Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NW

    Nightwish s Tarjou-super, s Anette hnus největší. Proboha, kam dali uši a rozum, že vzali takovou ňahňu! Doufám, že radši dá přednost rodině, a tuhle skupinu co nejdřív opustí. Pro dobro lidí, který mají aspoň základ sluchu, a který hudbu NW milujou, a chtějí k ní taky odpovídající zpěv *13*
  • Re: Re: Re: Pro Marii

    Já to myslela samozřejmě ironicky- smalíky celkem vystihly situaci a pocity, které jsem z toho měla. Tak třeba se ti líbí, když zpěvačka tahá tóny z nosu a hlavy jako třeba naše Ivetka Bartošová v horších dnech. Ale promiň, já jsem prostě, díky Tarje, zvyklá na trochu vyšší úroveň, a podotýkám, že se opravdu nejedná o ryze operní zpěv. Chápu, že to Anette nemůže zvládnout, když nemá vyškolený hlas, a určitě tak nedře jak Tarja. Ale prostě její barva hlasu je tak strašně fádní, že bys ji mezi jinýma nerozeznal *9* Sorry, můj pohled na věc
  • Klip natočili u nás.

    Víte, že klip Sleeping Sun byl natočený u nás? Je to tak. V jednom lomu v Řeporyjích u Prahy. Byl to ten klip z roku 2005. A veškerý vybavení, který tam bylo, meče, koně, krev atd.. tak půjčovala, choreograficky řešila a dělala jedna pražská, firma Three brothers production.
    Nebojte se fakt to neni kachna *9* . Je to z více než pravdivých zdrojů (jako jsou moje oči, uši atd.. *1* )
  • Re: Re: Pro Marii

    nEMÁŠ ZAČ, RÁDO SE STALO *3*
  • Re: Re: sami

    Přesně Jukka je nejlepšíí *14* *14* *14*
  • staré časy

    Ty dnešní skupiny to už není to co bejvávalo. To byly časy s Killers, Number of the beast nebo Painkillerem. Hmmmmm
  • Re: Pro Marii

    Nic tak úžasnýho jsem jakživa neslyšela *9* Díky! *9*
  • Re: Tarja vs. Anett, bože lidi, nechte toho!!!

    Napsala jsi to samé, co před tebou "dully"... *1*
    Velice originální... *1*
  • Tarja vs. Anett, bože lidi, nechte toho!!!

    Bože lidi, přestaňte už jednou řešit Tarja vs. Annet. Nechápu, proč to všichni tak najednou řeší, když od té ,,chvíle" uběhla už spousta vody. Nightwosh mají to, co chtěli a já osobně jsem s Tarjou na sólové dráze spokojená. Nevím jak vy, ale já ano. Annet se mi taky moc nezamlouvá, ale že by neuměla zpívat... To vážně ne. Annett umí zpívat, podle mě nejsou tak blbí, vybírali si dlouho zpěvačku za Tarju a podle nich vybrali určitě dobře. Nejste sami fanoušci, kterým to vadí, spoustu to muselo dát najevo na oficiálních stránkách Nightwish, nebo někde, ale jak vidíte, jim to nevadí a myslí si, že udělali správně. To jestli udělali anebo ne, už je jen a jen Váš názor. Uvědomte si, stát na Anettině místě. Necítili byste se dobře. I když to třeba je pravda, stejně je to váš názor, se kterým nic neuděláte. Tarja je se sólovou dráhou spokojená a Nightwish taky. Přejte jim to.
  • ...

    Nightwish mají to, co oni sami chtěli! Tedy nechápu, proč se tady pořád, po 5 letech, vztekáte a nadáváte...
    Jen tak si zkuste představit, že byste měli krásnou, chytrou, nadanou partenrku/partnera a najednou zjistili, že už o něj nestojíte a chcete zkusit něco jiného, byť by to nebylo úplně ideální... Nejspíš by vám bylo jedno, že se vaším přátelům nelíbí a říkají vám, že původní partnerka/partner byl lepší. Bylo by vám to prostě fuk! Tak už pochopte, že nikomu z NW na vás nezáleží a je jim jedno, co si myslíte, protože oni jsou spokojeni!
    Bůh ví, že zbožňuji Tarju... Ale proč se rozčilovat nad něčím, co nikoho ze zúčastněných netrápí? Tarji je samotné na sóĺové dráze dobře a je šťastnější, než s NW. NW jsou zase šťastni a spokojeni v této sestavě! Tak už se s tím jednoduše po 5 letech smiřte!
  • Pro Marii

    Pár videí pro Marii
    ANETTE OLZON UMÍ ZPÍVAT!!!!!
    http://www.youtube.co m/watch?v=mlNRXQLZ_vE
    http://www.y outube.com/watch?v=heIReJJgFMc&feat ure=channel
    http://www.youtube.com /watch?v=heIReJJgFMc&feature=channe l
    http://www.youtube.com/watch?v=A tixL0dD28g
    http://www.youtube.com/ watch?v=8YtK1Vt77k8
  • Re: Re: Re: NW

    Spíš nesouvisle odpovídáš ty. Ono, co taky jinýho zbývá, když dochází argumenty, že? Dokonce jsem napsala dva příspěvky, a ty se nechytáš. Smutné, ale vlastně mě to ani nepřekvapuje. Tvoje nadsázky jsou mi ukradený, napsala jsem VLASTNÍ názor na zpěvačky v metalových skupinách, zatímco ty, v této diskuzi, dost často akorát melduješ poznatky z jednoho dopisu, a i kdyby miliarda lidí tvrdila, že např. vystoupení NW na MoR bylo úděsný a totálně nezvládnutý, tak to stejně nepřijmeš. Ale třeba ti víc záleží na těch ohýnkách a světlíčkách, který byly opravdu dobrý. Jinak, nevím, kdo tady nemá vlastní názor. Spíš ho oba máme diametrálně odlišný. A dík za poklonu, puberťačka už fakt dlouho nejsem, což mě dost mrzí.
  • Re: Re: Re: NW

    a jinak Sharon v Roxy taky chvílema tahala svůj hlas odněkaď z paty, nikdo neni naživo dokonalej, alespoň je vidět, že to není podvod.
  • Re: Re: NW

    Co to tu proboha zase plodíš za perly? Přečti si znovu mý články a podívej se, jak odpovídáš úplně nesouvisle a nesmyslně. Přečti si ještě jednou o tom areálu i o té nadsázce s holí a šátkem. Doufam, že jsem sem to napsal tak, že i puberťačka by měla být schopná to pochopit.
  • Re: Re: NW

    Nahoře je trochu rozvedený a doplněný příspěvěk, protože už vidím, jak by se někdo chytal každý maličkosti *9*
  • Re: NW

    No vidím, že zato ty máš patent na rozum. A prosímtě, tím velkým areálem myslíš ten krcál v Sydney? Zvláštní, že jiným zpěvačkám to falešně nezpívá NIKDE. A jestli jsou pro tebe Tarja, Sharon,Simone a další babky s hůlkama v rukou, tak to Bravo čteš asi nejspíš ty, protože očividně nemáš tušení. Právě tyhle jsou totiž důkazem toho, že originální a přitažlivý můžou být i bez 150 tetování a úděsnejch mundůrů. A to, jestli ti přijde vhodný k muzice NW skákat po podiu jako postřelená srna, tak máš vážně vytříbený vkus!
  • Re: NW

    No vidím, že ty jsi asi snědl Šalamounovo nevím co, ale používat umíš jen urážky. A propos- můžeš mi říct, jestli tím velkým areálem myslíš zrovna ten krcál v Sydney?Zajímavý, že jiným zpěvačkám to falešně nezpívá NIKDE. A Bravo očividně čteš ty, protože NW se tam po příchodu Anetky objevují až nebezpečně často, protože teď jsou to teptrve supa grupa pro dvanáctiletý holčičky. Kdybys četl metalový nebo rockový magazíny, tak víš víc, takže se probuď.
  • Re: Re: Re: Re: Re: NW

    Škoda, že na další snůšku nesmyslů v podání Mařky nelze odpovědět, tam, kde by to mělo být. Zkus si někdy projít areál velkýho koncertu nebo festivalu křížem krážem a uslyšíš přímo ukrutný změny v kvalitě zvuku! Zvukaři se často minuli povoláním. A to, že někdo nezpívá jako Tarja, to opravdu neznamená, že zpívá falešně. Ale pro tebe je zřejmě každá jiná zpěvule falešná. No hlavně, že čteš recenze (asi v Bravu a Popcornu), co třeba si utvořit vlastní názor. Ale k tomu snad dojdeš až se dostaneš z pubertálních let, kam podle toho, co píšeš zjevně patříš. Já nevidím nic zásadního, co by na jejím jevištním projevu bylo v nepořádku. A to že jí je čtyřicet, tak to si jako má vzít šátek na hlavu, hůlku do ruky nebo rovnou cvičit skoky do rakve?
  • Re: Re: Re: Re: Re: NW

    Tak já jsem slyšela jen asi pět koncertů, ale úplně mi to stačilo. A svádět falešný zpěv na zvukaře a na vítr?! *15* Jinak- Tarjiny songy se v souvislosti s NW říká právě songům původně zívaných Tarjou, takže nevím, kdo tu mele kraviny.Samozřejmě já bych taky nechtěla, aby byla Anette kopií Tarji, ale promiň, trochu úroveń by mít mohla, aby ze sebe ve svých skoro 40ti letech nedělala diblíka nebo cvoka. Její jevištní projev je fakt síla. Ale proti gustu... Jinak, mám zase hodně DVD NW s Tarjou, a z toho asi 4 ze s.Ameriky, kde byla návštěvnost velice dobrá,takže asi tak. A tím vezením se dolů myslínm hlavně to, jak čtu ecenze o tom, že jsou teď NW jen parodií sami sebe. Po MoR- jestli je jejich vystoupení jen sranda, anebo to opravdu myslí vážně apod.
  • Re: Re: Re: Re: NW

    Tak jsem se unes, že jsem tam v reakci opsal tvoji obrovskou kravinu o tom, že Aneta zpívá Tarjiny songy. Ne, pokud vím, ona nikdy nezpívala a ani patrně zpívat nebude My Winter Storm, I Feel Immortal, Die Alive nebo jiný Tarjin song. Ona poUze zpívá písně kapely Nightwish, které v původní albové podobě nazpívala Tarja. A zpívá svým hlasovým projevem a dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit