Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anette a tarja

    no jo no anette ma lepzi hlas alip zpiva trja zpivala operne tak proc teda nezpivala v divadle? Jako nebylo to spatne ale anette je holt anette no! *4*
    • Re: anette a tarja

      Njn...to je věc názoru!... já mam radši Tarjin hlas ale Anettin se mi taky líbí!!
  • anette...

    anette urcite nieje tarja, ale na zivo robi dobru sou, viac ako tarja...novy tarjin album sa mi vobec nepai iba jedna pesnicka, zneje dost nudne viac do opery ako metalu..a nightwish zasa troska viac experimentuju napr. sont The islander...supeeer pecka... *14* a nesudte anet podla toho ako sa oblieka , hudba je o speve a nie obliekani...snad len tolko tarja je tarja, a anet je anet *13*
  • tarja a anette

    oni nejsou spatny ale treba porouvnejte obleceni tarja se strojila jako naka nafintena princezna do satu
  • tarja a anette

    Ahojky podle mě nightwish dělalo nightwish právě ten krásný jediněčný tarjin hlas, prostě nebyla to obyčejná skupina jako je teď ale právě kvůli tomu sem se do ní zamilovala, hudba nádherná a když do toho začala tarja krásně operně zpívat, to bylo něco. Anette třeba má pěknej hlas to nepopírám, ale z nightwish udělala něco jinýho a už to ani náhodou není gothic metal, je to můj názor, nenutim ho nikomu, ale podle mě ten kdo měl rád nightwish předtim s tarjou, se jen tak nevyrovná s její ztrátou a nahrazením Anette......mějte se fajn pa=))
    • Re: tarja a anette

      jj, plne s tebou souhlasim!!!!!!!
  • anette

    musime ji dat cas a sanci urcite se zabidli a pak to bude ok! *3*
  • aenette

    dle myho nazoru anete je o neco lepsi a to jeji oblecení jí prece slusi *1*
    • Re: aenette

      To teda jako fakt ne!!!! *13* Aspon zpěvem lepší není!!! *16*
  • Anette

    Byla jsem pred dvema tydny v Manchesteru na jejich koncetre.. Byla jsem hooodne zvedava, jak to Anette zvladne a prekvapila me moc a moc.. Vsichni lidi suprove rozhybala a zpivala skvele.. *3* a hodne ocenuju, ze se nesnazi kopirovat Tarju, ale jede si po svym tak jak ji to jde.. Sice je pro me Tarja the best zpevacka a posloucham jeji nove album stale dokola, ale Anette je fakt dobra a fandim ji :-)
  • tarja a anette

    No tak obě zpívaj moc pekne ale Tarja byla hodne ve predu kdesto anette drzí krok. *4*
    • Re: tarja a anette

      drží krok s kým? podle mě cupitá hodně, hodně vzadu a nestačí ji dech *13*
      • Re: Re: tarja a anette

        Je to hodně jinej styl, ale Anette je dobrá!!! Umí zpívat dobře když jí dáš šanci...kdy naposled si od ní něco slyšel(a)??...o každym můžeš tvrdit že je děsnej!!!!
        • Re: Re: Re: tarja a anette

          já neříkám, že je děsná, jen mi tam nesedí a co se týká kdy jsem naposledy od ní něco slyšel dnes v rádiu a doufám, že to bylo naposledy - přepínám na jiné
          • Re: Re: Re: Re: tarja a anette

            dobře...a na jakým radiu si jí slyšel???
            • Re: Re: Re: Re: Re: tarja a anette

              Na internetovém rádiu ROCKMAX pipko... Zkus si ho taky někdy pustit! *5*
              www.rockmax.cz
  • Tarja versus Anette

    Jako nevím, některé vaše názory jsou k smíchu!Tarja byla sice hodně dobrá a já osobně jsem ji také preferovala!Má prostě božský hlas!Ale Anette není o nic horší-Má taky moc krásný hlas, není operní pěvkyně,tak od ní přece nemůžete čekat ani ten zpěv,ne??Myslím, že to Nightwish nekazí!Je dobrá a zaslouží si šanci!Taky to pro ni není lehké se dostat na místo Tarji, být taky tak slavná a sklízet tolik úspěchů,ne??I když mě mrzí odchod Tarji, Anette přeji hodně štěstí!!!!
    • nightwish

      ok,ja beriem nazor ten aj ten a tiez som preferovala Tarju ale pred dvoma tyzdnami som bola na koncerte v Glasgove a musim Vam povedat,ze anette je ozaj skvela,jej hlas je super a na podiu je velmi prirodzena aspon na mna tak posobi ateda tym som chcela povedat ze od tohto koncertu mam uplne iny nazor...ale samozrejme Tarja je Tarja a je to operna spevacka a Anette je Anette a ona je sice hlasovo nieco ine ale ta zmena nightwishu prospela.a ja priznavam sa ze som sa este viac do nightwishu zamilovala a uz teraz sa tesim na novy album.takze podme sa rozpravat.... *4*
    • Re: Tarja versus Anette

      byla sem zvyklá na Tarju a musíš uznat že to je trochu šok...je to velká změna chvíli...no docela dlouho mi trvalo než sem Anette dala šanci, a pak sem toho vůbec nelitovala...zpívá hezky...i dkyž teda styl jakym se oblíká se mi fakt moc nelíbí...o tom ale ta hudba neni že...Mě už přijde Anette dobrá zpěvačka... *4*
  • Tarja

    Anetu bych vyhodila z okna je příšerná, hls děsnej, obliká se jak hoka co jde na tokio hotel. Nesnášim jí. TARJA FOREVER
    • Re: Tarja

      tak si pocuvaj tarju a nestrkaj nos do veci co ta nebavia a posli neake video ohladom tvojej osoby aby sme,teda myslim ze aj viacej ludi to zaujima,aky mas styl obliekania a spev...style and singing forever. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit