Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marco

    Nightwish by zněli víc jako Nightwish s vokálem Marca Hietaly, než se skřehotálkem Anette Olzon...
    • Re: Marco

      MARCO JE SKVĚLEJ TÝPEK A UŽ SI BEZ NĚJ TĚŽKO DOKÁŽU nIGHTWISH PŘEDSTAVIT, ALE DO TÝHLE SKUPINY ZPĚVULE PROSTĚ PATŘÍ A BEZ ZPĚVAČKY BY BYLI NW HOOODNĚ DIVNÝ
      • Re: Re: Marco

        Stalo se ...
  • .......

    Nightwish mam ráda ale abych pravdu řekla Anet se mi moc nelíbí lepší byla rozhodě Tarja je to poznat i na účasti fans. *5* *5*
    • Re: .......

      A už jsme zase u tohodle tématu, neni to už trochu blbý, že se řeší jen Annet proti Tarje? *10*
      • Re: Re: .......

        tak řeš Tarju proti Anette:D
        mě se taky Anette nelíbí, ale ohledně fans bych to neviděl v plusu Tarji, řekl bych, že tedkom se stali Nightwish mnohem víc komerční a proto maj i více fanoušků:-/
        • Re: Re: Re: .......

          To je ale dobrej nápad, ok, budu to tedy řešit takhle,abych sem zapadla *5*
        • Re: Re: Re: .......

          Ano, přesně tohle je ten důvod, proč jsou teď Nightwish mnohem známější a oblíbenější, než dřív... Ale v žádném případě to není kvůli kvalitám Anette!
          • Re: Re: Re: Re: .......

            No, tak jsi mě předběhl v tom co jsem chtěl napsat ;) přesně tak to je.
    • Re: .......

      Kde, proboha kde, je to poznat na účasti fans?
      • Re: Re: .......

        Tak třeba na tomhle fóru !
        • Re: Re: Re: .......

          To je uršitě strašně bolí, tak že nějaká vyprodané pražská spoertovní je velmi slabou máplastí *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: .......

            přesně, *3* to nikoho nezajímá *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: .......

              Buď si jistej že to není jediný místo, protože odpůrců anette se tady sešlo celkem dost tak je celkem jasný že na jiných místech a rozhodně i v rodné zemi nightwish ji taky bude hodně.
  • Vyhoštěna

    http://www.youtube.com/watch?v=M_WO ZUWLM7g&feature=related Po tomhle si snad většina lidí uvědomí že tarja odejít nechtěla a že to nečekala a že její vyhazov byl neůměrný tomu co udělala. Tak si ty žvásty prosimvás strčte za klobouk.
    • Re: Vyhoštěna

      Členové kapely spolu musejí strávit orovskou spoustu času, často víc než s vlastní rodinou, takže si musejí po lidské stránce rozumět. Když jsou na nože, je to v kelu. Rozhádaná kapela mívá špatné výkony na pódiu, trpí i skládání nové muziky, když je člověk vystresovanej z vztahů a nemůže se soustředit na práci. Říkám, bez toho vyhazovu by už žádní NIGHTWISH nebyli! Skupinu už stejně tvořili jen 4 chlapi, Tarja žila úplně mimo a setkávali se jen na pódiu. Jak by asi vypadala v takové situaci tvorba následujícího alba? Toho, po kterém Tarja stejně chtěla NW opustit. Proberte se lidi už konečně a hleďte do budoucnosti!!
      • Re: Re: Vyhoštěna

        My koukáme, ty jsi si nevšimnul ?
        • Re: Re: Re: Vyhoštěna

          Ne, vždyť tu pořád jen tatjujete a Tarja je v NW minulost!
          • Re: Re: Re: Re: Vyhoštěna

            Celí staří dobří Nightwish jsou už minulost! Teď to je nová pěkná kapela pro malé holky s emařskou zpěvulí a andělíčkovými klipy...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Vyhoštěna

              souhlas absolutně!!!!!!!!!!§§§ *5*
  • tarja a anette

    a proc by se jim mela smat? anete ne ta je v poho ale vsadim se že za par let zase vymení zpevacku a to zase bude ze tam mela byat anette atd.. cili nightwish jag a anette tag s tarjou forever!
    • Re: tarja a anette

      Máš prawdu...jko já si osobně myslm že anette je f poho..ani tarja byla lepčí..ale není špatná.. *5*
    • Re: tarja a anette

      třeba budem rádi až ji vymění, co víš :-D
  • ...

    Novým Nightwish se už Tarja může jen smát... Nebo aspoň Anette!
    • Re: ...

      Až udělá lepší album než NW, tak se bude moc smát, ale ženský skládat prostě neumí a tak k tomu potřebuje výpomoc armády skladatelů, ale stejně to jaksi není ono. NW hrají v 3x větších arénách, v zámoří se prosadili alespoň na klubový scéně, i o tom se Tarje může jenom zdát. One je v takový schizofrenický situaci. Metal před tím, než se ze známosti s kluky stala člennou Nightwish jak známo vůbec neposlouchala, takže moc do tohohle žánru nevidí, v NW pouze interpretovala (pravda že dobře), nápady jiných. Ze sólového alba je vidět, že ona by ráda hrála jinou muziku, která by dala více vyniknout do popředí její hlas, ale ona jiné (kromě Finska, kde je známou osobností i díky těm vánočním albům a podobným věcem) než metalové fanoušky nemá. Ta deska je pak velký kompromis mezi tím výše uvedeným a takové kompromisy jako obvykle nejsou k dobru věci. Zatímco NW jdou do budoucnosti, ona těží z minulosti, že je TA, co zpívala v Nightwish. Ale s tím se umělecky nedá žít věčně. Pokud nebude nahrávat lepší alba, tak její kariéra půjde pomalu ale jistě dolů.
      TAK A TEĎ SE DO MĚ KLIDNĚ PUSŤTE, JÁ SI ZA TÍM STOJÍM!
      • Re: Re: ...

        Tarja skládat umí a dokázala to na svém "novém" albu My Winter Storm které je mimochodem jen a jen její. A nevím co je na tom mít hordu metalových fanoušků, je jasné že dechovkáři, hopeři atd. ji poslouchat nebudou protože se jim to nelíbí ale Nightwish byli stejní. A pokud chceš kritizovat její tvorbu tak si poslechni co napsala, nazpívala a řekla. To že její tvorbu ovlivnila účast v NW je zřejmé, ale jde dál a snaží se. Podle mě se jí to daří a držím jí palce v její následné tvorbě. Nevím kde bereš tyhle "pofidérní" informace ale Tarja dokáže být bez NW a dokáže skládat. Tak nemel !
        • Re: Re: Re: ...

          Jo aha, a slyšels vůbec to její cédko?!? Já jo a jako fakt nic moc. Takže Anetka forever!!!!
        • Re: Re: Re: ...

          To album MWS skládali z velké většiny najatí lidé, to že nemá jiné než metalovéé fanoušky není vůbec špatné samo o sobě, ale pokud bude dělat podobné, čistě na svém vokálu postavená alba, tak je pomalu začne ztrácet. Přece každej musí slyšet, že ta sólovka se s Nightwish nedá srovnat. Ono něco jiného je ty staré písně zazpívat, což zcela jistě jde Tarje pořásd skvěle, doprovodnej band to taky dokáže zahrát na úrovni ale něco jiného je složit nové, tak kvalitní, jaké skládal Tuomas. V tom je achillova pata Tarjiny sólové kariéry.Kecáš jen ty Čudlo Rudlo!!
          • Re: Re: Re: Re: ...

            Bohužel musím souhlasit s tím, že Tarjina sólovka není tak dobrá, jako když zpívala s NW, ale taky musíš uznat, že nové cd NW taky není tak dobré, jako když s nima zpívala Tarja... Oni se prostě doplňovali - Tuomasova skvělá hudba a texty a Tarjin překrásný hlas. Teď nemá kdo koho doplňovat, takže Tarja s nádherným hlasem bez výraznějších tónů a textů a Tuomasovy úžasné texty a skvělá hudba, kterou nemá kdo kvalitně zazpívat...
            Tím ovšem nechci zhazovat nové cd ani jednoho z nich, ale uznej, že nejlepší byli, když hráli dohromady!
      • Re: Re: ...

        prej neumi skladat tafze tarja neumela? kdys anette take ne,
        • Re: Re: Re: ...

          ANETKA SKLÁDAT UMĚT NEMUSÍ, NENÍ SÓLOVÁ UMĚLKYNĚ.
  • tarja

    a vsichni skoro by chteli tarju zpatky ale to uz se bohuzrel nezmeni ze? no jo casem si zvyknete anebo kdys anette nesnasite tag to jednoduse neposlouchejte
    • Re: tarja

      snášet nesnášet ... kdybychom neznali tarju tak by se nám to líbilo. Doufám že chápeš proč to píšu.
  • Anette

    zrovna jsem si pustila klip ve kterém Anette zpívala Sleeping sun a musím řícz,že to bylo naprosto bez energie,jako když tahate kočku za ocas a to doslova,kazí dojem celé skupiny.prostě to nemá šťávu a drive,utahané.Naštěstí jsem slyšela jen tuhle skladbu a už vím,že ostatní budou stejné,stejně nudné.toť vše co jsem chtěla říct.AŤ ŽIJE TARJA!!!!!!! *16*
    • Re: Anette

      Jsou stejné ...
  • tarja

    tag tarja se vam uz nevrati. kdybych to měla říct slušně tag nemela úctu k lidem ale zase se mi líbí její obleceni nez anette to je fakt. ti kdo poslouchali nightwish od jeho zalozeni tag si ted na novou zpevacku budou tezkou zvykat ovsem nemusejí se s tím smířit. ale tarja si mihla jezdit skoukromym letadlem atd.upe nejvetsi zasluhy ma na tom Toumas ten kapelu vlastne zalozil a sklada texty a ten si muz vybrat zpevacku jaka se mu zlíbí *15*
    • Re: tarja

      Neměla úctu k lidem !!!! Tohle mě fakt dostává do úzkých ... Napiš jsem raději co PŘESNĚ udělala, protože si myslím, že každý kdo tohle napíše tak ví kulový co se stalo. Takže tě prosím nepiš kraviny a napiš CO Tarja udělala !!!! *13*
      • Re: Re: tarja

        Taky nemám rád když to někdo podá takhle nepřesně, ale o jejím chování ve skupině toho bylo už napsanýho na internetu poměrně hodně a je zbytečný to tady omílat. Četl si třeba ten dopis co Tarji ostatní ve skupině napsali? A četl si první rozhovor s Tarjou po jejím vyhazovu? Obě strany (NW i Tarja) vyjádřili v médiích svůj názor, ale nebylo to tvrzení proti tvrzení! jak sem to už tady jednou napsal - Anette nebyla podle mě dobrá volba, ale Tarja si vyhazov zasloužila!
        • Re: Re: Re: tarja

          Já jsem právě četl vše takže vím co se stalo, a dle mého názoru si vyhazov nezasloužila, ale je to asi o tom kdo snese jaký chování, protože i když se někomu zná že si to zasloužila, já si to nemyslím. Ale to je věc názoru.
          • Re: Re: Re: Re: tarja

            Sice si myslím, že si nezasloužila takové, podle mě sprosté jednání a hnusný vyhazov, ale odešla by tak jako tak, vždyť to sama chtěla! Takhle se to stalo jen o pár měsíců dřív... Ale výběr nové zpěvačky, to je to, co nadzvedává lidi ze židle! To byla opravdu trefa vedle!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: tarja

              Nooo, pouč nás a situaci, která se odehrála v letadle... Tys tam letěla s nimi, že? *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: tarja

              JAKO SORRY LIDI, ALE MĚ KDYBY NĚKDO ŘEKL, CO VAŠE MILÁ TARJA ŘEKLA TUOMASOVI JEDNOU V LETADLE(VÍTE TO VŮBEC?), TAK Z TOHO LETADLA LETÍ VOKNEM PO HLAVĚ.
            • Re: Re: Re: Re: Re: tarja

              S tím špatným výběrem nové zpěvule souhlasím... Jinak jak už sem to tady říkal: "NEPŘIMLUVIL BYCH SE ANI ZA JEDNU". Stojím si za názorem že kdyby NĚKDO jako sou Nightwish začali pořádně hledat, určitě by se našla dobrá, ne-li výborná zpěvačka. Je pravda že např. Simone Simons z EPICY by po poslední vydařených letech skupinu asi nerada měnila, ale někdo by se prostě určitě našel, dělá se to tak všude na světě... ne nějákej posranej konkurz pro téměř "kohokoliv z ulice".
  • nic

    jsou to zajebaní emouši... *1*
    • Re: nic

      A mimochodem ty Mařeno, nejsou emo, jo? to je jednoduchý psát o něčem, o čem nemáš ani páru.........
    • Re: nic

      Sakra přemyšlej nejdříve o tom co tu plácáš, co je pane bože na NW emo?!!! NW je jedna z nej skupin co znám a ty tady radši drž svoji "papuli", nebo tě většina NW-fans zadupou do země!!!!!
      • Re: Re: nic

        Tímhle tím,co napsal,se nemá cenu zabývat.Je to jen provokatér.
        • Re: Re: Re: nic

          Třeba je jen hloupej *3*
          • Re: Re: Re: Re: nic

            Anebo další fanda Ewy Farne *1*
          • Re: Re: Re: Re: nic

            ...a proč vlastně nenapíše kdo kurva je? Uráží tady NW a podepíše se jako "anonym"...
            • Re: Re: Re: Re: Re: nic

              *1*
  • ....

    mrkněte se na www.skupina.estranky.cz je to stránka o nightwish dííík
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit