Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napište!!!!!

    prosíím na pište sem na Hatexlove.sblog.cz že posloucháte nightwish!!!!
    • Re: Napište!!!!!

      no tak pište prosím ať to nevypadá jako že kdo nikdy nightwish neposlouchal!! piště i když nemáte rádi anette
      • Re: Re: Napište!!!!!

        zdravim,pocuvam a rada aj anette. *4*
        • Re: Re: Re: Napište!!!!!

          Nightwish sou skvělý ať s Tarjou nebo s Anette *14*
        • Re: Re: Re: Napište!!!!!

          aha,takze to si ty,ze hatexlove z 1O.4.2008,tarja versus anette............fakt dobry prispevok. *4*
          • Re: Re: Re: Re: Napište!!!!!

            *1* dík *3*
  • ...

    Pro ,,anonymku":
    Hmmm... Tak Anette zpívá s úsměvěm a radostí, jo? Ten její přiblblý úsměv a-lá Britney Spears působí hloupě... Jestli byl zpěv s Nightwish Tarji ke konci fuk, to sice nevím... Ale vím, že se neusmívala nikdy! U jejího hlasu by ani nemohla - působilo by to totiž děsně připitomělě... Tarja má vážnost, noblesu, eleganci a šarm - vypadá tajemně a ďábelsky... Jak by asi vypadalo, kdyby se chichotala jako Anette? Nikdo by ji nebral vážně! Právě toto je Tarja a nikdo by ji jinou ani nechtěl!!!
  • ...

    OCEANBORN!!!
  • 1. místo

    super tak sou konečně na 1. místě!:D...a s tou Anette je to blbý ale už se to nejspíš nezměmní takže se s tim musíme smířit a neřešit to... *9*
  • zklamání

    Zhruba od roku 1992 jsem začala poslouchat skupinu Therion a moc se mi líbila. Postupem času se mi do rukou dostali NG a rázem jsem si je zamilovala. Tuhle kapelu jsem si vždycky spojovala se třemi věcmi:
    - skvělá hudba, která se neustále pohybovala směrem dopředu a stále víc zkvalitňovala a přitvrďovala - výborně napsané texty - a v poslední řadě čím mě tahle kapela dostala byl nádherný sopránový zpěv v podání TR což z téhle kapely udělalo něco zcela vyjímečného. Hudba se nezměnila, jak jsem řekla je čím dál lepší, texty takřka při starém, ale co mě strašně zamrzelo, je to, že úplně zmizel vokální zpěv. Výběrem jejich nové zpěvačky se v mých očích zařadili mezi tuctové kapely. Jistě AN má také velmi krásný tón hlasu, ale už je pro mě úplně někde jinde. Když jsem si poslouchala jejich nové album, tak jsem byla hodně, hodně zklamaná. Jediné co mi připomínalo ten starý dobrý NG je hudba a hlas Marca. Možná po přečtení budete nadávat, ale je to můj názor, Vy si je poslouchejte dál, ale o mě už nenávratně přišli a je mi to strašně líto. Tak se mějte krásně a snad Vás v budoucnu nezklamou jako mě.
    • Re: zklamání

      Už nás zklamali *9*
    • Re: zklamání

      Souhlasím s tebou... už to prostě není ono.. škoda *9*
  • anett je lepší!*14*

    koukejte nwm co proti ní ¨všichni máte možná nemá všechny ty zkušenostu a tak ale to asi nikdo když teprve začíná a je na ní vidět žhe zpívá s úsměvem a radostí zatímco Tarje už to bylo šumák..takže jí dejte plsky chwilku čas ona se zaběhne ikdyž Amaranth je bezkokurenční song..! *8* *14* *1* *13*
  • boze boze

    no samozrejme ze Anett nema na Tarju ve starych pisnickach, protoze byly Tarji napsany na jeji hlas, Anett takovy nema, ale snazi se, asi to neni pro ni lehke zpivat v kapele po Tarji
  • Cože?!

    Kde se vzalo to že skupina Eva a Vašek jsou na prvním a Nightwish až na druhým stupni žebříčku? *8* Pochopila bych kdyby tam byla nějaká jiná skupina ale toto? *1*
    • Re: Cože?!

      jo musíme jim to vytáhnout *1* *1*
  • Pcheeee

    Anette že se naučila normálně pohybovat???Je to trapka! Podívejte se na klip Amaranth jak se tam natřásá do kamery a ještě k tomu v legínách! Na pražském koncertě mela oblečení které vypadalo jak kravská noční košile. Kde ta zlatá Tarja... *9*
    • Re: Pcheeee

      musim uznat že s tou košilí máš pravdu...jka se tohle proboha může nekomu líbit????...jo a ten klip...co si budem povídat ale ostatní tam vypadají dobře!
  • koncert

    No já na koncertě byla a můžu říct že mě anette mile překvapila...věděla sem že prostě něco nevyzpívá a to od tarji prostě veme po svym, ale bylo to lepší než sem čekala.....je to sice jiná kapela, ale taky super=) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit