Přejít na výpis diskuzí

Jonas Brothers, The

HUDEBNÍ SKUPINA 9.12.2007 
2289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hajzlové

    Nenávidím je. Na co si hrajou?
    že se drželi svojeho snu.
    Kdyby neměli rodiče v showbisnisu
    tak sou v hajzlu *10*
    • Re: hajzlové

      oni rodiče v showbisnisu nemaj!!! jen jsou dobrý a dostali se až na vrchol!!! *10* *10* *10* *16* *16* na rozdíl od někoho *9* *9*
      • Re: Re: hajzlové

        a to nikoho vůbec nezajímá tak ahoj *15* *15* *15*
  • NEMATYTUL

    Pro ty co jim vadí že tu píšeme *9* *9*
    mi taky vadí že když přepínám TV tak dřív nebo pozďeji narazím na ty BUZNY *8* *8* *8* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16*
    • Re: NEMATYTUL

      to je tvůj problém...
  • VYSERTE SI OKO

    U nás na Sleku si skoro každý myslí že to su buzny. VYJE JAK KDYBY HO ZA KULE TAHALI
    *15* *15* *15* *15* *15*
    POSLOUCHEJTE METAL *16* *16* *16* *8* *8* *10* *10*
    • Re: VYSERTE SI OKO

      poslouches si nějakej trapnej metál sam\a každýmu se líbí něco jinýho.. tak hned když se ti nekdo nelíbí tak ho nemusíš urážet.. co ti udělali?? taky by se ti líbilo kdyby si byl\a slavný\á a tebe by někdo takhle urážel jenom kůli tomu že se jim tvoje písničky nelíbí a že tě nesnáší?? to je nemůžeš prostě ignorovat a nevšímat si jich.. prostě dělat že ti jsou lhostejní??? KAŽDEJ JE JINEJ... TAK UŽ TO KONEČNĚ POCHOP
    • Re: VYSERTE SI OKO

      u nás v česku si zase všichni myslíme, jací blbečci jsou ti na slezsku!
    • Re: VYSERTE SI OKO

      neříkej nám co máme dělat ty kokote *13* *5* *3*
  • stela

    nevite nekdo kolik let je stele a macy)mejsi)a kdy se narodily bila bych strasne vdecna
    *14* *14* *3* *14* *7*
    • Re: stela

      to nevim...
      ale jestli chces prihlas se zdarma do meho fanklubu. A jestli chces muzes mi s tim pomahat.... *4* je to

      http://jonas-brothersfan.blog.c z/
    • Re: stela

      Ahoj jsem týna a řeknu ti že macy je 20 let a narodila se 29.8.1990 a stele je 22 let a narodila se 15.9.1988.PAPA *4* Co za to? *3* *7*
  • Demence

    vy jste všechny úplně na palici, jak někdo může poslouchat tady ty rádoby umělce. to je něco hroznýho, jedině holky do 14-ti let to můžou poslouchat až na nějaký vyjímky: na holky který bohužel nikdy nevyrostou, už jsem pár takových potkal. Třeba vysokoškolačky který jsou úplně blbý, smějou se jak dementi, chovají se jak 10-ti letý děcka... jak může být někdo tak blbej, nebo jak se může někdo takovej dostat vůbec na vysokou? když je vidíš tak ti připadá jako bys byl ve zvláštní škole, takový vymytý mozky. je to prostě hrůza, tohle není hudba, je to naprostý nesmysl, to nemá s hudbou nic společnýho, NIC. tady ty upištěný buzny by se na to měli vykašlat. ten kdo je poslouchá je nenormální vůl, kdo je neposlouchá, je normální. a poslouchají je už věkově zminovaný malý holky. nesnáším tady ty sračky *13* *9*
    • Re: Demence

      každýmu se líbí něco jinýho... zase nechápu ty co nepochopí tyhle tři věty.. : 1. Káždýmu se líbí něco jinýho
      2. Každej je jinej
      3. Jenom kůli tomu že se ti nějaká hudba nelíbí hned nemusíš říkat, že sou upištění a že neumí zpívat.....
      KAŽDEJ MÁ JINEJ NÁZOR...!!!!
    • Re: Demence

      víš co, buď zticha a jdi si někam poslouchat ten svůj metálek...nás tvůj názor naprosto nezajímá!
      • Re: Re: Demence

        tvuj taky ne!!!!!!!!
        • Re: Re: Re: Demence

          ježis,sorry to je pro abigor,jonasove sou super co poslouchám je jen moje věc a nikomu do toho nic není!!
    • Re: Demence

      Hele ty demetní pitomče co si o sobě myslíš?Jsou to taky normální kluci jako ostatní ale jen ty mi normální nepřijdeš ty nemyslící vole! *10* *16* *13*
      • Re: Re: Demence

        a já nechápu jak můžou být takový idioti jako ty :D to že se někdo dostal na vysokou a poslouchá to co se tobě nelíbí neznamená že je uplně blbý a že je divný že je na škole.. :D to ty se radši podívej jak píšeš, na.." vysokoškoláka" :DD promiň ale tady si se pěkně ztrapnil :D hudba a vysoká škola je něco jiného, to není o inteligenci o hudbě ale o vkus ty debile :D .. vidíš a to nejsem ani ještě na střední :D TRAPNÉÉJ SI *15* *15*
    • Re: Demence

      twl tak si toho nevšímej!!! prostě jim závidíš!!! By mě zajímalo jak se chováš ty!!! Jestli máš problém tak si ho nech laskavě pro sebe!!! JONAS BROTHERS NEJSOU BUZNY!!!
  • Práce z domu

    ZÍSKEJTE 2. VÝPLATU KAŽDÝ MĚSÍC!
    Nabízím nenáročnou,ale zajímavou práci,která Vám přinese i zajímavé finační ohodnocení. Váš stávající plat,či mateřská pro Vás bude jenom kapesným. . Vhodné pro studenty, ženy na MD,ale i pro všechny zaměstnané lidičky,Celá ČR.
    www.nakupujavydelavej.eu
    *3* *3*
  • SOU to BUZNY

    Su To uplně BUZNY.
    A buzny dělají i z tych děcek co je poslouchají. *16* *16*
    Kdybych se mněl rozhodnout mezi smrtí a jima tak radši chcípnu *13* *13* *13*
    • Re: SOU to BUZNY

      Kreténe...!!! *10*
      • Re: Re: SOU to BUZNY

        to sozu buzny jako moje hocvno.a to že moje hovna jsou velkýýýýýýýýýýýýýýý
      • Re: Re: SOU to BUZNY

        a ty jsi zase trapný, nu což :D každý jsme nějaký :D
    • Re: SOU to BUZNY

      tak běž chcípnout někam do kouta a neurážej. chybět nám nebudeš
      • Re: Re: SOU to BUZNY

        souhlas
  • Peníze nejsou dílem náhody

    *3* *3* Vydělávej ještě dnes
    Nabízím přivýdělek bez narušení Vašeho dosavadního zaměstnání nebo studia. Vše si řídíte od svého počítače. Jednoduché, časově nenáročné, nejde o podomní prodej. Nezáleží na věku ani počítačových dovednostech, tady má šanci každý. Příležitost mají všichni, co hledáte řešení. Peníze nejsou dílem náhody, ale odhodlání je získat. www.nakupujavydelavej.eu
  • Vydělávej chytře

    Vydělejte si dost na to, aby jste se nemuseli bát o svou budoucnost. Pusťte se hned do budování svého webu, který vám bude vydělávat. Nakupujte, doporučujte a zajistěte svému webu reklamu a je hotovo. Peníze si k vám cestu najdou samy. Nabízíme vám technickou podporu a přednastavený web s pěti sty obchody, které vyplácí provize. Vhodné pro všechny co chtějí vydělávat. www.nakupujavydelavej.eu *14* *14* *14* *14* *14*
  • Druhá výplata

    Hledáte přivýdělek, ale nechcete ohrozit své zaměstnání? Řešením je práce doma přes internet. Nabízíme volnou pracovní dobu na výdělečném webu, na kterém můžete reklamovat i své aktivity. Jednoduché, zvládne to i dítě.
    nebo www.krasavice.prace112.cz
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit