Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pomozte

    Mohli by jste mi někdo poradit kde bych sehnala kížku Nightwish???????PROSÍÍÍÍÍÍÍ
    • Re: pomozte

      Je to na oficiálních stránkách jejich e-shopu což je http://www.nwshop.fi/ ...sou tam ale dvě knížky, jedna finsky a druhá anglicky, ale každá vypadá jinak, takže nevím jakou chceš, asi se musíš podívat sám. Jinak vyplníš jméno, adresu a podobný věci, ale vlastní zkušenosti nemám, ze zahraničí sem si poštou ještě nikdy nic poslat nenechal, takže hodně štěstí a dobrý počtení přeju (jestli se podaří), čágo
      • Re: Re: pomozte

        Díky za radu. A jsem holka ne kluk... *1*
        • Re: Re: Re: pomozte

          WOW *14* *14* *14* *14* , tak holka. Jinak pardon, to ye ale ostuda *9* asi bych si měl osvěžit "čtení" *1* . Jinak za komentář "díky za radu, a jsem holka, ne kluk" ti dávám za 1 *3* *1*
  • OSTATNÍ

    no copak Emppu ten se nadře dost ale Jukka to nema taky jednoduchy a to ma pořadny bubny ten se taky dost nadře a toumas ten to vsechno dal dohromady a texty myslim ze sklada taky no a marco no no ale jo taky to jde ale podle me se nejvice nadre toumas a jukka
    • Re: OSTATNÍ

      Marco podle mě dobře zahustí zvuk Nightwish, tak to v metalu často bývá, řek bych že basskytaristi (většinou) dostanou víc prostoru třeba v rocku, jenže to už je trochu něco jinýho. Podle mě ale Marco dost dobře zpívá (to je podle mě to, čím vyniká). Myslím že by měl zpívat častěji než v každé druhé písni. Třeba "Master Passion Greed" má opravdu grády. Je to první a zatím poslední píseň Nightwish, kde zpívá sám, no a nevím jak vám, ale mě se moc líbí.
  • nw

    furt řešíte zpěvačky... mě ale trápí něco jinýho... a to EMPPU ...ye to perfektní kytarista s úsměvem na rtech, furt běhá po pódiu, na koncertech do písní občas přidává něco navíc. Za tu dobu co je v Nightwish z něho podle mě vyrostl "někdo" ...jenže se mi zdá že to teď trochu fláká. Na Dark Passion Play si některý jeho sóla a riffy musím pouštět pořád dokola, ALE to jak jindy během zpěvu Anette a Marca písně vycpává svým plechovým zvukem bez sebemenší kreativity mě už začíná zneklidňovat. Myslím si o něm že je dost dobrej, jen to musí na dalším albu zas dokázat. Napište někdo co si o tom myslíte. Máte rádi EMPPUa? Líbí se vám jeho hra? Jaké máte jiné oblíbené skupiny a jejich kytaristy a jak by jste je s ním srovnali? ...PIŠTE... *3*
    • Re: nw

      Myslím si,že Emppu je skvělý kytarista.Hlavně na koncertech ukazuje své umění a ještě se u toho náramně baví.Jinak kytarista,který má komplexně vyspělou techniku hry a geniální zručnost je u mě Adrien Grousset z francouzských Hacride.
    • Re: nw

      Noo...Emppu je můj nejoblíbenější člen z Nightwish!! a myslim že hraje dobře...ono celý vystoupení nightwish na koncertech když se kouknueš tak je tako volnější...na další desce zas Emppu dokáže co v něm je!! *1*
  • XXX

    NW je metal a to, že se Anette několika zkur****jm ču****m nelíbí neznamená, že je to pop jak to pár kretenu tady nazvalo...je to normalni metal akorat s jinym hlasem kdyžs e Vám to nelibi tak o tom takhle nemluvte....
    ty woe to su debilove *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: XXX

      dlouho sem Anette proklínala...ale změnila sem časem názor a myslim, že máš pravdu...
      • Re: Re: XXX

        Anette i Tarja jsou skvělé,tady jde jen o to si zvyknout na jiný styl
    • Re: XXX

      Promluvil znalec, mám se od ebe ještě hodně co učit ;)
  • N

    nic moc skupina... *9* *9*
    • Re: N

      souhlas
  • Prosim navstivte

    www.stornowatt.mysteria.cz
  • MARA 91

    Po všech těchle debatách a hádanicích si pořád myslím že Nightwish udělali dobře, když vyhodily Tarju, ale už si nemyslím že Anette byla dobrý řešení. Když se podíváte na jiný skupiny, tak zjístíte že Helloween, Gamma Ray, nebo AC/DC měnily zpěváky, ale tak, aby si zachovali styl. Takže tak to vidím já. Cau, M
    • Re: MARA 91

      Ale s příchodem Anete se trošku změnil i styl, nebo aspoň mě to tak příjde. Možná to dělá jen ten zpěv, ale není to ono, a nevím zda ještě někdy bude.
      • Re: Re: MARA 91

        ...však jo, Anettin zpěv s hudbou Nightwish dost pohnul. Myslim že novou zpěvačku měli hledat mezi těma operně školenýma (i když jich není zrovna tolik, jako těch zasraných hiphoperů), někdo by na to podle mě kývnul a jelo by se velkolepě dál. Jak už to tady někdo napsal: "Nové písně sou skvělé, ale nění kdo by je zpíval" (i když se Anette snaží)
        • Re: Re: Re: MARA 91

          Oni nechtěli někoho, jako Tarja, nesnažili se jí napodobit. Prostě tam dali někoho jinýho, co se dá dělat. Viděla sem Annete na koncertě a Nightwish se hodně změnily, ale pořád je to skvělá skupina a i když tam není ten operní zpěv, tak to stojí za to. Osobně dávám přednost původním, ale život de dál.
  • tarja

    byli ste zvykli na tarju to je tim zvykem sice uz to nebude ono ale je to zvykem za par let si asi taky zvykneme *4*
  • bez tarji

    Bez Tarji nejsou nic! No možná nějaká téměř popová skupina! Jen s Tarjou to je opravdová metalová skupina. S Tarjou jsou dokonalí, skvělí, úžasní, NEJLEPŠÍ!
  • :-o

    Jooo, všem těm, co metal nikdy neposlouchali se teď líbí, protože si myslí, že metal je právě Anette... Ale tohle už metal skoro ani není! Tohle je cosi, co bych nazval "drsnej pop"... Neříkejte, že máte rádi metal, protože se vám líbí Anette Olzon (ona není metal!), říkejte, že máte rádi metal, protože má hlobku... A taky už ho sakra začněte poslouchat!!!
    • Re: :-o

      +1 pro tebe *3*
      • Re: Re: :-o

        +1 je málo! vystihla to přesně!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit