Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo

    jo a esi se vam anett nelibi, tak to prostě neposlouchejte a hotovo.... když vas to tak sere *5* *7* *5* *3*
    • Re: jo

      Hele, sere nás, jde o to že naše oblíbená skupina už nehraje jak chceme a to co se nám líbilo se nám nelíbí. A že to co jsme od nich očekávali a v co jsem doufali se rozpadlo a nám už nestačí ani čekat aby se to zlepšilo páč tohle, podle mě ke zlepšení nepovede.
      • Re: Re: jo

        jono... to je prawda.. protože to co zpíwá anett zazpívá i katy perry(nwm jak se to piše ptz to neposlouchám) nebo jiný trapný popový star ...prostě mě to dost zklamalo...anett je tuctová zpěvačka prostě tohle mi nikdo neodepře... tarja se svým vyjmečným hlasem dělala NW vyjmečnýmy..ale teť už mi NW nějak vyjmeční nepřijdou *9* nechci urazit 13-ti letý fanynky w ružowim co si o sobě myslej jak sou to twrdý metalistky když si pustěj Amaranth ae pusťte si někdy metal nebo gothic prostě metal a ne twrdej popík s metalovými prvky.. pak teprve uslyšíte ten rozdíl..
    • Re: jo

      Taky posloucham jen jejich stare songy...bez Anette!!!
  • Anett:)

    mě osobně se více líbí Anett. Nevim co proti ní (skoro) všichni máte.. spívá dooooost dobře aj vic *14* *14* *1* *14* *14*
    • Re: Anett:)

      Já ti řeknu co proti ní máme, její zpěv se vetřel NW do kapely a náš mrzí že Tarja která dávala kapele jedinečnost operního zpěvu je v tahu a místo toho tam na náš kvičí anete. Prostě jsme byli zvyklí na to že Nightwish je metal a Tarja je operní zpěvačka a ( i když to tak nevypadá ) patří to k sobě a vytvářelo to Skvostnou hudbu. Máme proti Anette to že náš odtrhla od ( nemyslím to teď doslova ) starého stylu Nightwish který jsme milovali a terý se nám už nevrátí. Snad už chápeš *4*
      • Re: Re: Anett:)

        plně s tebou souhlasim Tarja to byl zpěv ted je to jen kvičení
        • Re: Re: Re: Anett:)

          souhlasi s Rudolfem tarja byla lepší a o hodně!
      • Re: Re: Anett:)

        Jenze to ze uz tam tarja neni? je taky vina jeji! kdyby tarja nebyla blba tak by s nightwishama zustavala dal a oni by nemuseli rok a pul hledat novou zpevacku!!! anette je skvela hlavne na podiu nebo v klipech!! tarja kolikrat jen stoji jak tvrdy y a zpiva a podle toho co sem cetla o jejim koncertu tady v cr tak si ani s fanouskama moc nepokecala! kazda je uplne jina a kazda je svym zpusobem skvela a kdyz se vam anette nelibi tak to neposlouchejte a uz DRZTE HUBU!!! *16*
        • Re: Re: Re: Anett:)

          Ty idiote, já jim seru na to jaký maj klipy, je mi jedno jestli se tam třepe sexy anette a maj tam 4 modelky který ani neví jak se drží kytara. Je mi naprosto volný kolik těch klipů je a jakou maj kvalitu protože tady nejde o klipy blboune, tady jde o to jestli umí a nebo neumí zpívat. Tarja v klipech stojí jak tvrdý Y ale ona nepotřebuje zaujmout a machrovat jak je pěkná, Tarja zaspívala a zastavil se čas, ona se nepotřebuje natřásat když její krása spočívá v něčem jiném. A nakonec, když víš hovno o tom proč byla Tarja VYHOŠTĚNA z Nightwish tak o tom raději nepiš jo ?
          • Re: Re: Re: Re: Anett:)

            Moje řeč! Tarja je démonická žena, která se nepotřebuje kroutit jako kdejaká čubka... Právě ten její nadhled a odstup z ní dělal takovou královnu, ke které lidi vzhlíželi... Kdyby se tam vlnila v těch Anettiných elasťákách a emařských čínách,nikdo by o ní neřek, jak je nádherná a božská... Anette se vlní jako Britney, Rihanna a jim podobné... Ještě ji chybí striptýzová tyč... Metal není jen o hudbě, ale také o stylu a duchu... A to co dělá Anette se k metalu vůbec nehodí!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anett:)

              Ano ano ano ... přesně tohle tu propaguju :)
          • Re: Re: Re: Re: Anett:)

            No je pravda že na klipech v podstatě moc nezáleží, i tak se ale podle mě klipy změnily, fakt nejhorší je Bye Bye Beautiful, podle mě perfektní píseň, které navíc kraluje Marco svým mohutným zpěvem... řekl sem si že na tenhle song by se hodil klip, čekal sem něco temnýho a působivýho v pravým metalovým kabátě... a? ...v celé délce sem ho viděl poprvé a naposled... hrůza
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anett:)

              A pokud jde o klipy, old NW měli skvělé klipy... Co třeba Over The Hills And Far Away nebo Sleeping Sun? A takhle se dá pokračovat i dále... Amaranth? Moc hezký a vkusný klip (dokud teda není záběr na Antte v elasťákách), ale obávám se, že je na dlouhou dobu posledním dobrým klipem new NW...
    • Re: Anett:)

      Na to se dá říct jediné...
      End of All Hope.....*9*
      Nebo taky vzhůru k ušnímu.... *1*
      • Re: Re: Anett:)

        Když se to vezme globálně jako ze všech stran, tak Anette je celkem dobrá zpěvačka. Ale aby zpívala metal a nahradila jednoznačně nejlepší metalovou zpevačku (Traju pro ty kdo nightwish neznali), tak to prostě nemůže fungovat ani za prd.
  • nova skupina

    Nightwish nejsou bey Tarji nic...s Anett to je nová a hlavně horší skupina.A nesrovnávat to prostě nejde.Bo staří Nightwish jsou úplně skvělí,dokonalí,nejlepší.Night wish s Anett se nedají poslouchat.To už skoro ani není metal!!!!!
    • Re: nova skupina

      Co to meles!!! Ty Nightwish vubec nerozumis!! A ani je snad neznas poradne..Metal to teda je a porad..Jeto Symphonic Metal..Ale ty stejne nevis co to je...protoze ty hudbe nerozmis... *10* *9*
    • Re: nova skupina

      přejmenovat, Nighwish nás uráží. *1*
  • Nightwish je naše druhá rodina!!:)

    Nebuďte lhostejní!! Anette versus Tarja -udělejte tomu věčnému porovnávání KONEC!!! Více se dozvíte na mým blogu - www.nightwishlive.blog.cz
  • Nightwish je naše druhá rodina!:)

    Nightwish je fakt božííí skupina!!! Poslouchám ji již nějakej ten pátek, takže vím co mluvím!! Nightwish je naše druhá rodina!! *4*
    • Re: Nightwish je naše druhá rodina!:)

      Nějakej ten pátek ?? to je měsíc nebo dva ?? já je poslouchám třetím rokem a to co v poslední době předváděj, to je shit ze kterýho je mi do breku.
  • Best skupina

    Nishtwišáci jsou nejlepíš!! miluju je :-* 458-497-434 *14*
    • Re: Best skupina

      Od jaké doby ??
      • Re: Re: Best skupina

        Spíš do jaké doby...
        • Re: Re: Re: Best skupina

          *1* jj
  • natasa

    no chlapci si mohou vybrat zpěvacku jakou chteji to je fakt Sice to pro Tarju museko byt hrozny ze dostala padaka hned po velkym koncerte ale myslim si ze je to tak lepsi. Si prectete ve sparku co pise. A prej se jí dari mnohem lip nez kdys byla s nima. Ja myslim ze takhle je to v poradku.
    • Re: natasa

      Tady ale nejde o Tarju, tady de o Nightwish......víš jakej měli pokles fanoušků? Dyť kvičí jako prase. Tarje se vede dobře, ale Nightwish ztratili tisíce fandů *16*
    • Re: natasa

      No podívej celá kapela si ji začala hodně dobírat na to že je prej neuctivá k publiku a že si o sobě moc myslí ve smyslu že je pro ně nepostradatelná ( s čímž naprosto souhlasím ) a měla pravdu, ale ta kapela jen odehrávala koncerty a v soukromí se přehlíželi a dělali že se nevidí. přez rok se spolu kapela nebavila a hádali se a myslím že vyzpívat celý turné je pořádná fuška pro hlas, ostatní mačkaj klávesy a brnkaj na kytaru ale hlas je živel kterýmu neporučíš když tě zklame a kterej potřebuje odpočinek. Proto Tarja chtěla zrušit koncert který se nakonec konal a ve kterém ji kapela vyhostila. Ano tarje se daří líp, ale komu by se nedařilo když ji rok ignorovali a opovrhovali jí a jejími problémy. Tak jak tak, bylo to pro jejich klid to nejlepší což jim způsobilo zkázu ( pop srdíčka plesaj, metal srdce pláčou ).
      • nw

        ...byť tvrdím že ve skupině neexistuje jeden bez druhýho, tak máš pravdu v tom, že hlas je něco víc než nástroj. Myslím že v Nightwish se vždy těžilo z dobrých nápadů (tudíž dobré hry na hudební nástroje) a z osobitého zpěvu. Jedna z těch dvou věcí se z Nightwish vytratila. Na Dark Passion Play si můžu vychutnat už jen to první. Nightwish bych tedy rozhodně neřadil do "POPU", jenže o kvalitním "METALU" se rovněž mluvit nedá. Sólová kariéra Tarji už podle mě také nemá ty správné grády. ...Nightwish rozhodně nikdy poslouchat nepřestanu, ale na prvních příčkách v mém srdci je rozhodně vystřídali jiné skupiny.
        • Re: nw

          Přesně, přesně. jak je Nightwish bez Tarji bezradný tak i Tarja je bez Nightwish jen nezapálená svíčka. Nemyslel jsem POPem to že je se skupina přeorientovala na pop ale že se přiblížila popu a odddálila od metalu , ale metalová je pořád. každopádně nightwish byli, nejsou a nebudou, kdyby se alespoň přejmenovali :-D
  • anette

    mne se libí Amaranth a anette tyto písně vyspívá si vemte tarju ta by to nebyspívala
    • Re: anette

      ccože ? ... ty ses asi posrala .. anette je kráva ..
    • Re: anette

      zaprvé se nauč pravopis ty kreténe nebo co si zač, za druhé -tarja má vystudovanou prestižní školu se zaměřením na operní, církevní a klasický zpěv-kromě metalu dělá i tohle na profi úrovni-tak si myslíš že by neuzpívala to co ta švédská kráva, která pořádně zpívat stejně neumí-no to di do prdele, když řekneš že Tarja by něco nevyzpívala--- *16* *8*
    • Re: anette

      no myslím, že je nemužete srovnávat, každá zpívá uplně jinak a každá má svůj styl. Prostě to musíte přijmout, že tam Tarja už není a když se vám nelíbí Anettin zpěv, tak poslouchejte instrumentálky který jsou na Dikipacku.
    • Re: anette

      Kolik ti je let holčičko ? Zaprve.. "zpívat" a za druhé GTFO , když se tvé názory zakládají na pocitu který máš z Anetiných trapných hadrů prakticky kompletně sedících v Emostylu (viz ty stupidní červenočerně pruhovaný fusakle s kterejma kdesi vystoupila) . Tahle stupidní švédská hadrová panenka (po poslechnutí mnoha rozhovorů s ní a s Tuomasem) nesahá královně metalu ani po kotníky se svým chcípákem v krku a prázdnotou v hlavě . So say we all !!!
      • Re: Re: anette

        Poser se dobžote!!
      • Re: Re: anette

        Kua jake EMO .. vam vse m ten styl najak leze na mozek..Nahodou Annet sa me tez libi a ma pekny hlas samozrejme Tarja byla taky skvela..ale holt uz tam nejni tak se s tim uz smirte a stejne s tim nic nenadelate :)
      • Re: Re: anette

        Dovol mi,abych se zasmál.Tarja není královna metalu.Tarja je výborná zpěvačka,ale to je tak všechno.Aby byla královna metalu musela by ovládat více hlasových poloh a ne jenom operní zpěv.
        • Re: Re: Re: anette

          víš kolik hlasových poloh ovládá když má školu zpěvu?hooooooodně ne jenom operní zpěv-on je schopná zazpívat jak vánoční koledy tak poison od alice cooper a tak bychom mohli pokračovat-tak nejdří mysli(pokud něco takovýho dokážeš)a pak piš!!!!!!!!!§
        • Re: Re: Re: anette

          drž hubu ty kteréne!se podívej co Tarja všchno uzpívá!jak to že není královnou metalu?NW by bez ní nic nedokázali-podívej vždyť jdou s švédskou šlapkou do prdele!tak si neber Tarju do huby ty svině!!!!!jaký ma Tarja hlas!má úspěchy.fanoušky,je uznávaná a to nejenom jako operní pěvkyně
          tak di do prdele ty čuráku -seš asi hluchej!!!!!!!kreténe, DEBILE! *16* *8* *10* *5*
        • Re: Re: Re: anette

          drž hubu ty kteréne!se podívej co Tarja všchno uzpívá!jak to že není královnou metalu?NW by bez ní nic nedokázali-podívej vždyť jdou s švédskou šlapkou do prdele!tak si neber Tarju do huby ty svině!!!!!jaký ma Tarja hlas!má úspěchy.fanoušky,je uznávaná a to nejenom jako perní pěvkyně
          tak di do prdele ty čuráku -seš asi hluchej!!!!!!!kreténe, DEBILE! *16* *8* *10* *5*
          • Re: Re: Re: Re: anette

            Ahoj xyxy,jsi opravdu milá *14* .Tvá slova a vyjadřování,jsou na vysoké úrovni.Taková odezva,vždy potěší.Měj se krásně a napiš.
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              xyxy,já věděl,že nezklameš a odepíšeš.Divím se,jak snadno se necháš vyprovokovat,kvůli malichernostem a subjektivnímu názoru.Tak co Tarja nebo Anette? *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              chudáááčku...nejdřív se nauč poslouchat... *14*
          • Re: Re: Re: Re: anette

            předchozí příspevcěk TO:marco
        • Re: Re: Re: anette

          není to o tom ... když se řekne metal , 30% Evropanů okamžitě vypálí Nightwish . Když se řekne metalová zpěvačka -> zjistíš , že 80% z nich zná Tarju jménem . Tarja .. je .. nejznámější .. metalová .. zpěvačka..vystupující s metalovou kapelou .. tak je to metalová zpěvačka. HOtovo .
          • Re: Re: Re: Re: anette

            No jasně tuctovej popík a ty si asi odkud z Marsu ne a ted si priletel
          • Re: Re: Re: Re: anette

            Vůbec si mě nepochopil.Já se s tebou nepřu o to jestli je to metalová zpěvačka.Já pouze říkám,že to není královna metalu.Na metalové scéně je mnohem více nadanějších zpěvaček než je Tarja,zvládajících zazpívat vícero hlasových poloh a rozprostřít větší paletu emocí svým nezaměnitelným hlasem a citem pro detail.Jo a podle popularity nikdy žádnou kapelu ani zpěvačku nehodnotím,takže jakou má ve světě Tarja popularitu mě nezajímá.Ne vždy to co je populární je taky nejlepší.Nightwish miluji,protože se mi líbí jejich hudba a ne proto,že jsou populární.
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              jdi do prdele! Tarja na to studovala sibeliovu akademii(viz. emoce a práce s detaily)nikdo neuzpívá to, co všechno uzpívá Tarja,je světově uznávaná a vůbec-takovýmu ktreténskýmu zasranýmu čurákovi nemá cenu něco vysvětlovat *13* *9* *8* *16* *5*
            • nw

              jedna věc je "co dělá skupina a jak k tomu přistupuje" a druhá věc je "jak to vidí fanoušci". Nightwish sou v Evropě už dost známou skupinou, ale nějákých tvých 30% je střela od boku. Nightwish je moje nejoblíbenější skupina, ale i tak mám respekt k těm ostatním skupinám. Snažím se bejt objektivní, mám rád totiž "metal" obecně. A když už sme u těch procent, tak si taky myslím že to není úplně směrodatný. Když se lidí zeptáš na Metallicu, 90% z nich vypálí "Nothik Else Matters", ale fakt si vy všichni metaloví labužníci myslíte že je to jejich nejlepší písnička? Nakonec jeden příklad za všechny... spočítej prodaný CDčka Nightwish a Britney Spears, myslím si že Britney jich určitě prodala mnohem víc ALE! Myslí si snad někdo tady, že je to lepší muzika?!!! Kašli na procenta, poslouchej metal a buď svůj. M
            • Re: Re: Re: Re: pro bouna

              právě že pochodpila a proto se ptam kolik je tobě!!...a má snad Anette navybranou??...nemůže si teď tak moc vybírat co zpívat a jak to zpívat...
          • Re: Re: Re: Re: anette

            ty tomu něják rozumíš...jen tak mimochodem a kolik je tobě?...de o to, že Anette nezazpívá to co Tarja a Tarja nezazpívá to co Anette...ne stejně...a je blbost je srovnávat!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              jej...no de o to že to tak je a nic...nemůžem s tim nic udělat ani když si budete stěžovat sebe víc...když si poslechnete Angels Fall First a hned pak Once tak tak slyšíte jak se změnili...teď je to jenom daší změna...poslouchejte starý songy a neřešte to...třeba
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              Nemyslím si, že je blbost je srovnávat... Když Anett přišla, aby nahradila Tarju, následkem čehož se totálně změnila i celá skupina... Prostě se musí srovnávat a upřímě řečeno-Tarja byla lepší... *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              Ale jejich příznivci to nechtěli
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              de ot o že Nightwish chtěli jinej styl...chtěli něco novýho...
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              Jak to může být blbost je srovnávat, Anette přišla aby nahradila Tarju což je naprosto nemožný z jakýhokoliv úhlu pohledu. Takže tu mámě Tarju co byla a Anette co máme, tak je musíme srovnávat, stejně nám ani nic jinýho nezbejvá, ale abych to zkrátil, pravdu máš taky, srovnávat se nedá páč Tarja je prostě lepší.
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              Pokud se ptáš kolik mi je , nepochopil si (nepochopila si) narážku na věk -> gtfo . A jde mi o to , že Tarja se nesnaží zpívat to , na co nemá hlas :-) A nightwish bez TOHO HLASU nejsou nightwish ale posranej tuctovej popík .
  • trošku objektivity

    Myslím,že je hlavní,že to co dělají ,srdcem a naplno.Bez rozdílu.Hlavně ať se to nepřežene s komercí.Bude to výhra pro nás všechny bez rozdílu pohlaví,pleti,vyznání a pod.
    • Re: trošku objektivity

      Souhlasím!
    • nw

      ...asi tak, je skvělý, když je někdo v něčem dobrej... pokud ale začne bejt sebestřednej, je to na prd a kolem někho už nikdy nebude nic "perfektní"
  • Bye Bye Beautiful

    A jenom tak moje nejoblíbenější písnička je Bye Bye Beautiful a tu zpívá Anette!
    • Re: Bye Bye Beautiful

      Mě se líbí Islander a ten zpívá Nightwish .
      • nw

        ...Islander ye perfektní pohodovka, Nightwish yeště nikdy tak oddechovou písničku podle mě neměli a na koncertě v Praze se taky náramě povedla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit