Přejít na výpis diskuzí

Jonas Brothers, The

HUDEBNÍ SKUPINA 9.12.2007 
2289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou nej

    Jonas jsou nej.. .. myslím že si nezaslouží aby jim někdo nadával .. mě je jich pak líto protože oni jsou fakt užasní.. milý, vtipní, krásní, talentovaní... já je budu milovat na věky :) at si říká kdo chce co chce... chvíli jsem byla zakoukaná do Justina.. jakože jsem ho furt poslouchala.. ale teď když jsou ted nove písničky JONAS LA... tak se to ke mě hned vrátilo.. hned zase jonasky miluju tak jako dřív.. taky jsem si uvědomila že Justinovi stoupla docela sláva do hlavy...klukům ne.. proto je tak miluju... netvrdím že Justina ted nemám ráda ale necitím to co citím k Jonáskům.. ale furt ho poslouchám ale jak říkám..Jonásci prostě 4ever ♥ *14*
    • Re: jsou nej

      Já Justina nemám vůbec ráda, protože ho na vrchol protlačila jeho mamka, zatímco Jonásci se museli na vrchol dostat sami a proto je tak obdivuju *14*
  • ajoj vseci!

    to je ta nej skupina! hej a maj dobrej serial JONAS! *4*
  • ¨jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

    hej hej holky a kluci díváte se na disney chanel jonas o jejich životě já jo a taky bych chtěl mít takovej bejvák

    *5*
  • Dotaz:D

    Jak se menujou jejich rodiče??:D
    • Re: Dotaz:D

      mamka je Denise a táta Kevin *4*
  • MILUJU JE!!!

    JONAS BROTHERS JSOU TA NEJLEPŠÍ SKUPINA NA SVĚTĚ!!!HROZNĚ JE MILUJU A POSLOUCHÁM JE UPLNĚ POŘÁD. MAJ BOŽÍ PÍSNIČKY A JSOU NÁDHERNÍ!!!MILUJU JEEEEEE *14* *14* *14* *14*
  • S

    JONAS JSOU SUPER *14* *14* *14* *14* *14* MAJNEJLEPŠI PISNIČKY *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • ÚÚŽASSNÝÝÝÝ

    JONAS BROTHERS-jsou vážně skvělí a talentovaní!!Strašně bych si přála být na jejich koncertě-oni z toho vždycky udělají výbornou show!! *3*
    • Re: ÚÚŽASSNÝÝÝÝ

      to máš pravdu jsou úplně nejlepší! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hnus

    Co oni pořád existujou já myslel že už dávno pochcípali no ono to dlouho trvat nebude jinak totální humus tahle rádopy kapela nic horšího sem v životě neslyšel muzice rozumim a pohybuju se v ní a tohle je můj názor prostě totální nevkus
    • Re: Hnus

      Tak se místo muziky zkus, protentokrát, zaměřit na češtinu!!! Jdi si na svoje metalový skupiny, když se ti pop nelíbí!!! Pop je nejoblíbenějším hudebním stylem na světě - POPular music!!!!
  • Jonas

    pls moc prosím podívejte se na moje stránky o jb a přidejte komentář www.fanclubjb.blog.cz děkuju moc
    *3*
  • pravda

    jak uz to tak na svete chodi tak i na slavne lidi se zapomina , nerad to rikam ale jouda brothers uz nejsou v kurzu holky , vim ze pro vas to budou ty nejky hvezdicky popiku a tak , nikdy to nemelo budoucnost jelikoz hraly detem , sirsi publikum bylo temer nuloveho procenta , je cas vyrust deti
    • Re: pravda

      Ale ty nee *15* jsou furt v kurzu, jenom maji mensi voraz, jako většina kapel. Toť vše! A jeden z nich, Nick, byl na Brodwayi!! V New Yorku!!
      • Re: Re: pravda

        viz muj prvni prispevek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit