ty válej! *3*
  • dotaz

    je zítra ten koncert nebo ne ???? Díky za odpověď
    *3*
  • Zpěvačka

    Ahoj, pročítala jsem si tady ty vaše přízpěvky a docela jste mě překvapili. Kdo tvrdí že Nightwish s Anette je super tak je asi určitě hluchej, vždyď ta "rádoby" zpěvačka by nezaspívala čistě ani ovčáci čtveráci. Když se řeklo Nightwish každej si vybavil Tarju a její nezaměnitelnej hlas a kdo tvrdí že ne tak je lhář. Ty jejich momentální hity jsou takový ty chytlavý komerční melodie a to už rozhodně NENÍ Nightwis, Thuomas měl při psaní těchto songů asi pěknou opici a nebo se blbě vyspal. Tohle už není ta světová kapela, teď můžou jít hrát tak maximálně do nějakejch putik. Vždyď i ten koncert v praze stál za hovno, nebejt Marka tak ta kráska nezazpívala nic. *9* *9* *9* *9* *5* *16*
    • Re: Zpěvačka

      jj máš upa pravdu Anetta je pekna kurva, sice trochu hezka ae to se mi jen zda mno a nemi spivat a svata pravda.Pisničky dřiv měly v sobě nějakou tu nightwisháckou část a taky část tarjy, ale s anett to stratilo svůj šmrnc. *16*
      • Re: Re: Zpěvačka

        Znáš ji osobně, nebo kde vlastně bereš tu jistotu že je kurva. To s ní šlapeš v Dubí u cesty????
        • Re: Re: Re: Zpěvačka

          to sem si ani nevšim,že vyměnili zpěvačku,ale tu novou jsem ještě neposlouchal,tak nevím a na youtube mám pokažený zvuk,ale ta minulá byla skvělá *9*
          • Re: Re: Re: Re: Zpěvačka

            Dobré ráno!
        • Re: Re: Re: Zpěvačka

          Mělo to krapet jinej význem ... ale to neřeš
    • Re: Zpěvačka

      Tak hele milej zlatej, neber nám laskavě naše názory, jo?!? Zrovna třeba já si nevybavovala nikdy pod názvem Nightwish Tarju, ale celou skupinu. A kdyby jednotlivce, tak Tuomase. čao!
      • Re: Re: Zpěvačka

        Ale prosimtě prcinko, tomu sama nevěříš!!! *1*
    • Re: Zpěvačka

      TO SI ASI TEDA BYL NA ÚPLNĚ JINÉM KONCERTĚ NEŽ JÁ *5*
      • Re: Re: Zpěvačka

        Tak to se asi budeš muset stavit na ušní..... *1*
      • Re: Re: Zpěvačka

        pochybuju ...
  • Je libo vlajku Nightwish?

    Originální hudební merchandise (trička, čepice, kšiltovky, opasky, náramky, mikiny, batohy, vlajky, apod.) najdete zde: http://eshop.hrachovka.com/sortimen t/merchandising/
  • Smutný příběhy mího blogu přečtě si to

    Story of my BLOG:
    1.
    Začalo to nevinně, bylo to malé, ale rostlo to , lidi se na to dívali sem tam nadávali sem tam chválili...já to vydržela a on taky, přešel změnami vzhledu a byl pořád krásnější,ale jednoho dne byl to Pátek se změnil Lidi mizeli a on už chátral já ho chtěla zachránit, ale za chvíli i já, i já ho opustila a našla si novýho. Litovala jsem toho, ale nezvládla bych mít dva tolik starostí, och jak já od teď nesnáším pátky....
    .......Už mizí, mizí mi před očima slzy udělali kaluž smutku, lidé se divili proč on. Už ho skoro nevidím do středy už tu nebude a už ho stratím.....Navždy...... Můj blog...



    2.
    Zdá se to být lehké, ale po pár týdnech už to není procházka růžovým sadem, sedíte a sníte co, co bude za 2 nebo 3 roky a podíváte se na něj vypadal tak bezbranně a beznadějně už jste se ho chtěli zbavit, ale nešlo to , nějak vám přirostl k srdci, ještě jednou se na něj podíváte a co vidíte, jen strach a chudobu……………………
    Se díte v houpací síti a díváte se do nebe na každém obláčku ho vidíte ten bezbranný Blog.
    *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    jo a kukněte na můj blog bude tam eče do pátku *9* www.irenazwyrtkova.blog.cz
  • NW

    Něco vám povim, ono taky není na škodu zkusit něco jinýho než Nightwish. Tohle diskusní fórum je jako jeden velkej, dlouhej, ruskej román z období realismu. Přízpěvky typu "Bez Tarji už to není ono" působí jako by pro toho kdo to píše měl nastat konec světa. Já s Anette v Nightwish taky nejsu spokojenej (písně sou dobrý, ale není kdo by je zpíval) ...ale už sem v klidu... prostě si zozšiřuju obzor! Kdo prostě nutně musí metal se symfoňákem, tak ať zkusí Therion, Epicu, Within Temptation, Kamelot ... kdo má rád téměř všechen metal (jako třeba já) tak zkuste třeba americkej trash - Megadeth, Metallicu, Testament, Slayer, nebo německý kvality typu Gamma Ray, Helloween, Grave Digger, Edguy, nebo něco anglickýho - Black Sabbath (nebo OZZYho sólová tvorba), Iron Maiden, Paradise Lost, Möterhead..... je toho tolik!!!!! Tak se do nekonečna nedohadujte kvuli Tarje a současným Nightwish, je to bytečný - NAPROSTO ZBYTEČNÝ! Kdo to zatím nepochopil, pochopí to zítra, kdo ne zítra, tak pozítří, kdo né pozejtří...atd. ,......... stejně to jednou pochopíte!
    • Re: NW

      taky si myslim že řešit tarju a Anette je blbost . Within temptation sou taky skvělí *1* *1* *1* *1*
    • Re: NW

      Já sem to sem psala o pár příspěvků níž a mě za to málem ukamenovali. *9*
      • Re: Re: NW

        ukamenovali! tak to vítej mezi kacířema! sem na tom podobně! ... jinak, tohodle diskusního fóra vůbec nevážim, tady se toho napíše spolehlivě nejvíc ze všech skupin, ale sou to samý hádky, silácký řeči, ostrá výměna názorů, něco jako "Otázky Václava Moravce" nebo "Nedělní partie" *1* a to všechno kvuli Anette vs. Tarja, nebo Tarja vs. Anette (...že?)
        • Re: Re: Re: NW

          taky se tu debatuje třeba o tom,že tu diskutujou paka jako jsi ty, které ničemu nerzumí. *1*
          • Re: Re: Re: Re: NW

            Na to ti odpovím jen to, že rozumím víc věcem než ty. Už jenom proto, že když s někým nesouhlasím, tak ho nezačnu urážet, to umí každej.
            • Re: Re: Re: Re: Re: NW

              nechcete toho nechat? Já jen, že se hádáte o úplný kravině, každej má svůj názor, tak to respektujte *13*
    • Re: NW

      Ano, všichni jsme velice šťastní, že jsi nám tady zanechal seznam kapel, které znáš - teď už je nám všem mnohem lépe! Jo a jenom tak btw., od kdy jsou gothic metaloví Within Temptation symphonic? Nebo také jsem velice překvapená, že typické power-matalisty Kamelot vydáváš za symphonic metal... Zkus si o tom nejdřív něco přečíst, popřípadě zjistit, než tady začneš rozdávat rozumy...
      • Re: Re: NW

        Chtěl sem pouze říct to, že kdo se zklamal v Nightwish (nebo se mu teďka už tolik nelíbí) může najít zalíbení i v jiné kapele/kapelách. Ono je dobrý si o nějáké hudbě něco přečíst (jak si to řekl), ale nejlepší je stejně tu hudbu slyšet! poslouchat to! Takže si stojím zatím, že Within Temptation hrají z nemalé části symphonic-metal a připouštím, že i gothic-metal (oba ty styly se celkem prolínají), no a kamelot sice mají něco z power-metalu (málo která skupina hraje čistě nějáký styl), ale čistý power-metal ("typický" - jak si to řekl) začali hrát v německu v polovině 80. let např. Helloween, nebo Grave Digger, později Gamma Ray a další... pokud si je ještě neslyšel vřele doporučuju. Ale o tom kdo co hraje by sme se mohli dohadovat hodiny. Furt je to lepší námět na diskusi než "Tarja vs. Anette" ...čágo, M

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit